Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Policja tak trzymać jeżeli karać to powinno się zacząć od pani Emilewicz bo to ona w bezczelny sposób pokazała nam wszystkim Fucka zjeżdżając ze swoimi dziećmi na nartach w czasie gdy w tym czasie stoki narciarskie były zamknięte na dodatek nie posiadała wymaganych licencji dopiero później je sobie załatwiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? Znowu ktoś napisał rozporządzenie na kolanie? Nie ogarniając że stok narciarski i ośrodek narciarski to dwa zupełnie inne rodzaje działalności? Dziwne tylko że górale tego nie ogarnęli wcześniej bo tych ośrodków narciarskich jest pewnie więcej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jaka kara spotka Emilewicz za bezczelne naplucie Polakom w twarz. "My som władza a wy nikim" - tak to mniej więcej wybrzmiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały PIS (cytuję: "Posady i Stanowiska") to takie samo "błoto" jak PO czy SLD co zresztą w Wałbrzychu otwarcie przyznali sami działacze... W czterech literach mają Polaków. Im kasa musi się zgadzać, reszta niech umiera z głodu. Taka prawda niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze napluli w twarz ci,którzy zaszczepili się w wyniku załatwienia  na WUM .Przecież te Milery jandy,Miszczaki Kurniki potencjalnie pozbawili życia tych ,którzy pracują na ryzyku w walce z Covidem. Po drugie skoro synowie Emilewicz byli w maskach i przestrzegali obostrzeń analogicznie jak w Chrzanowie to w czym problem? Czy oni odebrali komus szczepionki.(życie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perliste olewanie "geniuszów" z PiS staje się powoli kolejnym sportem narodowym. Pokazywanie im środkowego palca powinno być obowiązkiem każdego przyzwoitego człowieka! Osobiście z mozołem, ale bardzo skrupulatnie archiwizuję dane o mniej lub bardziej znanych mi osobnikach popierających tę skorumpowaną zmianę! Jakiś wewnętrzny imperatyw podpowiada, że mój trud na marne w przyszłości nie pójdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze napluli w twarz ci,którzy zaszczepili się w wyniku załatwienia  na WUM .Przecież te Milery jandy,Miszczaki Kurniki potencjalnie pozbawili życia tych ,którzy pracują na ryzyku w walce z Covidem. Po drugie skoro synowie Emilewicz byli w maskach i przestrzegali obostrzeń analogicznie jak w Chrzanowie to w czym problem? Czy oni odebrali komus szczepionki.(życie)
Dlaczego wymieniasz tylko osoby które zaszczepiły się na WUM a przemilaczasz polityków PiS, głównie starostów którzy się szczepili, a później tłumaczyli że niby są właścicielami szpitali? Jak kogoś probujesz hejtować to wszystkich którzy dopuścili się wymienionego przez Ciebie czynu, a nie tylko z opcji której nie popierasz. A synowie Emilewicz złamali prawo bo jeździli nie w ośrodku narciarskim tylko na stoku narciarskim. A na stokach możesz jeździć tylko z licencją, której nie mieli. Osoby którzy należą lub sympatyzują z partią która ma w nazwie PRAWO powinni to wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jestem po spotkaniu z kilkoma zaprzyjaźnionymi osobami i postanowiliśmy wybrać się do Was na narty nie tylko celem poszusowania na stoku, ale przede wszystkim okazania solidarności z odważnymi i zręcznymi przedsiębiorcami. Mam nadzieje, że i jakaś restauracyjka zdecyduje o otwarciu swoich podwoi, abyśmy skorzystali z okazji zjedzenia regionalnego posiłku! ***** *** i tak trzymajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z wczorajszą deklaracją wybraliśmy się do Was i była to doskonalą zabawa dla dzieci oraz nas samych! Urokliwe zwieńczenie weekendu. Walczcie o swoje prawo do wolnej przedsiębiorczości, a przyzwoici Polacy na pewno staną się przyczynkiem do sukcesu! ***** ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...