Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat janowski: Czym jeżdżą, ile zarabiają burmistrzowie i wójtowie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2017 r. o 20:20 Powrót do artykułu
dom o pow. 142 mkw. (145 tys. zł), - PADŁEM :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dom o pow. 240 mkw. (200 tys. zł) -co na to Urzad Skarbowy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o Janowie Lubelskim a burmistrz Janowa Podlaskiego , coś nie tak , według mnie Janowa Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie ile szaracy zarabiają (2 tys. bruto x 12 miesięcy=24 tys, a oni ok. 140 tys),  bo ci przy korycie to wiemy, że sobie krzywdy nie dzxdzą zrobić  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widać jak na dłoni, ze warto było te wybory w 2014 sfałszować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie zaniżone wartości gospodarstw rolnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto da więcej za gospodarstwo, wyceniać mozna dużo tylko płacić za to nie chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
a kto da więcej za gospodarstwo, wyceniać mozna dużo tylko płacić za to nie chcą
no to zobaczymy jakby doszło do sprzedaży, bo to się liczy jako gospodarstwo bo jest ponad 1  ha a w tym wszystko jako z mozliwością zabudowy, bo nie sądzę aby ich właściciele będc "przy korycie" nie zadbali o to aby je przekształcić na możliwość zabudowy a to już całkiem inna wartość, dużo wyższa. Prawdopodobnie tak było też  z byłym starostą, że miał kupować masę ziemi rolnej nad jeziorem a później ją przekształcił na rekreacyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktorowi Janowy się poplątały. Podlaski z Lubelskim w przypadku wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrza a nie wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redachtorku to nie o Janów Podlaski chodzi tylko o Lubelski. Piszesz i nawet nie spojrzysz na mapę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia cena za 1 ha ziemi rolnej ok 40 tysięcy wg GUS więc zaniżone te wartości 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 5,5 ha w jednym kawałku klasa II i III równina ile mi dasz za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz w której gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktor napisał:
mam 5,5 ha w jednym kawałku klasa II i III równina ile mi dasz za to
 proponuję zacząć od 200 tyś ale jak chcesz to możesz przeliczyć sobie wg oświadczeń wójtów i zobaczysz co wyjdzie za 5,5 ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem o takiej kwocie ale czy by kto dał jest to na pograniczu gminy potok i szastarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...