Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od kiedy strażnik miejski to funkcjonariusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzieś stary telefon i na startówkę też dam żeby gnida miał kontakt ze mną po wsze czasy;) A tak naprawdę 18 etatów za nasze pieniądze, dajmy każdemu fotoradar przenośny, blokady na koła i w teren na dzielnicę, niech się każdy wykaże i zarobi na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funkcjonariusz publiczny to strażnik, ratownik medyczny , urzędnik więc nie wiem poco zadajesz takie głupie pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miało być tak pięknie wywiady miały być ,autografy   Wyszło jak zwykle.Nie mogą nasi dzielni strażnicy telefonu stacjonarnego zabierać na " akcję " Kupić im motek kabla .Niech mają trochę radości  co se porozwijają to ich . I ten przykład doskonale pokazuje do czego nadaję się straż miejska . Do niczego . Za co my wszyscy płacimy . Może ktoś mi odpowie ? Po co w ogóle i w szczególe  jest ta straż . Oprócz utrzymywania etatów  i wożenia tą słynną skodą  prezydenta (wiem do widziałem )    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac pedaluw  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLABLA Doczytaj - jest to funkcionariusz ale puliczny!!! a co do komórek to straży nie będzie stać na wykupienie 18 telefonów bo była by to bzdura oni prcują po 8 godzin dziennie i po 8 godzinach mają na wszystko w.y.j.e.b..........ane :)   słusznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...