Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co go ratowali? Wcześniej czy później i tak popełni to w czym mu przeszkodzono. Fachowcy wiedzą o czym piszę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem. Rokowania są złe. Trzeba szybko brać się za ratowanie niedoszłego desperata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbys byl madrzejszy to bys wiedzial, ze w chorobie czlowiek nie zawsze zachowuje sie racjonalnie, jak wyjdzie z "dolka" to im jeszcze podziekuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://sposob.latwy.pl Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tratatata... pijaczyna a nie samobójca...poczekał aż przyjdzie policja i zaczął się dusić... Na miejscu policjantów trochę bym odczekał kilka minut żeby mu chociaż zwieracze puściły, było by wstyd i więcej nie "targał" by się i nie zawracał gitary policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ma jakś problem. To jeszcze młody człowiek, bardzo młody człowiek. Może trafi na dobrych ludzi, którzy pomogą mu zobaczyć dobre strony i wyjść na prostą. Trzymam kciuki. Wiem, że matka bardzo musi to przeżywać. Kilka miesięcy temu samobójstwo popełnił kolega mojego syna, nigdy nie zapomnę utworu "Dziwny jest ten świat" zagranego na pogrzebie. Komentującym życzę opanowania i zastanowienia, takiej ludzkiej refleksji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak sie jara byle co ... nawet nie potrafi porządnie się powiesić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z was szuje nie ludzie.. chłopaka może spotkało jakieś nieszczęście, może był poniżany czy coś, a wy jeszcze śmiecie mówić ze nawet sie powiesić nie potrafi? że policja powinna poczekac az sie poddusi bardziej? ludzie co z wami. nigdy nie mieliscie dosc? wasze zycie jest usłane różami i chodzicie z bananem na ryju?  ja jestem człowiekiem i współczuje temu chłopakowi że problemu dopuściły go do takiego czynu. oraz rodzina która tez to przezywa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z was szuje nie ludzie.. chłopaka może spotkało jakieś nieszczęście, może był poniżany czy coś, a wy jeszcze śmiecie mówić ze nawet sie powiesić nie potrafi? że policja powinna poczekac az sie poddusi bardziej? ludzie co z wami. nigdy nie mieliscie dosc? wasze zycie jest usłane różami i chodzicie z bananem na ryju?  ja jestem człowiekiem i współczuje temu chłopakowi że problemu dopuściły go do takiego czynu. oraz rodzina która tez to przezywa..
  Wiolu!   Często zadaję sobie pytanie - dlaczego ludzie są bezinteresownie podli? Chyba nie ja jeden... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was idioci .. Ja wiem coś na ten temat więc nie uważaj sie za nie wiadomo kogo ze pozjadaliście wszystkie rozumy , akurat On ma bardzo duze problemy w domu został kilkakrotnie wyganiany . I nie pijaczyna tylko nie mógł sobie poradzić i postanowił sięgnąć po alkohol.  Więc jeśli nie wiecie co się wydarzyło a macie cos głupiego do napisania nie udzielajcie sie na ten temat bo was kiedys może też to spotkac ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was idioci .. Ja wiem coś na ten temat więc nie uważaj sie za nie wiadomo kogo ze pozjadaliście wszystkie rozumy , akurat On ma bardzo duze problemy w domu został kilkakrotnie wyganiany . I nie pijaczyna tylko nie mógł sobie poradzić i postanowił sięgnąć po alkohol.  Więc jeśli nie wiecie co się wydarzyło a macie cos głupiego do napisania nie udzielajcie sie na ten temat bo was kiedys może też to spotkac ..
  to matka go wygania, no nie,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to zdarzenie nie miało  czasem miejsca w gminie Garbów a nie Niemce?? Mówię o gminie Garbów miejscowości Bogucin ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Wiolu... prosze sięzastanowić co da użalanie się nad takimi osobami...? Niech się zgłosi kto nie ma problemów...! Somobójstwo nie jest rozwiązaniem, w życiu trzeba walczyć i sienie poddawać. Użalanie się nad samobójcami (tymi niedoszłymi też) spowoduje, że będzie ich więcej. Na zasadzie jaki ja biedny jestem i na złość wszystkim się zabiję...! On nie chciał się zabić, rozpaczliwie zwraca uwagę że ma problemy inaczej już by nie żył... A problemy nikt za niego nie rozwiąże i musi to ktoś mu szybko wbić do głowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiolu jeżeli nic na ten temat nie wiesz to nie pisz bzdur bo chyba pomyliłaś miejscowości  byłam w tedy przy tym zdarzeniu i nie Bogucin tylko Niemce  i jak nie wiecie jakie miał problemy  z ojcem psycholem  to się nie wypowiadajcie bo widzę ze parę osób pisze że nie umie się powiesić to niech oni pokarzą jak to się robi cwaniaki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co tu wypisujecie jakie problemy ma ten chłopak? żeby jeszcze podsycić tą durną dyskusję? nie życze osobom, które tu życzą mu śmierci czy też szydzą by spotkał ich taki los, lub kogoś z ich bliskich... nie wiecie co to znaczy....... trauma do końca życia gdy ktoś nam bliski popełni samobójstwo. trochę empatii jeśli wiecie co oznacza to słowo!!! jesteście tacy zawistni.... och oby jak najmniej takich "ludzi" na mojej drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..
jesteś tak pusty jak bęben turecki  takich jak ty powinno to spotkać idioto  chłopak miał ojca psychola który gonił go z nożem  czy ciągał po podłodze  bił go od urodzenia i gardził nim  więc jak g ... wiesz to nie napinaj się bo mądrością to nie grzeszysz pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili chłopakowi jest potrzebna wszelka pomoc w postaci psychologów, przyjaciół osób które go znają aby poczuł że warto żyć i stawiać losowi czoła. Osobiście pochodzę z gminy niemce, nie znam chłopaka ale jest mi nie zmiernie przykro że dochodzi do takich tragedi gdzie ofiarą mógł zostać młody chłopak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...