Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja wpłaciłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wypada chwalić się,ale ja również wpłaciłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja płacę podatki na publiczną służbę zdrowia. I obecna forma orkiestry mi nie odpowiada. Dziś nie dałem ani złotówki i jestem z tego dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie wpłaciłam, bo sama nie mam kasy więc nie mam się czym dzielić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŚP ma szlachetny cel dlatego co roku coś wkładam do puszki - tak też było w tym roku. Niestety w br. nie podoba mi się przebieg, organizacja tego wydarzenia w naszym mieście. Super ze galeria OLIMP włączyła się w akcję ale to nie jest festyn Olimpu - uważam, że lepszym miejscem na centrum WOŚP jest jednak ośrodek telewizji. Studio jest większe i dostosowane do tego typu imprez. Wraz z dzieckiem byłem w nim rok i dwa lata temu z tamtych wizyt mam miłe wspomnienia z dzisiejszego dnia - Olimp przeznaczony jest do handlu i niech tak pozostanie... W przyszłym roku proponuję organizatorom powrócić jednak do studia TVP a pozostałe pokazy i występy zorganizować na placu zamkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wolę wysłac kilka smsów na tą akcję,bo przynajmniej wiem,że jakiś złodziej tego nie weźmie.Mówię tu o wolontariuszach(oczywiście nie wszystkich),ale wiem,że wielu jest takich co chcą łatwego zarobku i okradają puszki w które zbierają pieniądze.Mam nadzieję,że sztab tym się zainteresuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
A ja płacę podatki na publiczną służbę zdrowia. I obecna forma orkiestry mi nie odpowiada. Dziś nie dałem ani złotówki i jestem z tego dumny.
masz rację, a poza tym, ile na tymj zyskuje sam jurek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luka napisał:
WOŚP ma szlachetny cel dlatego co roku coś wkładam do puszki - tak też było w tym roku. Niestety w br. nie podoba mi się przebieg, organizacja tego wydarzenia w naszym mieście.Super ze galeria OLIMP włączyła się w akcję ale to nie jest festyn Olimpu - uważam, że lepszym miejscem na centrum WOŚP jest jednak ośrodek telewizji. Studio jest większe i dostosowane do tego typu imprez. Wraz z dzieckiem byłem w nim rok i dwa lata temu z tamtych wizyt mam miłe wspomnienia z dzisiejszego dnia - Olimp przeznaczony jest do handlu i niech tak pozostanie...W przyszłym roku proponuję organizatorom powrócić jednak do studia TVP a pozostałe pokazy i występy zorganizować na placu zamkowym.
Popieram w 100%. Dodam jeszcze, że to co zostało pokazane w TVP na światełku do nieba ośmiesza Lublin jako miasto. Totalna porażka . Nie wiem kto zdecydował o takiej formie organizacji WOŚP ale wg mnie zupełnie nietrafiony pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ksiadz z "Kolbego" nawet wezwał policje na wolontariuszy o 7 rano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
A ja płacę podatki na publiczną służbę zdrowia. I obecna forma orkiestry mi nie odpowiada. Dziś nie dałem ani złotówki i jestem z tego dumny.
A ja nie płacę podatków na publiczną służbę zdrowia bo ten ku*** co mnie zatrudnia ciągle się dorabia i ma w głowie nowe inwestycje.Dziś dałem kilkanaście złotówek i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.Pieniądze idą na szczytny cel.A dumny jestem z tego,że wczoraj 5 a niech tam dodam sobie 7 razy "zalałem formę" żeby taki pejsowaty żyd jak ty miał emeryturę{ja może też jak mnie ten ku*** zarejstruje}.Pozdrawiam tych co cokolwiek dali lepiej dać na to niż tym brzuchatym księżom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100%. Dodam jeszcze, że to co zostało pokazane w TVP na światełku do nieba ośmiesza Lublin jako miasto. Totalna porażka . Nie wiem kto zdecydował o takiej formie organizacji WOŚP ale wg mnie zupełnie nietrafiony pomysł. Nie domyślasz się kto zdecydował... Ja dziś nie dałem na WOŚP, bo nie widziałem ani jednego z puszką, oddałem wszytkie pieniądze bezdomnemu nie pijakowi. Znam przypadki i to nie jeden jak wyciągali z puszki pieniądze oczywiście nie wszyscy... Ogólnie to coś powinni zrobić z tymi puszkami, tak ufają wszystkim? to jest marnowanie pieniędzy. Rostawili by kilka kas pancernych w mieście to by było jak w banku a nie za sklepem monopolowym z drutem i z puszką stoją;/ szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też już nigdy nie wrzucę do puszki ani centa.Sztabu WOŚP niestety nie interesują zgłoszenia personaliów złodziei.Wolontariuszem może zostać nawet bydlę wielokrotnie karane,bo nikt nie upiera się aby obejrzeć stosowne zaśw.o niekaralności.Poza tym wolontariusze ,którzy okradają puszki to niekoniecznie małolaci łasi na drobniaki,to np.dorośli ludzie ,którzy sami mają chore dzieci.Życzę tym wszystkim ludzkim odpadkom,aby Pan Bóg w swej łaskawości sprawiedliwie ich potraktował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orkiestra ładnie gra ale fajerwerki drogie oj drogie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amoroso napisał:
A ja nie płacę podatków na publiczną służbę zdrowia bo ten ku*** co mnie zatrudnia ciągle się dorabia i ma w głowie nowe inwestycje.Dziś dałem kilkanaście złotówek i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.Pieniądze idą na szczytny cel.A dumny jestem z tego,że wczoraj 5 a niech tam dodam sobie 7 razy "zalałem formę" żeby taki pejsowaty żyd jak ty miał emeryturę{ja może też jak mnie ten ku*** zarejstruje}.Pozdrawiam tych co cokolwiek dali lepiej dać na to niż tym brzuchatym księżom.
komantarz roku:) dobry:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amoroso napisał:
A ja nie płacę podatków na publiczną służbę zdrowia bo ten ku*** co mnie zatrudnia ciągle się dorabia i ma w głowie nowe inwestycje.Dziś dałem kilkanaście złotówek i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.Pieniądze idą na szczytny cel.A dumny jestem z tego,że wczoraj 5 a niech tam dodam sobie 7 razy "zalałem formę" żeby taki pejsowaty żyd jak ty miał emeryturę{ja może też jak mnie ten ku*** zarejstruje}.Pozdrawiam tych co cokolwiek dali lepiej dać na to niż tym brzuchatym księżom.
Ale nie wszyscy są brzuchaci. Niektórzy nawet jacyś zabiedzeni,chorowici i jak takiemu nie dać...? Pozdrawiam jednych i drugich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i walneło im zasilanie na całej dzielnicy był spadek napięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale lady pank to sie nie popisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba w całym mieście nie było - od Dziesiątej po Ponikwodę (potwierdzone )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech lublin przyjrzy sie na inne miasta i zobaczy jak sie organizuje impreze... bo wstyd zeby pod galeria!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prądu nie było w Łęcznej i gminie Konopnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...