Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
idz do kosciola nie czekaj az cie zaniosa
a TY wcześniej poproś o kontakt z psychiatrą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzenie do kościoła to nie polskość a jedynie wiara. Kościół jako instytucja był wielokrotnie przeciwko Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co maja ludzie robić, nuda, nic się nie dzieję, to chociaż sobie pójdę popieję w kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy chodzący do Kościoła Bożego powinien mieć prawo do zaświadczenia o tym, zgłoszenia do praco dawcy i mieć odpowiednio podwyszszone zarobki. Polskość musi być nagradzana.
Jesteś Polakiem i patriotą? To zacznij od uczenia się języka ojczystego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan tobie i psychiatra nie pomoze bos duren do kwadratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zrobił badania ilu Polaków w niedzielę odwiedza galerie handlowe?Porównując te podane wyniki pewnie wyszłoby że 200%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złego kościoł nie naprawi!!!!!! ,dobrego karczma nie zepsuje!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widać po zachowaniu na ulicach i drogach ten katolicyzm i dobroć w stosunku do bliżnich , sama obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i chodzą, ale duża część z tych wiernych to dawni pezeperowcy, peeselowcy i inne lewactwo, które dla korzyści pójdzie wszędzie, gdzie tylko można, nawet do ruchów religijnych - proszę mi wierzyć, znam chodzących do kościoła, a swołocz straszna.
Po twoim wyznaniu też z ciebie zwykła swołocz a nie katolik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy chodzący do Kościoła Bożego powinien mieć prawo do zaświadczenia o tym, zgłoszenia do praco dawcy i mieć odpowiednio podwyszszone zarobki. Polskość musi być nagradzana.
Zainwestuj w słownik;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan tobie i psychiatra nie pomoze bos duren do kwadratu
Bliższy Bogu jest niewierzący ,stosujący w życiu siedem przykazań ,niż katolik który wypelnia tylko trzy pierwsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor, a Ty widzę masz kontakty bezpośrednie z B. skoro wiesz kto MU bliższy. No chyba, że jesteś przedstawicielem jakiegoś innego wyznania i tam mówią, które przykazania są ważniejsze, bo w moim wszystkie 10 trzeba wypełniać, a dwa najważniejsze - te nadane przez JCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. tytuł -"39 proc. Polaków chodzi do kościoła". Cytat. treść - "42,7 proc. Polaków deklarowało w 2015 r. systematyczny udział w nabożeństwach religijnych". Czy to oznacza że 3,7% oszukiwało że chodzi do kościoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga folkatko, muszę cię ostrzec, że czurczing to grzech ! Wyspowiadaj się i od tej pory chodź już tylko do swojej parafii !
Ja w mojej parafii ostatnio byłam 7 lat temu :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w mojej parafii ostatnio byłam 7 lat temu :DD
A zatem zaprawdę powiadam Ci, popełniasz ciężki grzech. Jesteś przypisana do swojej parafii tak jak kiedyś chłop pańszczyźniany do swojej ziemi. Pańszczyznę niestety zniesiono ale przypisanie do parafii nadal obowiązuje! Wyspowiadaj się i nawróć na dobrą drogę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pani Anka =Anno TY czytaj ze zrozumieniem ja nie powiedziałem ,że mam kontakt z Bogiem , mam natomiast kontakt z wiernymi ze swojej parafii i na ich postepowaniu bazuje ze swoją opinią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor - nie trzeba pisać wprost, aby zdanie było zrozumiałe. Skoro coś stwierdzasz, to znaczy, że na czymś tę swoją pewność opierasz. Stąd sugestia, że najwyraźniej masz bezpośredni kontakt z B. Skoro jednak piszesz, że o tym, które przykazania są ważniejsze, decydują Twoje obserwacje wiernych, to znaczy, iż to Ty decydujesz co B. bliższe, albo .... masz z Nim bezpośredni kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni chodzą, drudzy nie, ale zawsze najwięcej do powiedzenia na temat Kościoła i tego jak powinni żyć katolicy mają Ci co do niego nie chodzą i ponoć w nic nie wierzą, albo wierzą tylko nie uznają Kościoła.
nie twórz, nie twórz . bez przesady !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Ryszard Petru, KOD oraz ferajna Burego (żołnierza Petru w naszym województwie) ?   :D
a Beatka co ? :))) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,7 mln Polaków oficjalnie poza granicami kraju. Boże widzisz i nie grzmisz!!! Do czego doprowadzili Peowcy i poprzednia ekipa!
to Solidarność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...