Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tymi światłami do jazdy w dzień faktycznie jest problem. Wielu kierowców nie wie kiedy je można używać. A przecież w warunkach słabej widoczności trzeba jeździć na światłach mijania. Takowe warunki jakie panowały dzisiaj tj. opady śniegu takie są. Policja powinna się wziąć ostro do pracy i przypomnieć kierowcom przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jaki wniosek? zima zaskoczyła drogowców?
PiS-do szedł do władzy i nawet śniegu pod dostatkiem.Poczekamy na wiosenne ulewy i letnie sysze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi światłami do jazdy w dzień faktycznie jest problem. Wielu kierowców nie wie kiedy je można używać. A przecież w warunkach słabej widoczności trzeba jeździć na światłach mijania. Takowe warunki jakie panowały dzisiaj tj. opady śniegu takie są. Policja powinna się wziąć ostro do pracy i przypomnieć kierowcom przepisy.
Te niby swiatła do jazdy dziennej to jedna wielka ściema.Bardzo dużo takich świateł g...no warta.To oszukiwanie samego siebie (i policję).Gdyby drogówka faktycznie zabrałą się solidnie dla tych z chińskimi swiatłami to na pewno by było trochę bezpieczniej na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca pługu rozsypującego piasek z solą na placu Litewskim niestety nie zwracał uwagi na pieszych" - debilniejszego podpisu nie mogliście wymyślić? Co miał robić? Zatrzymywać się i wyłączać piaskarkę? Chyba nie jest wielkim problemem odsunąć się na bok kiedy nadjeżdża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę złożyć wniosek o zmianę nazwy ulicy granicznej na zachodnią .Jest to bardzo mylące.Ludzie są tępi i złośliwi .Dziś szukałem tej ulicy i przez pół godziny wmawiali mi, że zachodnia jest w miejscu granicznej.Okazało się, że zachodnia jest, aż koło Politechniki.Zmiana ulicy granicznej na zachodnią bardzo ułatwi życie mieszkańców , którzy nie będą błądzili.Może przychylicie się do mojego wniosku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wniosek powinien być układ zachodnia , środkowa, wschodnia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zima zaskoczyła - ale głównie kierowców - na letnich oponach - potem byle górka i  nie da się wjechać  :( ale zawsze można marudzić, że to drogowcy, że wiatr, że atak zimy i stać na środku ulicy jak kaleka. No cóż ....takich mamy kierowców.
 
zima zaskoczyła - ale głównie kierowców - na letnich oponach - potem byle górka i  nie da się wjechać  :( ale zawsze można marudzić, że to drogowcy, że wiatr, że atak zimy i stać na środku ulicy jak kaleka. No cóż ....takich mamy kierowców.
Technika Jazdy -Misiu! -Technika Jazdy !!! Jeśli ktoś jest gapa, to i z łańcuchami na kołach wpadnie do rowu zimą... Nawet jeśli ma się w aucie założone dobre (nowe lub prawie nowe) opony letnie, to można całkiem spokojnie jechać po zaśnieżonej drodze -wiem, bo próbowałem tego nie raz i nie dwa. Najważniejsza jest Technika Jazdy -a jeśli ktoś jest pierdoła, to lepiej niech z domu nie wychodzi lub pojedzie PKSem (lub MPK).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle zimą zima zaskoczyła. .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się coNato św.Krzysiek ? ja mam auto z zimówkami i 4x4 (impreza) już nie pierwszy sezon i co mogę powiedzieć - głowy i nóg nic w zimie nie zastąpi. Głowę - proponuję mieć zawsze a w zimie kierujemy nogami Panowie i Panie. Jak ktoś ma głowę to, wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę złożyć wniosek o zmianę nazwy ulicy granicznej na zachodnią .Jest to bardzo mylące.Ludzie są tępi i złośliwi .Dziś szukałem tej ulicy i przez pół godziny wmawiali mi, że zachodnia jest w miejscu granicznej.Okazało się, że zachodnia jest, aż koło Politechniki.Zmiana ulicy granicznej na zachodnią bardzo ułatwi życie mieszkańców , którzy nie będą błądzili.Może przychylicie się do mojego wniosku?
smętny przyjezdny chłopku jak się napiłeś lub naćpałeś i szukasz kolesiostwa na stancji to nie wypisuj głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Szydło,dalej schowana w Jachrance,a śnieg pada i zaczyna wiać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...