Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie modernizacja Domu Słów. Wytną drzewa na podwórku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2017 r. o 10:51 Powrót do artykułu
Pietrasiewicz - już dość tego upamiętniania. Efekt już uzyskałeś, lublinianie przyjęli do wiadomości to, że Żydzi stanowili 30% populacji Lublina przed II Wojną Światową. Chcesz znów upstrzyć miasto jakimiś koszmarkami kabalistycznymi monumentami i kamieniami? Tyle, że Pietrasiewicz nie posłucha bo nie będzie sobie odbierał chleba od ust bo uczynił sobie zawód z tego upamiętniania diaspory żydowskiej w Lublinie. Ot i cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu wytnie się pięć drzew, w innym miejscu kolejne pięć albo pięćdziesiąt i w Lublinie powstaje betonowa pustynia. Nie dla wycinki drzew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% budynków na Starym Mieście w Lublinie to własność żydowska. NIE REMONTUJĄ BO CZEKAJĄ JAK JAKIŚ GŁĄBOWATY pREZYDENT mIASTA ZROBI TO ZA nICH I WTEDY ZACZNĄ KRZYK : " tO NASI". oDAJ. a RUIN NAM NIE TRZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żadne inne miasto w Polsce na taką skalę nie upamiętnia społeczności żydowskiej". To może już wystarczy? Ci Lublinerzy nie są tak hołubieni nawet w Izraelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pamiętam ten rejon z 1953 r gdy Żydzi opanowali Zamek i była tam wówczas ciupa. Wsadzali Ci nasi współmieszkańcy na potęgę Polakó. Ile się da i za co się da. Dobrze, że nasz Bolek Bierut pokrzyżował Im plany i zrobił w Lublinie Wystawę - 10 lat PRL. Zamek ( wyzwoloną ze szkopskich łap ciupę )zmieniono na Miejski Dom Kultury. Ale nasi nie darowali Bolkowi. Wysłali Go na Zjazd KC CCCP i chłop pojechał w futerku a wrócił w kuferku. Mściwość to nieodłączna cecha nasich. Dlaczego to piszę? Miałem wówczas 9 lqt. Mamę aresztowali i uwięzili na Zamku bo poszła do koleżanki na Kraka na kawę. Kto wszedł wówczas do tego lokalu mieszkalnego wylądował na Zamku. Na pytanie co złego zrobiłam Żyd odpowiadał : wiecie dobrze i my wiemy. Trzymali Ją 6 m-cy i wypuścili. Ale przed wypuszczenie ekipa bolszewicka Żydzi i chopskie dzieci odwiedziła nasze mieszkanie. Od razu zabrali Radio MAZUREK i trochę czerwonej wsypy ns kołdrę i pierzynę. Ot cały domowy majątek. A, że pobili ojca a ja małe dfziecko jak krzyczałem jak bili ojca dostałem TTeką w łeb tak, że do obecnej chwili mam gulę na głowie. Nie ma to jak chłopska ręka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Tomaszu Pietrasiewicz, podam pierwszy, lepszy przykład odnoszenia się (traktowania) Polaków przez izraelitów - W trakcie meczu z Izraelem w grupie I Strefy Euroafrykańskiej gdzie izraelscy kibice obrażali siostry Radwańskie, krzycząc m.in., że są „chrześcijańskimi sukami i katolickimi kurxxmi itp. To chyba nie jest normalne zachowanie ? (minister spraw zagranicznych R.Sikorski oczywiście nie interweniował). Pomijam zachowanie uczestników wycieczek (z tamtych stron), po przyjeździe do Polski. Czy my mamy wobec nich jakieś długi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym przypomnieć tym wszystkim nn finansowanym z moich podatków ale bez mojej zgody że Polska to kraj w którym znależliście schronienie jak was gnali z Portugali,Hiszpanii,Francji czy Niemiec.nie wiem więc dlaczego podstępem wżarliście się jak rak w Polskę i ubzduraliście sobie że jesteście tu gospodarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To decyzja dramatyczna, bolesna, niekomfortowa i zła, ale takie decyzje w życiu też trzeba podejmować. Nie uchylam się od odpowiedzialności." jak bym cię nie znał to bym uwierzył że się przejmujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa dają cień i w lecie jest plus 30, a jak wytną będzie 50°C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...