Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brak prądu w Lublinie i całym województwie lubelskim (wideo)

Utworzony przez helioNz4R, 10 stycznia 2011 r. o 00:53 Powrót do artykułu
Na Rurach słyszałem wybuch a potem światło zgasło na 2 sekundy, na Krochmalnej światła zapalały się a potem gasły. Śmiesznie to wyglądało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błysk zapalającego sie łuku widoczny w odległości 100 km - bzdura jakaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w opolu lubelskim wszystko sie wyłączyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz się czytac dokładnie, promień 100 km miał skok napięcia a nie błysk...ehh. Rozum nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w akademiku lubelskim dalej impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XaX napisał:
Naucz się czytac dokładnie, promień 100 km miał skok napięcia a nie błysk...ehh. Rozum nie boli
...ehh, jak widać Ciebie boli, najpierw poczytaj a później komentuj :/ http://forum.dziennikwschodni.pl/awaria-zasilania-na-lubelszczyznie-t42690/ http://www.wykop.pl/link/581163/wybuch-w-lublinie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołuję się na artykuł a nie forum. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż ja z kolei na to co widziałem naocznie w odległości ok. 100 km od Lublina a nie wyobrażam sobie łuku prądowego o takim zasięgu. Odpozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam nie było prądu przez 1,5 sek. Potem były jakieś wachania teraz się uspokoiło.. to wyjaśnia przyczynę czego później internetu nie było, skoro w całym mieście padło to i serwery i musiały się z reebotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat byłem na dworze kiedy nastąpiło "przepięcie" i muszę powiedzieć, że słychać było wybuch i potężne światło od strony Abramowic, sam mieszkam na Bronowicach, wszystkie światła na osiedlu zgasły łącznie z latarniami ulicznymi i sygnalizacją świetlną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Ikar zaciemniło na dłuży czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Parczewie zgasły tylko latarnie, przynajmniej na mojej ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jesli komus z tego powodu spalił sie komputer np gdzie mam sie zglosic i kogo obwiniac za skoki napiecia?? przeciez to nie moja wina... place i wymagam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ci padł komputer to sobie go zrób za własne pieniądze, widocznie taki masz sprzęt a na przyszłość kup sobie listwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzes napisał:
a jesli komus z tego powodu spalił sie komputer np gdzie mam sie zglosic i kogo obwiniac za skoki napiecia?? przeciez to nie moja wina... place i wymagam!
A czytales choc umowe i zalaczniki do niej?? NIKT nie jest taki glupi by napisac w niej, ze awarii nie bedzie nigdy. Takie sie zdarzaja i dostawca nic na to nie poradzi. Swoja droga jak ci sie spalil komp jesli napiecie zaniklo??? Kup sobie UPSa to bedziesz zabezpieczony choc troche jeslis taki wrazliwy :-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie w calym wojewodztwie, bo w Zamosciu bez problemowo wszystko dzialalo i nie bylo zadnego zaniku... :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wczoraj faktycznie po 22 mignelo swiatlo. Mi sie o malo co nie spalil zasilacz ale jakos odratowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn, który to zaobserwował przez okno, opisał jako http://www.youtube.com/watch?v=KW-fSq3hkx8 z tym, że trwało to trochę dłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach też na chwile zgasło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nie spaliło tego całego ljublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...