Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kościołów jak grzybów po deszczu a żłobków 8 na całe miasto. Brawo mieszkańcy Rudnika :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może redakcja by się bardziej zainteresowała czy Kuria się zainteresowała czy została zainteresowana tą działką, bo każdy normalny głowy by sobie nawet nie zawracał zainteresowaniem parcelą, która jest obecnie w 100% zadrzewiona? Osobiście interesowałem się czy i jakie grzyby tam można zbierać, a nie jakie są szanse na zmianę przeznaczenia terenów zielonych płuc w dzielnicy, która miała kiedyś podwójne plany zagospodarowania przestrzennego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz kupi działkę za 10% wartości i wybuduje kościół, żłobek i co tam jeszcze na czym da się zarobić. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo jak nazywano obecny dziennik za czasów komuny i teraz tez się wpisuje w antypolski obraz spustoszenia moralnego gawiedzi. Chciało by się wiedzieć i znać nazwiska tych na zdjęciu, bo już przekraczają wszelkie granice. ciekawe jak zareaguje na to obecna polska władza i czy nadal pozwoli ranić uczucia religijne polskich rodzin co to jest 96%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech im Owsik wybuduje. Przytulił tyle milionów, że go stać, a nie Polacy będą dokładali się do wszystkiego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak przytulił miliony? Lecz się durniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo mieszkańcy tego osiedla, wy myślicie naprawdę rozsądnie, ale i podziwiam Was za tą ,,walkę" z wiatrakami typu ciemnota kaczdewocio rydzykowa mam nadzieję,że mądrość zwycięży nad tą ciemnotą amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może redakcja by się bardziej zainteresowała czy Kuria się zainteresowała czy została zainteresowana tą działką, bo każdy normalny głowy by sobie nawet nie zawracał zainteresowaniem parcelą, która jest obecnie w 100% zadrzewiona? Osobiście interesowałem się czy i jakie grzyby tam można zbierać, a nie jakie są szanse na zmianę przeznaczenia terenów zielonych płuc w dzielnicy, która miała kiedyś podwójne plany zagospodarowania przestrzennego...
Rozumiem, że czytanie to dla ciebie zbyt duży wysiłek intelektualny. To proszę cytat a artykułu: "Sęk w tym, że tą samą działką zainteresowała się lubelska kuria, która poprosiła Ratusz, by sprzedał jej nieruchomość"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo jak nazywano obecny dziennik za czasów komuny i teraz tez się wpisuje w antypolski obraz spustoszenia moralnego gawiedzi. Chciało by się wiedzieć i znać nazwiska tych na zdjęciu, bo już przekraczają wszelkie granice. ciekawe jak zareaguje na to obecna polska władza i czy nadal pozwoli ranić uczucia religijne polskich rodzin co to jest 96%.
Gdyby nie tzw.KOMUNA , to jeśli w ogóle byś się urodził lub co najwyżej , twój światopogląd sprowadzałby się do obory i tego co mówi ksiądz ! Wiem ,że tego nie pojmiesz, bo Pan Bóg niektórym daje rozum ,a w twoim przypadku dał ci tylko instynkt podążania w stadzie...!!!Mam jednak wielu znajomych księży ,których szanuję za ich mądrość i znam takich ,którzy na szacunek nie zasługują ...SAMO ŻYCIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ręka podniesiona na Przenajświętszy Kościół. A rękę podniesioną na nasz Kościół odrąbiemy w imię naszego Chrystusa Pana. Ja, ksiądz wam to mówię !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarni bracia i tak wybudują kościół, jak trzeba będzie to pomoże telewizja trwam i radyjo oraz mohery. Nie jest ważne, że ludzie nie mają żłobka - ważne, aby naród był katolicki i dawał na tacę dla czarnych oraz wypasionych (patrz Dziwisz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
96% ??? Hahahahhaha.... Ciekawe tylko dlaczego kler nie chciał się zgodzić na "podatek kościelny" na wzór niemiecki...? Szybko by się okazało ilu tak naprawdę w Polsce jest katolików...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie tzw.KOMUNA , to jeśli w ogóle byś się urodził lub co najwyżej , twój światopogląd sprowadzałby się do obory i tego co mówi ksiądz ! Wiem ,że tego nie pojmiesz, bo Pan Bóg niektórym daje rozum ,a w twoim przypadku dał ci tylko instynkt podążania w stadzie...!!!Mam jednak wielu znajomych księży ,których szanuję za ich mądrość i znam takich ,którzy na szacunek nie zasługują ...SAMO ŻYCIE !!!
Tak przy okazji , proponuję usunąć ozdoby świąteczne z DEPTAKA , bo okres świąt BOŻEGO NARODZENIA kończy się świętem TRZECH KRÓLI (TRZECH MĘDRCÓW!!!). Może kiedyś naród znajdzie mądrość ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wam zaraz ten pomysł wybije z głów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się źle skończy - nie dostaną rozgrzeszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
96% ??? Hahahahhaha.... Ciekawe tylko dlaczego kler nie chciał się zgodzić na "podatek kościelny" na wzór niemiecki...? Szybko by się okazało ilu tak naprawdę w Polsce jest katolików...
Dam odpowiedź -prosty naród potrafi zrozumieć tylko proste ścieżki życia , wiedziony prostymi wikariuszami i proboszczami ...!!! Nie jest w stanie pojąć ,iż jest przedmiotem gry,  tak jak i tego nie potrafią zrozumieć niektórzy wikariusze czy proboszczowie ...!!!Kto poznał WATYKAN od środka ,ten zrozumie, ten zrozumie ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że czytanie to dla ciebie zbyt duży wysiłek intelektualny. To proszę cytat a artykułu: "Sęk w tym, że tą samą działką zainteresowała się lubelska kuria, która poprosiła Ratusz, by sprzedał jej nieruchomość"
Przecież zasugerowałem zainteresowanie się czy Kuria zainteresowała się sama czy została zainteresowana.   Moja sugestia wzięła się z tego, że znam doskonale te miejsce i nigdy bym się nim nie interesował jako terenem pod inwestycję - chyba, że ktoś by nią mnie zainteresował dając przy okazji gwarancję możliwości zmiany przeznaczenia czyli tzw. planów zagospodarowania przestrzennego.   Wyobraź sobie, że moje pytanie jest właśnie wynikiem cytatu redakcji, w świetle którego Kuria się miała zainteresować, a nie została przez kogoś zainteresowana... grzybiarz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wy chcecie stawiać żłobek dla dzieci przy wieży telefonii komórkowej, zobaczcie ile terenu jest do zagospodarowania całe ogródki działkowe przy ul Bluszczowa ponad 2 ha w trzech kawałkach, może powstać szkoła z boiskiem, żłobek z placem zabaw i kościół się zmieści i wszyscy pogodzeni nie będzie zadry z klerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że to kuria zgłosiła się do ratusza a nie ratusz zainteresował kurię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...