Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcieli wyłudzić pieniądze "na wnuczka". Nikt nie dał się nabrać

Utworzony przez Skorupski z synem, 10 stycznia 2015 r. o 15:45 Powrót do artykułu
Już nie zadzwoniął bo w sobotę zadzwonili do mnie podszywając się za mojego syna że miał wypadek i jest na komisariacie, chcieli żebym przekazał 5000 łapówki. Powiedziałem że mam,syn powiedział że wyśle 2 kolegów po kase bo on siedzi. Zadzwoniłem potem do mojego prawdziwego syna , przyjechał z kolegą i czekaliśmy. Jak im przekazałem kasę i wracali do starego golfa 2 na LSW, mój syn z kuplem odbili moją kasę połamali im ręce wybili kilka zębów, zabrali dowody. Zalecam tak wszystkim któtrzy maja jaja żeby tak kończyć sprawę. Czekam na podziękowania od społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie zadzwoniął bo w sobotę zadzwonili do mnie podszywając się za mojego syna że miał wypadek i jest na komisariacie, chcieli żebym przekazał 5000 łapówki. Powiedziałem że mam,syn powiedział że wyśle 2 kolegów po kase bo on siedzi. Zadzwoniłem potem do mojego prawdziwego syna , przyjechał z kolegą i czekaliśmy. Jak im przekazałem kasę i wracali do starego golfa 2 na LSW, mój syn z kuplem odbili moją kasę połamali im ręce wybili kilka zębów, zabrali dowody. Zalecam tak wszystkim któtrzy maja jaja żeby tak kończyć sprawę. Czekam na podziękowania od społeczeństwa.
Czekajcie lepiej na wezwanie do prokuratury w sprawie o pobicie i uszkodzenie ciała. Niestety już nie raz widziałem jak łachudra sam z łapami wyskakuje zgrywając twardziela a jak dostanie bęcki od zaczepionego to wali na posterunek złożyć zawiadomienie o przestępstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna reakcja osób starszych. I kto w tych przypadkach robił za idiotę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...