Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeczytałem twoją wypowiedz jest pouczająca, pozdrawiam, wszystkich kierowców i ich pasażerów aby zawsze dojechali do celu nie koniecznie na cmentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I potwierdza się powiedzenie iż Lubelszczyzna to Polska B. Skandal nad skandale aby tak dobrej firmie rzucac klody pod nogi. Urzad Marszałkowski zamiast pomagać pasażerom głownie w dostaniu sie do stolicy to stawia "szlabany" i taki jeden z drugim urzedas ma pretensje do premiera że drogi nie chce budowac do Warszawy a sami co robią? zabieraja koncesje firmie dowożącej ludzi do stolicy. czysty absurd ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa i tak jest zalana falą kmieci - bez urazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
...obecnie mieszkam w Londynie i tak sama droge jak lublin- warszawa , czyli ok 160 km pokonuje pociagiem w 30 min...
Dobre! W Wielkiej Brytanii jest 108 km linii kolei dużych prędkości, maksymalna prędkość jaką mogą na niej osiągać pociągi to 300 km/h (coś brakuje do 320/h prędkości średniej na trasie). Chciałbym w takim razie zobaczyć 160 km w pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kriss napisał:
I potwierdza się powiedzenie iż Lubelszczyzna to Polska B. Skandal nad skandale aby tak dobrej firmie rzucac klody pod nogi. Urzad Marszałkowski zamiast pomagać pasażerom głownie w dostaniu sie do stolicy to stawia "szlabany" i taki jeden z drugim urzedas ma pretensje do premiera że drogi nie chce budowac do Warszawy a sami co robią? zabieraja koncesje firmie dowożącej ludzi do stolicy. czysty absurd ......
w sumie masz rację. ludzi, którzy nie rozumieją, że firma działająca niezgodnie z przepisami, w dodatku w branży, w której bierze na siebie odpowiedzialność za zdrowie i życie obywateli, działać nie powinna, nie powinno się trzymać w mieście, ale pozwalać im "uciekać" do Warszawy. to faktycznie da Lublinowi i Lubelszczyźnie możliwość łatwiejszego i szybszego rozwoju. gdybym to JA decydował o koncesji dla Contbusa, w oparciu o Twój argument bym ją im pozostawił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdziłem Contbusami bardzo często - tani i szybki środek transportu. ZAzwyczaj siedziałem obok kierowcy i nigdy nie widziałem żadnej sytuacji niebezpiecznej dla życia pasażerów. Busy mają ogranicznik prędkości, co łatwo da sie zauważyć, jeździły ~~90km/h. Nie wiem komu to przeszkadzało, chyba konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam czasami z uslug firmy Contbus. Fakt, kierowcy jeżdą szybko ale w miare bezpiecznie. Samochody są czyste a kierowcy uprzejmi. Lubelscy urzędnicy którzy decydowali o odebraniu koncesji Contbusowi powinni się od nich uczyć kultury.Wierzę że tą idiotyczną decyzję podyktowaną napewno nie tymi względami które sie podaje oficjalnie skoryguje Kolegium Odwoławcze. Tam orzekają rozsądni ludzie a nie oszołomy. Zabranie Lublinianom tego przewoźnika oznacza pozbawienie ich pewnego i wygodnego środka transportu na trasie Lublin -Warszawa. Kolejny krok do tyłu tego feralnego miasta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Anglii siedzisz a wiesz wszystko o Contbusie i o innych, wiesz ile mają kursów i jak jeździ PKS To normalna wiedza u Anglika? A może ty z biura Contbusa piszesz co?
Tak ciężko sobie wyobrazić, że ktoś, kto mieszka w Anglii przyjeżdża czasami odwiedzić rodzinę w Lublinie? A pewnie i wcześniej jeździł często tym środkiem transportu. Apropos, przypomniała mi podróż moich znajomych z Londynu do Lublina, której sporo krótszą częścią był przelot Londyn-Warszawa, a dłuższą podróż busem Warszawa-Lublin, ponieważ tego busa na trasie zatrzymali inspektorzy transportu drogowego i prześwietlali ponad godzinę. W końcu puścili dalej w drogę. To jest właśnie służba urzędników w imię dobra obywatela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marianek napisał:
Witam, nie chcę być złośliwy, w stosunku do przewoźnika Contbus i innych firm ale widząc jazdę tych autobusików w Warszawie na ul. Grochowskiej Waszyngtona i dalej do centrum, to włosy na głowie się jeża jak oni pędzą stwarzali wielokrotnie zagrożenie dla innych użytkowników drogi - śmierć w oczach. Po mieście 100 km/godz to norma oceniałem na oko, zawsze zjeżdżam im z drogi bo strach sieją. Kiedyś jadąc na Lublin za Góraszką widziałem taki rozbity totalna masakra z ludzi. Więcej chyba pisać nie trzeba.
i co ty powiesz jeszcze że wawie mieszkasz może? takie wały to my wam a nie wy nam... Człowieku jakby warszawiacy jeździli tak jak jełopy z lublina to warszawa była by w korku 24/7 Tam się jeździ płynnie i nie ma czasu na zastanawianie się czy cię wpuszczą czy nie.. Widzisz lukę wjeżdżasz i jedziesz dalej nie blokując ruchu. Jeździłem cały czas Contbusem i nie słyszałem nigdy aby ktoś miał pretensję. Imo jest to chamski sposób na pozbycie się konkurencji... teraz tylko patrzeć jak wezmą się za big busa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt już nie pamięta wypadku w Nowym Mieście nad Pilicą? W busach nie zapinamy pasów, i kto odpowiadałby wtedy za przepełniony bus, który pędzi 100km/h - szanse na przeżycie minimalne przy czołowym. Niby wszyscy wiedzieli, ale co mogliśmy zrobić itp. Może dzisiejsza decyzja uratowała komuś życie, tego nie wiem. Urzędnicy wykazali się rozwagą i odpowiedzialnością, za to im dziękuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rad napisał:
Nikt już nie pamięta wypadku w Nowym Mieście nad Pilicą? W busach nie zapinamy pasów, i kto odpowiadałby wtedy za przepełniony bus, który pędzi 100km/h - szanse na przeżycie minimalne przy czołowym. Niby wszyscy wiedzieli, ale co mogliśmy zrobić itp. Może dzisiejsza decyzja uratowała komuś życie, tego nie wiem. Urzędnicy wykazali się rozwagą i odpowiedzialnością, za to im dziękuję...
O czym ty piszesz...co porównujesz...w contbusie nie jeździ sie na skrzynkach od jabłek ani na ławkach z desek masz oddzielne siedzenia z pasami, klimatyzacje i przyjemną obsługę. Nie słyszałem jeszcze o wypadku z udziałem contbusa wiec porównywanie tych faktów świadczy o miernej wiedzy ogólnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Korzystam czasami z uslug firmy Contbus. Fakt, kierowcy jeżdą szybko ale w miare bezpiecznie. Samochody są czyste a kierowcy uprzejmi. Lubelscy urzędnicy którzy decydowali o odebraniu koncesji Contbusowi powinni się od nich uczyć kultury.Wierzę że tą idiotyczną decyzję podyktowaną napewno nie tymi względami które sie podaje oficjalnie skoryguje Kolegium Odwoławcze. Tam orzekają rozsądni ludzie a nie oszołomy. Zabranie Lublinianom tego przewoźnika oznacza pozbawienie ich pewnego i wygodnego środka transportu na trasie Lublin -Warszawa. Kolejny krok do tyłu tego feralnego miasta.. " zgadzam się w 100%! Jeżdzę Contbusem od ok 6 lat, a 5 to na pewno i nie wyobrażam sobie że go może zabraknąć! SZYBKO, TANIO, CZYSTO I KULTURALNIE! Mieszkam i w lublinie i w warszawie i nie wyobrazam sobie teraz podruży innym środkiem niż Contbus ( oczywiscie oprocz wlasnego auta). I ZAWSZE SIĘ CZUJĘ BEZPIECZNIE W CONTBUSIE! A to co się dzieje na Ruskiej, przez konkurencje jest pożal się Boże karygodne! Wystarczy iść chodnikiem od lubartowskiej w stronę skarpy a już "łapiduchy" z wiejskich firm z tych żuków proponują podróż. Mnie osobiście, ci panowie z krzakowych firm brzydzą i śmieszą. I wole jechac już pociągiem niż z nimi! Kierowcy ok 60 roku zycia- to to dopiero bezpieczeństwo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dura lex sed lex, drogi mamy takie, jakie mamy i do nich są dostosowane przepisy i ograniczenia prędkości, a kto ich nie przestrzega musi zostać ukarany. Chyba oczywiste, więc po co pisać bzdury i bronić kogoś kogoś kto nie szanuje prawa i jest potencjalnym przestepcą. Na szczęście jeszcze nikomu nic się nie stało ale gdyby wydarzył się wypadek z powodu nadmiernej prędkości busa pewnie wielu zmieniło by zdanie pisz\ąc o nieodpowiedzialności, brawurze itd. kierowcy czy też właściciela firmy. Zamiast narzekać trzeba zagłosować na odpowiednich polityków i samemu wziąć się do roboty aby zwiększać pkb, bo póki co drogi mamy na prędkości Żuka albo Nysy a nie Sprintera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek to dobry znajomy zięcia pana brewczaka który ma firmę przewozową bp tour coś to śmierdzi wielką aferą :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pociagiem do wawy 2,10 min i jest sie w stolnicya nie gnac na zabicie w ciasnym busiku z biedota ze wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NKOSS napisał:
SPRAWA MA WIELE TWARZY,PO PIERWSZE PRYWATNY PRZEWOŹNIK,Z KTÓREGO USŁUG MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ WIELOKROTNIE KORZYSTAĆ, OSTATNIO W 2009 ROKU, STRACIŁ PRAWO WOŻENIA PASAŻERÓW DO STOLICY PAŃSTWA.. CZY TO JEGO WINA CZY NIE TRUDNO ORZEKAĆ, NO MOŻE JEŻDZIŁ SZYBKO ALE KTO W POLSCE NIE JEŹDZI SZYBKO I NIE WOŹI PASAŻERÓW??...SPRAWA DRUGA TO BEZNADZIEJNA INFRSTRUKTURA I DROGOWA I KOLEJOWA NASZEGO K...WPSANIAŁEGO KRAJU KATOLICKIEGO,OLEWANA PRZEZ 20 LAT P...KAPITALIZMU W WYDANIU POLSKIM!!BANDA POLITYKÓW, URZĘDNIKÓW, PREZESÓW Z NADANIA PARTYJNEGO A NA DOLE KLIENT...KTOBY SIE JEDNAK Z JEGO PRAWAMI LICZYŁ???!!P...URZĘDNIK ALBO POLITYK,ONI ŻYJĄ W SWOIM ŚWIATKU!!TO TAK JAK W DOWCIPIE: ZAPYTANO PREZESA PKP S.A.,CZY JECHAŁ KIEDYKOLWIEK POCIĄGIEM??ODPOWIEDŹ BRZMI:NIGDY NO CO WY,MYŚLICIE,ŻE ZE MIE KAMIKAZE!!TO TŁUMCZY WSZYSTKO!!
popieram Cie człowieku a tego co cos tam wyskrobał ten jakiśjeden to eutanazja dla sku***ela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
londoner napisał:
tylko pociagiem do wawy 2,10 min i jest sie w stolnicya nie gnac na zabicie w ciasnym busiku z biedota ze wsi
londoner...pies Cie jebał...sam ze wsi jestes buraczana pało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marianek napisał:
Witam, nie chcę być złośliwy, w stosunku do przewoźnika Contbus i innych firm ale widząc jazdę tych autobusików w Warszawie na ul. Grochowskiej Waszyngtona i dalej do centrum, to włosy na głowie się jeża jak oni pędzą stwarzali wielokrotnie zagrożenie dla innych użytkowników drogi - śmierć w oczach. Po mieście 100 km/godz to norma oceniałem na oko, zawsze zjeżdżam im z drogi bo strach sieją. Kiedyś jadąc na Lublin za Góraszką widziałem taki rozbity totalna masakra z ludzi. Więcej chyba pisać nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marianek( że już nic nie wspomnę o twoim pe...da...lskim nicku)- co ty bredzisz!,Coś ci się w tym twoim przestraszonym rozumku pomylilo, przecież pojazdy firmy Contbus nie jeżdżą ul Waszyngtona,kiedy widzialeś tam Contbusa ??, Zastanów się raz jeszcze , idź zrób siu siu...monia i spać... Jazdę po bezdrożach stolicy zostaw doroslym-a ty jak zrobisz kartę rowerową to pogadamy ( sorki za literówki z "l" ale klawiaturę mam do wymiany).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi sie bardzo ta pani w plaszczyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...