Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy radni będą przeciw wyborczemu zaśmiecaniu Lublina?

Utworzony przez Jolka, 13 stycznia 2014 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Bardzo dobry pomysł, mam nadzieję, że zostanie zaakceptowany przez radnych i wprowadzony w życie naszego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste,  Wystarczy opublikować wynik głosowania radnych wraz z nazwiskami jak dany radny zasłosował, ci którzy będą przeciw ograniczaniu zaśmiecania miasta plakatami - nie zasługują na głosy w wyborach (ich ugrupowania też).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież radni głosowali nad tym w 2012 rok. I jednogłośnie odrzucili propozycję podwyżki opłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zaglosuje na radnego ktory bedzie glosowal przeciwko zasmiecaniu plakatami miasta. Mam nadzieje ze wiekszosc mieszkancow tez tak zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa Wspólnego Lublina godna pochwały. Teraz niech tylko to przegłosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajac zycie pis bedzie przeciwko tam sa same klakiery jarka...bez plakatow billboardow i ulotek przepadliby jak kamien w wode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi się ten pomysł wspólnego lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druty, którymi mocowane są plakaty powodują powstawanie korozyjnych zacieków na nowych słupach oświetleniowych. Na pewno coś z tym trzeba zrobić.
  Dodatkowo te właśnie druty na słupach i latarniach powodują zagrożenie dla zdrowia. Aż dziwię się, że jeszcze nikt oka nie stracił przez ten wyborczy bajzel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi się ten pomysł wspólnego lublina
  Nie tylko Tobie Janku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólny Lublin jak widać chce zmieniać Lublin. Ciekawe czy inne partie też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat.. to pomysł radnej Stepaniuk.. teraz Stepaniuk-kuśmierzuk czy jakoś tak.. sam się tym interesowałem.. ale nie uzyskał  poparcia.. to teraz jako swój ten temat przejęli :) hahahah   http://moje.radio.lublin.pl/w-lublinie-jak-w-poznaniu-nowe-zasady-wieszania-plakatow-wyborczych.html   rzetelne dziennikarstwo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że radni, którzy zagłosują przeciw powinni być rozliczani z tej decyzji na forum. Jestem za zwiększeniem kosztów za sprzątanie powyborczych śmieci. Cieszę się, że nie tylko Wspólny Lublin, ale i niezrzeszony radny czy też obecny prezydent są za tym, żeby reklam wyborczych było mniej. Moim zdaniem lepiej zareklamować się na billboardzie niż na milionach słupów. Wiem z własnego doświadczenia, że oglądanie jednej lub dwóch powtarzających się twarzy na co drugim słupie odstrasza potencjalnego wyborce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Wybory za pasem. Pewnie takich akcji będzie więcej. Warto śledzić kampanię wyborczą w Lublinie na www.wyborywlublinie.wordpress.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk podobnie jak rok temu teraz znowu jest przychylny tej propozycji. Może tym razem się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu wycinanie konkurencji politycznej, a nie dbanie o czystość miasta - bo PO lub tzw. WL ma pieniądze - więc dla nich wszystko jedno czy 1 czy 10 zł, a inni są biedniejsi zwłaszcza z inicjatyw lokalnych TO ZŁY PODSTĘPNY POMYSŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy za pomysł ograniczenia rozwieszania plakatów wyborczych.  Prosimy o wyszukanie sposobu na zlikwidowanie zaśmiecania chodników gumą do żucia. Może to być np. akcja młodzieży w oczyszczaniu, a w przyszłości: "nie pluciu" w beztroski i bezkarny sposób. Uczestnicy zajęć latarniczych (komputerowych) 50+ z Niedrzwicy Kościelnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł Wspólnego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł Wspólnego Lublina
  Zgadza się. Trzeba skończyć z tymi billboardami i banerami które tylko zaśmiecają miasto. Kto coś robi to i tak zostanie zauważony a kto nic nie robi prócz nachalnej reklamy nie ma szans.   Inicjatywa klubu Wspólny Lublin ze wszech miar słuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dobie internetu, każdy może sprawdzić kandydatów, ich program i pomysły na Lublin   a jak kogos to przerasta intelektualnie i głosuje na tego, kogo gęba z plakatu mu się spodoba, to znaczy że jest na tyle głupi że w ogóle nie powinien mieć praw wyborczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że radni przejżą na oczy i tym razem uda się przeforsować projekt. Wystarczy już tych śmieci powyborczych. Jeszcze tych z ostatnich wyborów niektórzy nie zdążyli sprzątnąć. Spoko inicjatywa. 3mam kciuki aby się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...