Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnik: Problematyczne skrzyżowanie ul. 3 Maja z Radziwiłłowską. Miasto odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 09:44 Powrót do artykułu
"Jest to pierwsza osoba, która zwraca nam na to uwagę " co to za chamstwo urzędniku! powinieneś podziękować, że facet pomaga a nie dezawuować go. A skoro gazeta o tym pisze to znaczy, że nie on jeden tak myśli. Nawet jeśli nie ma racji (a ma, bo kwestia bezpieczeństwa jest najważniejsza a to skrzyżowanie jest co najmniej dziwne i nie zaszkodzi je poprawić) to urzędnicy są od tego aby wysłuchać i przemyśleć a nie od razu że głupoty gada. Lublin mental problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w czym tam mieć problem? Jeśli czytelnikowi się nie nudzi, a naprawdę ma problem w tamtym miejcsu to proponowałbym nie jeździć samochodem. Jest komunikacja miejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kurierze ten sam pan się skarży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszło buractwo urzędników... I dbałość o mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są Ryki szanowny czyyelniku, przyjechales do studiujacej córci chciałeś wrócić do Ryk i się pogubiles. Rozumiem, przykre zdąża się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na KL ten sam artykuł. Facet z WORD potwierdził, że oznakowanie jest wykonane prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem jest przejście przez ul. Cichą, która jest ulicą ślepą - pieszy ma czerwone światło przez długi czas (równy czerwonemu dla samochodów w stronę Krakowskiego Przedmieścia) podczas gdy max. skręcają z Cichej w 3 Maja 1-2 samochody a w Cichą też taka max. ilość. I tak większość ludzi nie stoi na światłach tylko idzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy komentatorzy.... chyba nie jeździcie w tych okolicach. Po skręcie w prawo przejście jest oddalone o ponad 18 metrów!!! Skręcając już dawno zapomniało się że się było na skrzyzowaniu a pan kieliszek próbuje wmówić że przejście jest elementem skrzyżowania/świateł na skrzyżowaniu. Jak zaczną ginąć ludzie to być możę coś się zmieni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w czym problem. logiczne, że jak mamy sygnalizator ogólny (s1), to wykonując manewr skrętu w lewo musimy spodziewać się pojazdów jadących prosto czy też skręcających w prawo, ale także pieszych i wtedy to im należy się pierwszeństwo. na takich skrzyżowaniach tylko zwiększyć uwagę i problemu nie będzie w czasie wykonywaniu manewrów ze zmianą kierunku jazdy. dla pana, który nie rozumie wyglądu sygnalizatorów, i zasad panujących, odsyłam do artykułu poniżej. ***m.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja,9k5g6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta sprawa. Masz sygnalizator kierunkowy jedziesz bezkolizyjnie. Masz sygnalizator zwykły S1 przy skręcie musisz uważać na innych uczestników ruchu drogowego i pieszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie miałem problemu na tym skrzyżowaniu... Nie wiem może jestem jakiś inny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.Oznaczenia będą takie jakie MY zechcemy,a wy kodziarze i peowce walcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej bzdurnego artykułu dresiarza nie czytałem. A może chodzi o to, że PANOM redaktorkom przeszkadzają światła blisko redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mamy o czym pisać to wkleimy jednego dnia list od pana Mietka a drugiego list od pana Władka. Panu Mietkowi ocieliła się Mućka i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Mućka jest wyjątkowo sympatyczną krową. Pan Władek nie zna przepisów o ruchu drogowym ale ma wątpliwości co do oznakowania pewnego skrzyżowania. Tak dajemy to! Ciemny lud i tak kliknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak twierdzi P.Kieliszek ale nie wiemy jaki pogląd na ten temat mają panowie Lampka ,Kufel czy pani Szklanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przemysław Kałkowski, egzaminator z WORD w Lublinie ocenia, że oznakowane na skrzyżowaniu jest wykonane prawidłowo." !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przemysław Kałkowski, egzaminator z WORD w Lublinie ocenia, że oznakowane na skrzyżowaniu jest wykonane prawidłowo." !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nigdy nie miałem problemu na tym skrzyżowaniu... Nie wiem może jestem jakiś inny...
 Me too! "Pan Maciej" powinien odświeżyć sobie wiedzę z kursu na prawo jazdy (jeśli je kupił na bazarze to ma problem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej krytyki wobec sugestie o złym oznakowanie wyrażają wielce oburzeni piesi którzy i tak często gęsto przechodzą na wspomnianych przejściach na czerwonym, ale to kierowcy zawsze są winni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...