Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ile punktów dostaje się za telefon od znajomego,ilepunktów dostaje się za członka rodziny .ile punktów dostaje się za typoweo plecaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej rzad grzebie przy naliczaniu emertury już będącym w służbie, to zapewniam was,że miejsc będzie więcej. I tak zamiast wykorzystwać już służących mających po 15 lat służby i mogacych jeszcze popracować to się ich zastrasza groźi i odsuwa na boczny tor. Jak widać stać nas na utrzymywanie emerytów mających około 40 lat ze starzem 15 lat służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miesięcy to się czeka na test sprawnosciowy. Po zdanym sprawnosciowym w lutym zeszlego roku w dalszym ciągu czekam na telefon w sprawie psychologa. A papiery złożone listopad 2013. Więc po co robić nagonkę że tyle miejsc? Jak i tak jeżeli ktoś bez pleców zloży teraz papiery to i tak w tym roku się nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok czekania na psychologa, który i tak obleje... Szkoda czasu i robienia sobie nadziei 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o dziwo wszyscy znajomi, ktorzy maja w rodzinie kogos z policji, dostaja sie w pierwszej próbie i takich psycholog nigdy nie oblewa. znam takich trzech "policjantow" - meter 60 w kapeluszu. zreszta smiesznie wygladaja ci wszyscy policjanci wielkosci blond kobitki co obok stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie masz znajomości to i tak się nie dostaniesz szkoda czasu i pieniędzy.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plecaki na pierwszym miejscu przekonałem sie o tym zdając juz 3 razy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do 60 za 2500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie wtrącić coś od siebie. 2500 na rękę dostaje początkujący policjant tuż po ukończeniu szkółki. Każdy choć trochę ogarnięty po kilku latach służby ze spokojem może zająć stanowisko specjalisty, gdzie miesięcznie na rękę dostanie prawie 4000 złotych + dodatki. Dla kogoś ze stolicy może to być mało, ale dla ludzi ze wsi i małych miasteczek są to już niezłe pieniądze. Testy do policji są dość trudne, ale można się do nich przygotować. W księgarniach można kupić książki z wydawnictwa oficyna24 dla kandydatów, które są bardzo pomocne dla kandydatów. może ktoś zdaje po znajomości, tego nie wiem. Wiem natomiast, że można sie przygotować i zdać samodzielnie bez żadnych "pleców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komentarze typu "trzeba mieć plecy żeby się dostać, ja zdaję x raz i mi się nie udaje" są śmieszne! Ja nie mam nikogo w rodzinie z policji, test multiselect przeszedłem z niezłym wynikiem, rozmowę kwalifikacyjną 60/60pkt, wcześniejsze etapy rekrutacji również przeszedłem z niezłą ilością punktów- łącznie 180pkt, co w dzisiejszych realiach gwarantuje mi dostanie się właściwie na każdy nabór! Więc proszę Was...nie pie****cie, że trzeba mieć plecy!!!! ja nikogo w rodzinie nie mam z policji i co? Jakoś wszystko poszło pomyślnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...