Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dowód zamiast RMUA w przychodni. Sprawdziliśmy, to działa!

Utworzony przez przeziębiony, 2 stycznia 2013 r. o 23:25 Powrót do artykułu
Proponowałbym sprawdzić w trochę więcej niż jednej przychodni. No chyba, że to artykuł-reklama. Np na Nałęczowskiej Pani w rejestracji była wyraźnie zniesmaczona, że praktycznie każdy kto stał w kolejce przyszedł z samym dowodem. Oświadczenia też nie można było złożyć, ma być RMUA i koniec. Łaskawie rejestrowali bez RMUA zaznaczając, że ma być dostarczona w ciągu kilku godzin. Na moje pytanie kiedy ruszy eWUŚ dostałem bardzo kulturalną wykrzyczaną wręcz odpowiedź "Panie a skąd ja mam wiedzieć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety na Łabędziej o systemie ewuś nikt nie słyszał i trzeba było wracać po zaświadczenie z zakładu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrzcie jak niewiele trzeba polskiej słuzbie zdrowia - jeden/na Ewuś i wszyscy zdrowi, dlaczego wcześniej na to nie wpadli, wszyscy bylibyśmy już dawno "zadowoleni". Dlaczego ukrywa się faktyczne problemy i hołduje rozwiązania, które tak naprawdę nic do opieki zdrowotnej nie wnoszą prócz szumu medialnego. Czy od wprowadzenia tego progrmau ktoś wyzdrowiał, no może ktoś zmarnował mniej nerwów w kolejce, ale to nie jest sposób na poprawę dostępności świadczeń zdrowotnych - jak były limity tak są, jak były kolejki tak są jeszcze większe, i jak brakowało na leczenie chorych na lubelszczyźnie tak nadal brakuje, a warszawce się dokłada z rezerw. Bravo Panowie, ale szum medialny jest najważniejszy, obtrąbienie takiego sukcesu, toż to zasługuje na łoskara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos sie orientuje jak wyglada sytuacja, gdy jest sie ubezpieczonym w Wielkiej Brytanii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...