Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogowe podsumowanie roku: 150 km dróg ekspresowych w budowie. Co w planach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2018 r. o 13:01 Powrót do artykułu
To kolega źle poinformowany bo schetynówki skończyły się w 2015 roku. Więc nie było czego ciąć. Obecnie obowiązuje zupełnie inny program ramach, którego do wykorzystania na lepszych warunkach dla samorządów jest kwota o około 33% wyższa niż w przypadku schetynówek. Ale co ja tam wiem... i tak ktoś niedoinformowany powie inaczej bo tak gdzieś usłyszał od psa babki, stryjecznej siostry, wujka Władka z co się ożenił do Janiny, sąsiadki Krzyśka, z którego bratem sąsiad Bogusław chodził do podstawówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Chmiel-Piotrkow, jest jeszcze jak cie moge, najgorszy jest odcinek Piaski- Chmiel, tam juz w ogole nie mozna jeczac szybciej niz 15km na godzine, bez jakiegokolwiek remontu przez tyle lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To kolega źle poinformowany bo schetynówki skończyły się w 2015 roku. Więc nie było czego ciąć. Obecnie obowiązuje zupełnie inny program ramach, którego do wykorzystania na lepszych warunkach dla samorządów jest kwota o około 33% wyższa niż w przypadku schetynówek. Ale co ja tam wiem... i tak ktoś niedoinformowany powie inaczej bo tak gdzieś usłyszał od psa babki, stryjecznej siostry, wujka Władka z co się ożenił do Janiny, sąsiadki Krzyśka,  z którego bratem sąsiad Bogusław chodził do podstawówki...
 Właśnie że ma rację. To rząd Beaty Szydło zaraz po objęciu władzy w 2015 r. zadecydował o zakończeniu programu schetynówek. Program był udany i środki były pożądane przez samorządy. Rząd PiS jednak zamknął program obiecując, że powstanie inna forma pomocy w finansowaniu dróg lokalnych. A dlaczego zakończono program? Bo był pomysłem poprzedniej władzy, bo żadnej konkretenj przyczyny nie podano. Niestety... samorządy nie doczekały się do tej pory konkretów nowego wsparcia. Dobrze że jest jeszcze wsparcie unijne, ale to pewnie też już nie długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do anonim. Człowieku jak samorządy nie doczekały się nowej formy wsparcia? Dużo ci płacą za klakierowanie? Patrz - PiS od 2016 roku rozpoczął nowy program zatytułowany "program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata ..." Poczytaj o nim i o tym czym się różni od programu schetynówek czyli "Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych". Proszę nie pisz kłamstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...