Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor filharmonii tłumaczy się z przeszłości

Utworzony przez seba, 13 stycznia 2009 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Dr Sęk to świent człowiek, bardzo sympatyczny i inteligentny. Życzę powodzenia w kierowaniu filharmonią i dużo sukcesów zawodowych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielony się odezwał czyżby z LUW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janku nie dawaj się zwariować fantycznym dyrdymałom, oni jeszcze Ci napiszą, że za czasów Łokietka oddałeś KUJAWY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Lublinie nie istnieją przedawnienia! Przez zawiśc i zaściankowe myślenie zostaniecie zadupiem Europy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ludzie z czasów sprzed wojny mogą walczyć o swoje utracone mienie, to ja nie jestem z czasów Łokietka, jeszcze żyję, mam pamięć i wyrok niezawisłego sądu. Natomiast Panu byłemu senatorowi i członkowi KRRiT chcę przypomnieć o honorze, którego Mu zabrakło. A brak pamięci przejął chyba od byłego prezydenta RP, który nie mógł odszukać dyplomu. Natomiast Państwu dziennikarzom, prowadzącym rozeznanie, radzę nie spłycać problemu i nie pisać tylko tego, co wygodne (nie wiem dla kogo). Bo jeszcze trochę i tak jak spółki z o.o. zostały wyprowadzone na wschód, tak nasza zacna Filharmonia będzie grała "Kazaczoka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...