Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.Wszystkie spółki obsadzimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1... 2.... 3... i komuszki zaczynają wycie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiemy się jak jest: "Na podstawie art. 61 Konstytucji RP, wnoszę o podanie informacji: 1. Ile umów i czego dotyczących zawarła spółka z panem Waldemarem Paruchem od 2015 roku do dnia rozpatrzenia wniosku? 2. Wnoszę o udostępnienie treści w/w umów. 3. Na jakiej podstawie Pan Waldemar Paruch został oddelegowany do Rady Fundacji "Polskiej Fundacji Narodowej"? Kto zadecydował o jego powołaniu do tego organu? 4. Jakie kwalifikacje i kompetencje zadecydowały o skierowaniu go do Rady w/w Fundacji?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie jeszcze można się podpiąć zastanawia się paluch pracowity oddany dojnej dziczy dzialacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorwali się do władzy jak wygłodzone stare wilki, wycisną co się da, zrujnują kraj, zostawią zgliszcza, ale będą mieli satysfakcję - myśmy rządzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile głosów w wyborach do Europarlamentu otrzymał Paruch a ile Hetman? Podajcie w nasim dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1... 2.... 3... i komuszki zaczynają wycie :) Ciekawe czy pomagierzy Żuka pytają się ZSL, platformersów z marszałkowskiego ile zarabiali i zarabiają po "samorządach" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zajmować się aferzystami posłami z platformy i kombinowaniem w samorządach, bo tam NAPRAWDĘ są afery ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory do Europarlamentu. Paruch - 46 tys, Hetman -26 tys. I kto w Brukselce??? Oczywiście nasi tj Hetman. Dlaczego DzW o tych wyborach nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Wszyscy mówią o sądach okręgowych a co z administracyjnymi? Pytam was sędziowie czy uczciwe jest rozpatrywanie skomplikowanej sprawy administracyjnej w niespełna kwadrans? Czy uczciwe są sytuacje gdy sędzia w uzasadnieniu ustnym wyroku wygłasza zdecydowane tezy będące podstawą takiego a nie innego rozstrzygnięcia po czym w uzasadnieniu pisemnym nie ma słowa z tego co wygłosił a tezy pisemne znacząco rozwijają się z ustnymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Proszę zajmować się aferzystami posłami z platformy i kombinowaniem w samorządach, bo tam NAPRAWDĘ są afery ;)
 Spokojnie, jaki i ziobro cały czas działają... jeszcze aby z 2 lata do wyborów, a później niech się martwią inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest jak nie patologia, jeśli sąd wymierza karę w wysokości 20 zł., a w dodatku w tej sprawie wypowiada się Sąd Najwyższy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Politologii mówiło się że Waldi lubi chłopców... może stąd jest tak lubiany na Nowogrodzkiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS w Lublinie to struktura sitwowa , stąd przegięcie z Paruchem. Więcej w niego pompują niż sam potrafi! Jeżeli wszędzie doradza ,to kiedy i jak na uczelni pracuje??? Kto robi wszystko ,to znaczy nic nie robi ,albo robi źle.Chyba tak to jest z Paruchem i sitwą pisowską w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.W spółkach będą ci których MY zechcemy,a wy kodziarze i peowce walcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...