Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GW: Lubelskie wyróżnia się we wschodniej Polsce

Utworzony przez mlodywyksztalcony, 2 stycznia 2013 r. o 15:56 Powrót do artykułu
Co za słodkie pierdzenie o niczym... Tak nijakiego artykułu dawno tu nie czytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak słyszę słowo tolerancja to mi się chce wymiotować - to żadna cnota, to przyzwolenie. Pojęcie tolerancji jest ostatnio nadużywane kojarzy się ostatnio z nieprzyjemnymi i obrzydliwymi rzeczami i zachowaniami i praktykami.... Tolerancja powinna być dla innowierców, niepełnosprawnych, chorych, a nie dla wynaturzeń i naginań norm etycznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów to zadupie, z liczbą mieszkańców ponad dwa razy mniejszą od Lublina, z gównianymi pseudouczelniami(uniwersytet, politechnika) które nie mieszczą się nawet w piewszej "50 najlepszych uczelni w Polsce" Rzeszów Lublin 180 tys mieszkanców 360 tys mieszkańców+Świdnik+60 tys przyjezdnych studentów 1mld zł - budżet 2 mld zł - budżet 2 uczelnie wyższe 5 uczelni wyższych lotnisko lotnisko 400 km do Warszawy 180 km do Warszawy Pisanie o Rzeszowie i Lublinie jako o miastach grających w jednej lidze to nieporozumienie. Lublin to duże miasto o ugruntowanej pozycji, znaczny ośrodek akademicki i kulturalny z bogatą historią. A Rzeszów? Mieścina położona na peryferiach, ze słabymi uczelniami, daleko od centrum Polski, która wybiła się na "wielkie miasto" bo prezydent poprzyłączał okoliczne wsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realista napisał:
Rzeszów to zadupie, z liczbą mieszkańców ponad dwa razy mniejszą od Lublina, z gównianymi pseudouczelniami(uniwersytet, politechnika) które nie mieszczą się nawet w piewszej "50 najlepszych uczelni w Polsce" Rzeszów Lublin 180 tys mieszkanców 360 tys mieszkańców+Świdnik+60 tys przyjezdnych studentów 1mld zł - budżet 2 mld zł - budżet 2 uczelnie wyższe 5 uczelni wyższych lotnisko lotnisko 400 km do Warszawy 180 km do Warszawy Pisanie o Rzeszowie i Lublinie jako o miastach grających w jednej lidze to nieporozumienie. Lublin to duże miasto o ugruntowanej pozycji, znaczny ośrodek akademicki i kulturalny z bogatą historią. A Rzeszów? Mieścina położona na peryferiach, ze słabymi uczelniami, daleko od centrum Polski, która wybiła się na "wielkie miasto" bo prezydent poprzyłączał okoliczne wsie.
Zgadzam się z tobą bez dwóch zdań ,dla mnie to również wielka kpina jak można porównywać zesówek do Lublina ,parę dni temu czytałem i w radiu nawet słyszałem że lublin jest w najlepszej 5 polskich miast pod względem studentów i uczelni !!! To o czym to świadczy ,wg klimat miasta zabytki i tak bogata oferta festiwali i atrakcji kulturalnych jest nieporównywalna, największa Europejska Konwencja Żonglerska która odbyła się w tym roku pierwszy raz w Polsce od 35 lat , ponad 2 tyś. artystów z całego świata wybrali właśnie Lublin do takiego festiwalu !!! Co tu porównywać zesów do Lublina !! To jest śmieszne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Pierwszemu udaje się rozwijać specjalistyczny przemysł, drugi robi ostatnio bardzo dużo, by poprawić swoją atrakcyjność'' Tzn co robi? Dlaczego nie napiszecie co tak naprawde sie robi? Opiszcie te "sukcesy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie jeździć po Rzeszowie ale faktów nie zmienicie... nawet jak dopiszecie sobie jeszcze 50 tys niezameldowanych przyjezdnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...