Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BANDA URZEDNICZYCH KŁAMCZUCHÓW ! i  nierobów !   1. sam osobiście napisałem około 5 pism w latach 2008-2012 na temat przebudowy tego skrzyżowania 2. jedną z pierwszych moich interwencji było wycofanie stamtąd DEBILNEGO znaku " ustąp pierwszeństwa który stał zaraz za zjazdem w lewo w Krochmalna ( to zrealizowano praktycznie po 1 piśmie wyjaśniającym ) ale ....   3. przed dokonaniem remontu nawierzchni az do mostku, pisałem pisma o wprowadzenie dodatkowego pasa do zjazdu bezkolizyjnego w prawo ( wyjazd z Krochmalnej w stronę Jana Pawła II ) po stoczonej mini batalii poinformowano mnie że w trakcie odbywającego sie remontu nawierzchni wykonają dany zjazd i poprawia ( wyprofilują inaczej ) owe skrzyżowanie ( niby rondo )   4. tłumaczyłem TYM JEŁOPOM URZEDNICZYM ŻE TYLKO WPROWADZENIE UKŁADU RONDA POPRAWI SYTUACJE - ale grochem o sciane   5, zrobiono remont , wprowadzono pas - co zlikwidowało korek który był tam całymi latami ale oczywiście jak to polski urzędnik zawsze musi cos spieprzyć - zawężono pas do skrętu w lewo i nie zrobiono ronda   6 jak zwykle tłumaczenie DEBILI URZEDNICZYCH - nie da sie ! nic nie możemy zrobić itd   7 potem pisaliśmy tam kolejne pisma wnioskując tez do Policji o wydanie oceny czy zmiana po remoncie pomogła - odpowiedz brzmiała POGORSZENIE !! WIECEJ KOLIZJI taki był efekt tych debilnych decyzji urzędniczych .   8 wyremontowaniu nawierzchni na kolejne pisma byla juz tylko odpowiedz ze teraz to oni maj 3 lata gwarancji i nie moga nic ruszyć   9 potem był kolejny ulubiony tekst debili urzędniczych - TO CZASOWE ROZWIAZANIE ( DLA DEBILI Z URZEDU CZAS NIE ISTNIEJE ! ma on wymiar nieokreślony czy stoimy w korku 3 lata czy 5 to jest to czasówka kiedyś łaskawcy zrobią
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2015 r. o 12:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie zróbcie jeszcze światła na nastepnym skrzyżowaniu diamentowej z wrotkowska.. tam jest taka sama sytuacja.
Konicznie zróbcie światła wszędzie gdzie tylko się da to na pewno usprawni jazdę w naszym mieśćie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła w tym miejscu to konieczność.... Nie będzie to jednak dobre jak na każdym skrzyżowaniu w Lublinie będziemy mieć światła. Albo jeszcze gorzej ..ma skrzyżowaniu i przejściu
W tym miejscu konicznościąjest zmiana organizacji ruchu i pierwszeństwa na taki w jakim funkcjonują ronda w Lublinie. Wtedy będzie to funkcjonowało sprawnie i bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestali na nich głosować to z manipulowanie wyniki wyborów. Jak będzie trzeba to wprowadza kolejny stan wojenny i co im zrobisz?
Pewnie! Lepiej nic nie robić i dać przyzwolenie na przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wygrał wybory i ma już wywalone na wszystko. Przez 3 lata będzie cisza, a czwartego roku odda pojedyńcze inwestycje, poobiecuje, a głupi lud znowu odda na niego swój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RONDO tylko RONDO!!!  jest najskuteczniejszym sposobem walki z korkami i groźnymi wypadkami. Niektórzy kierowcy wjeżdżając na to skrzyżowanie (w kształcie okręgu) liczą, że są na rondzie i to jest cała prawda powstawania w tym miejscu wypadków i kolizji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan "Niedasie"dobre,naprawde dobre ta nowa i trafna ksywa może sie szybko przyjąć.Mój wielki szacunek dla pana panie Dominiku Smaga za bardzo rzetelne i profesjonalne dziennikarstwo,dziennikarstwo które w pana wykonaniu nie boi sie zadawać trudnych i nie wygodnych pytań.A już napewno nie jest tubą propagandową jakiej kolwiek władzy,dziękuje panu za zainteresowanie sie tą sprawą i za trzymanie ręki na pulsie.Tak samo jak to mniało miejsce w temacie przeciągających sie odbiorów trakcji trolejbusowej na Felinie.Jeszcze raz dla pana odemnie wielki szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pownny być światła / rondo na skrzyżowaniu o którym mowa w artykule, ORAZ KONIECZNIE na wyjeżdzie z Nowego Światu - Wrotkowska - Diamentowa... ! tam jest dopiero tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafrazując już klasyka - Kłamiemy rano, nocą i wieczorem.  Kłamie cała Partia Obłudników. Kłamią tak już od 8 lat. Przestańcie na nich głosować. W tym roku macie doskonałą okazję wyzwolić się z niewoli kłamców. Nie zapomnijcie też nie głosować na kłamcę Bronka Komoruskiego.
Prawda cię wyzwoli !!! Głosuj na Jarosława Kłamczyńskego !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalone na wszystko w tym mieście to miał Andrzej Pruszkowski. Żuk jest jego przeciwieństwem. Można wręcz napisać, że jest tytanem pracy patrząc na to co wyprawiał Pruszkowski(ten twierdził, że w Lublinie jest wsamraśnie i absolutnie nic nie trzeba poprawiać).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!!!!!!!! TO JEST PRAWDA!!!! Pruszkowski tylko zmarnował czas w którym rządzil!!! ŻUK TO NAJLEPSZY PREZEDENT JAKI DO TEJ PORY BYŁ!!!! PRZECIEZ PONAD 60 % GLOSÓW W 1 TURZE O CZYMS ŚWIADCZY!!! LUDZIE SA ZADOWOLENIE Z NEGO! FAKT, KAŻDEMU NIE DOGODZISZ  I ZAWSZE ZNAJDZIE SIE KTOŚ Z ODNINNYM ZDANIEM, KTORY PRZEZ MONITOREM KRYTYKUJE, A I TAK GŁOSOWAŁ NA ZUKA, BO JEST OK!!!  
Wywalone na wszystko w tym mieście to miał Andrzej Pruszkowski. Żuk jest jego przeciwieństwem. Można wręcz napisać, że jest tytanem pracy patrząc na to co wyprawiał Pruszkowski(ten twierdził, że w Lublinie jest wsamraśnie i absolutnie nic nie trzeba poprawiać).
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! Światła tylko spotęgują tam korki! Wystarczy zmienić organizację ruchu jak na zwykłym rondzie! Koszt to tylko zmiana oznakowania pionowego i poziomego! Niewielkim kosztem można to zrobić w porównianiu do budowy sygnalizacji! To samo na rondzie z wrotkowską. Wspomnicie moje słowa jak postawią tam światła. Korki będą od Zana a z drugiej strony od Romera. Na Krochmalnej od stadionu a na Wrotkowskiej od Lubelli. Mam dość wyrzucania moich pieniędzy w błoto! Trzeba zbadać powiązania urzędników ratusza i firm wykonujących światła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RONDO tylko RONDO!!!  jest najskuteczniejszym sposobem walki z korkami i groźnymi wypadkami. Niektórzy kierowcy wjeżdżając na to skrzyżowanie (w kształcie okręgu) liczą, że są na rondzie i to jest cała prawda powstawania w tym miejscu wypadków i kolizji....
  Jaki koszt zmiany samego oznakowania poziomego i pionowego w porównaniu do budowy sygnalizacji świetlnej? Podejrzewam, że nawet 10% kosztów świateł by nie osiągnęło. Widocznie ktoś tu dał mocno w łapę że promuje się budowę sygnalizacji. Tak to nie zarobiłby za wiele pociotek prezydenta albo któregoś urzędasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nos rośnie w zastraszającym tempie mój ty żuczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nos rośnie w zastraszającym tempie mój ty żuczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie możliwe aby pan Kieliszek kłamał . On zawsze mówi prawdę .
noooo mówi prawdę po 10 kieliszku ... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kieliszek łże od początku swej "kariery"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kieliszek łże od początku swej "kariery"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delikatnie zwracam uwagę, że data umieszczona w nagłówku pisma wcale nie znaczy, ze pismo dotarło w tym samym dniu do instytucji, do której było skierowane. Zanim pan naczelnik podpisał, zanim biuro podawcze wysłało i zanim poczta w okresie świąteczno-noworocznym dostarczyła z grudnia mógł się zrobić styczeń :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz kłamał, matka mnie nie kochała, a biedronce piwo podrożało. Panie prezydencie jak żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...