Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie siano, tylko słoma. Siano tez szybko namaka i pleśnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś ma potrzebę pomagania to niech weźmie te psy do własnego domu, zaszczepi, odrobaczy, wyprowadza na spacer na smyczy i w kagańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś ma potrzebę pomagania to niech weźmie te psy do własnego domu, zaszczepi, odrobaczy, wyprowadza na spacer na smyczy i w kagańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakowi zawsze coś przeszkadza. A najbardziej to jak ktoś robi coś dobrego dla innych,no po prostu nie mogą ścierpieć-taki naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwna wyprowadzaniu psa na smyczy i w kagańcu. Pomysłodawcy proponuję żeby sam wychodził na smyczy i w kagańcu bo ludzie są większym zagrożeniem niż zwierzęta. Super pomysł dokarmiania psów, miło usłyszeć, że są dobrzy ludzie na tym świecie i mam nadzieje że psy tam zostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś ma potrzebę pomagania to niech weźmie te psy do własnego domu, zaszczepi, odrobaczy, wyprowadza na spacer na smyczy i w kagańcu.
A nie przyszło ci do głowy że większość miłośników zwierząt ma już zwierzęta w domu i nie może przygarnąć wszystkich a pomagać trzeba wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA BREDNIEE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować Państwu, którzy zrobili dom dla tych psiaków. Oby tak dalej! Tym, którym się to nie podoba niech się zachowują racjonalnie i nie prowokują sytuacji, w których to słabszy jest zły, który nie może się obronić - po prostu nie chodź tam, idź w inną stronę... daj innym też przestrzeń. Osobiście zaoferowałbym pomoc pieskom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które wypowiadają się pozytywnie o bezpańskich psach to mają coś nie tak z myśleniem. Może te osoby wezmą na siebie odpowiedzialność jeśli te psy zarażone wścieklizną przez lisy pogryzą dziecko wychodzące do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech oficjalnie składają skargi a nie anonimowo.Na dodatek niech wyprowadzają swoje psy na smyczy,sprzątają po nich albo niech przygarną te osiedlowe jak nie mają.Już koty z piwnic powypędzali i szczury kartofle im wpierniczają albo leżą zdechłe po trutce...to lepsze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie mi się nie mieści, że Polacy donoszą na Polaków nawet,gdy robią oni coś tak pięknego i dają schronienie bezdomnym zwierzakom. Ludzie, gdzie wasze serca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po.1 do wielce oburzonych.. czy pani zglosila zbiorke do Urzedu Skrabowego ...jesli to nie... to.... po.2 kto odpowie za ewentualne pogryzienia i ataki psow( i prosze mi nie wmawiac ze "Te pieski nie gryza" bo wlasnie od takiego "od zawsze lagodnego co by muchy nie skrzywidzil" mam do dzis problemy ze zdrowiem i nerwy po na szczecie wygranym procesie sadowym) po.3 kto sprzata po zasrańcach( chociaz to akurat najmniej mnie interesuje bo tam nie mieszkam" jednym slowem robta co chceta a jak trzeba przestrzegac prawa i obyczajow sasiedzkich( prosze poczytać Kodeks Cywilny ) to juz ola bo ga dobrych ludzi krzwydza:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na osiedlu Nałkowskich i pamiętam te psy, właśnie zastanawiałam się gdzie zniknęły bo jeszcze stosunkowo niedawno wałęsały przy moim bloku i nie było dnia żeby nie rzucały się na mnie i mojego psa z zębami. Zawsze gdzieś ukryte w liściach, w krzakach w jakimś kącie i nagle wybiegały na mnie z zębami, szczególnie ten z ogonem bo ten drugi to tak troszkę z tyłu zawsze się trzymał. Sama raz zadzwoniłam po schronisko bo zaczęłam mieć ich dość, mam nadzieje że faktycznie zgrzeczniały i że nie rzucają się na innych, też kocham zwierzęta i jestem za tym żeby im pomagać ale wszystko w rozsądnych granicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które wypowiadają się pozytywnie o bezpańskich psach to mają coś nie tak z myśleniem. Może te osoby wezmą na siebie odpowiedzialność jeśli te psy zarażone wścieklizną przez lisy pogryzą dziecko wychodzące do szkoły.
 
Osoby które wypowiadają się pozytywnie o bezpańskich psach to mają coś nie tak z myśleniem. Może te osoby wezmą na siebie odpowiedzialność jeśli te psy zarażone wścieklizną przez lisy pogryzą dziecko wychodzące do szkoły.
Wiekszosć bachorów ma chyba wscieklizne patrzac co robią a rodzice nie reagują. Ciekawe kto jest gorszym szkodnikiem pies czy rozkapryszony bachor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby które wypowiadają się pozytywnie o bezpańskich psach to mają coś nie tak z myśleniem. Może te osoby wezmą na siebie odpowiedzialność jeśli te psy zarażone wścieklizną przez lisy pogryzą dziecko wychodzące do szkoły.
Podaj chociaż jeden przykład wścieklizny wśród lisów mieszkających na terenie Lublina. Najgorzej jak komuś przeszkadzają wolno żyjące zwierzęta to podpiera się dobrem, bezpieczeństwem i zdrowiem dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby ktore sa przeciwne zwierzetom to osoby ktore nie lubia zwierzt i sa ponore wredne chanskie i widza wlasny czubek nosa taka prawda w polskim narodzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby ktore sa przeciwne zwierzetom to osoby ktore nie lubia zwierzt i sa ponore wredne chanskie i widza wlasny czubek nosa taka prawda w polskim narodzie....
a ja obserwuje komenatrze pod takiego typu artykulami i jak zauwazylam to im wiekszy "milosnik" zwierzat tym gorsze bydle dla drugiego czlowieka...i teksty " jak nie kochasz zwierzat, to nie kochasz ludzi" i inne tego typu bzdury sobie wmawiaja ..a z komentarzy wylazi ich ta milosc do ludzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co kochać ludzi?za takie komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest pewien gatunek zwany polactwem, któremu wszystko przeszkadza. szacunek dla opiekunów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którym to przeszkadza wylegną jutro na ulice i dędą wrzeszczeć, że normalność, polskość też im przeszkadza. To się nazywa homo sovieticus. Inaczej KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...