Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz Puzewicz znowu rzecznikiem arcybiskupa Życińskiego

Utworzony przez mosquito, 2 stycznia 2011 r. o 17:52 Powrót do artykułu
Bosche ! co to się wyprawia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że koń dobrze ciągnął to woźnica bata mu nie żałował i na wóz dokładał.Szkapa zastrajkowała aby kopyt w mękach nie wyciągnąć. Wolała nawet ubojnię niż stangreta sadystę. Mówię wam ,najlepiej jak koń stajnię zmieni bo ten wozak jest niereformowalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ładnie... Ale skoro smierdzący problem wyjechal za granicę, to ryzyko skandalu minelo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jako świecki rzecznik.Najpierw poszedł w cug z jakąś kobietą,teraz wraca.Arcybiskupie list wiśniewskiego był także do Ciebie.Trochę przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudownie ozdrowiał ? he he he...Chwytów się łapie jak wytrawny polityk, ale w końcu czym jest kościół jeśli nie polityką. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy i nie ostatni przypadek-kobieta.Znam przypadki gdzie dzieci mówią,że to wujek.Taki stan jest tolerowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wskazać księdza w archidiecezji lubelskiej, o którym mówi sekretarz metropolity, że "wróci do kurii jak tylko będzie chciał".....Pamiętacie jak zostali potraktowani wierni, którzy walczyli o pozostawienie swojego, świetnie pracującego, proboszcza? Abp metropolita mówił jeszcze wczoraj, że Kościół to nie polityka....A co? Bardzo niesmaczny ten "powrót" Puzewicza, ale widać jest jakiś powód, że są "jedyne i niezastąpione usta"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Proszę mi wskazać księdza w archidiecezji lubelskiej, o którym mówi sekretarz metropolity, że "wróci do kurii jak tylko będzie chciał".....Pamiętacie jak zostali potraktowani wierni, którzy walczyli o pozostawienie swojego, świetnie pracującego, proboszcza? Abp metropolita mówił jeszcze wczoraj, że Kościół to nie polityka....A co? Bardzo niesmaczny ten "powrót" Puzewicza, ale widać jest jakiś powód, że są "jedyne i niezastąpione usta"....
To wyraźnie wskazuje,że są równi i równiejsi. Musi być dobry w tym co robi...,a wszyscy wiemy,że nie ma ludzi niezastąpionych (i ust również )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
Nie pierwszy i nie ostatni przypadek-kobieta.Znam przypadki gdzie dzieci mówią,że to wujek.Taki stan jest tolerowany.
\zastanawiam się po co tacy "ludzie" jak ty piszą takie głupoty ;] zastanawiam się, czy jesteś w gimnazjum i masz problemy emocjonalne, z którymi radzisz siebie tylko pisząc głupoty o innych, czy jesteś innego rodzaju skończonym deb***em?;> Takie prowokacje nie poparte faktami są że tak się wyrażę o DUPĘ POTŁUC;] Znam tego człowieka lepiej, niż własnego brata i śmiać mi się chce z takich dzieciaków jak ty ;-) jak chcesz kogoś zaatakować, to dokładnie to opracuj, nie wal na ślepo bo wystawiasz się na pośmiewisko;) współczuję głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
Cudownie ozdrowiał ? he he he...Chwytów się łapie jak wytrawny polityk, ale w końcu czym jest kościół jeśli nie polityką. Prawda?
a no taka prawda, że aż GÓWNO PRAWDA ;-) najlepiej jest snuć domysły i gowno wiedzieć ;-]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też znam tego człowieka, i wiem, nie snuje domysłów. wstyd, fałsz, a najbardziej żal osób, które przez niego cierpią. nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ja też znam tego człowieka, i wiem, nie snuje domysłów. wstyd, fałsz, a najbardziej żal osób, które przez niego cierpią. nadal.
Te - "ja", czy jak ci tam na chrzcie dali. Albo podawaj konkretne fakty i dowody albo zamknij ryj, bo to są haniebne pomówienia. Na miejscu Puzewicza bym się zwrócił do prokuratury z prywatnym aktem oskarżenia o ściganie przestępstwa zniewagi, IP się łatwo ustali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jei ! jak fajnie
Ostatnio edytowany 3 stycznia 2011 r. o 09:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast toczyć pianę na forum wypiszcie się z krk i po problemie. Lecz pewnie większości brakuje odwagi postawić się proboszczowi bo "co ludzie powiedzą". Wystarczy poczytać książki o historii krk. i jak ktoś ma rozum to nic innego nie pozostaje jak podziękować "tym panom". Pedofilia i kobiety wśród kleru są wśród kleru od wieków, więc dlatego owieczek to nie dziwi. A kto z Was zapisał się do krk z własnej woli? Pamiętajcie że jeden z kanonów prawa stanowi że "człowiek do 6-ego roku życia nie posługuje się rozumem" i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli to prawda? Jeśli to była by kobieta - to po pierwsze nie wróciłby tak szybko, a po drugie napewno nie dostał by ponownie tej funkcji. Więc w tym konkretnym przypadku choroba wydaje się być jak najbardziej prawdziwa. Cały czas narzekamy na księży - i w wielu przypadkach to prawda. Ale jak to w każdym środowisku są ''Ci gorsi'', ale jest tez całe mnóstwo tych dobrych o których się nie mówi. Bo to ani fajne, ani też żaden ciekawy temat na artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
A jeśli to prawda? Jeśli to była by kobieta - to po pierwsze nie wróciłby tak szybko, a po drugie napewno nie dostał by ponownie tej funkcji. Więc w tym konkretnym przypadku choroba wydaje się być jak najbardziej prawdziwa. Cały czas narzekamy na księży - i w wielu przypadkach to prawda. Ale jak to w każdym środowisku są ''Ci gorsi'', ale jest tez całe mnóstwo tych dobrych o których się nie mówi. Bo to ani fajne, ani też żaden ciekawy temat na artykuł.
choroba ... to cudownie ozdrowiał chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość. Teraz i w radiu wreszcie coś się zacznie sensownego dziać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apostata napisał:
Zamiast toczyć pianę na forum wypiszcie się z krk i po problemie. Lecz pewnie większości brakuje odwagi postawić się proboszczowi bo "co ludzie powiedzą". Wystarczy poczytać książki o historii krk. i jak ktoś ma rozum to nic innego nie pozostaje jak podziękować "tym panom". Pedofilia i kobiety wśród kleru są wśród kleru od wieków, więc dlatego owieczek to nie dziwi. A kto z Was zapisał się do krk z własnej woli? Pamiętajcie że jeden z kanonów prawa stanowi że "człowiek do 6-ego roku życia nie posługuje się rozumem" i wszystko jasne!
Dobrze powiedziane, ja tak zrobiłem chociaż czarnuch z Watykanu robił mi dziwne podchody i utrudniał, ale byłem stanowczy i teraz jestem WOLNYM CZŁOWIEKIEM. Tak więc bądźcie mocni nadzieją,że i wam sie uda, nie lękajcie się, prawda Was wyzwoli i to jeszcze na ziemi, tej ziemi....Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chi chi...apostaci wielcy...kolejni madrale co to wypisuja bzdety jacy to katolicy sa zastraszanie przez proboszczów... Ojej, ale Wy mądrzy jesteście, och tak,. oczywiście, ja sie bardzo boje swojego, i dlatego do tej pory nie wypisalam się z Kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apostata napisał:
Zamiast toczyć pianę na forum wypiszcie się z krk i po problemie. Lecz pewnie większości brakuje odwagi postawić się proboszczowi bo "co ludzie powiedzą". Wystarczy poczytać książki o historii krk. i jak ktoś ma rozum to nic innego nie pozostaje jak podziękować "tym panom". Pedofilia i kobiety wśród kleru są wśród kleru od wieków, więc dlatego owieczek to nie dziwi. A kto z Was zapisał się do krk z własnej woli? Pamiętajcie że jeden z kanonów prawa stanowi że "człowiek do 6-ego roku życia nie posługuje się rozumem" i wszystko jasne!
gratuluję,świetne myślenie,w BOGA można wierzyć bez wydawania pieniędzy,i mamrotania tych samych regułek,przecież nie mają monopolu,religii jest wiele BÓG jeden,u nich tylko mamona i próżniaczy tryb życia opasłe wieprze tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...