Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i po raz kolejny PIs pokazal jak dba o dzieci, szpitale ... wstyd mi ze na nich glosowalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - porażka i wstyd, niedługo będziecie się pytać czy możecie się za przeproszeniem pójść wysrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po raz kolejny PIs pokazal jak dba o dzieci, szpitale ... wstyd mi ze na nich glosowalem? No tak, po raz pierwszy nie strajkujących lekarze o tej porze roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję na przykład odłączać od respiratora rodziny PiSowców którzy akurat są w szpitalu a sprzęt był kupiony z WOŚP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko, dziś jest dwóch generałów, którzy są warci swych wężyków. Nie będę mówił -którzy, bo do nich się zwrócimy,gdy ten naród straci wiarę i nadzieję !!! To mówi przedstawiciel PPP (Polska Partia Powstańcza) i PPW ( Polska Partia Wyzwoleńcza ). Badajcie bramki IP I tak mnie nie namierzycie , bo jesteście....zbyt ciency !!! Co innego SB !!! Ale od tych genialnych funkcjonariuszy możecie tylko się uczyć , jeśli pośród was znajdzie się choć jeden mądry ....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szantażuj dziećmi i szpitalami. Widocznie jesteś nierozsądny skoro tak szybko swoje decyzje traktujesz jako błędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dla was zagadkę co wyjdzie po odjeciu Liter P od nazwy PIS.PIS.... i już wszystko jasne kto teraz rządzi krajem ratujmy kraj wyjdzimy na ulicę ale już nie pokojowe demonstracje bo jeszcze trochę i nie będzie czego bronić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Naród ciemiężony różnymi daninami dodatkowo ma wspierać budżet datkami z WOŚP na wyposażanie szpitali. To obowiązek Państwa dbać o obywatela-podatnika. Chyba Rząd w budżecie na służbę zdrowia zawsze uwzględnia wpływy z Orkiestry i mniej daje na NFZ. Jestem przeciwny tej żebraninie Owsikowej z prostego powodu. Duża część zebranych pieniędzy trafia do organizatora a to na organizację imprez towarzyszących zbiórce co oczywiście robią najbliźsi Owsiakowi /żona,rodzina/, a to sporo przeznacza się ze zbiórki na organizowanie spędu narkomanów w Kostrzyniu. Co najbardziej mnie odraża w tej zbiórce- to fakt że Owsiak nie rozlicza się z tych pieniędzy PRZED DARCZYNCAMI i Sądem /odmówił okazania rozliczenie w sprawie którą sam wytoczył dziennikarzowi/. Ja jestem przeciwny - Ty zdecyduj sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dał nam WOŚP ? A ile wyją do Mrówki małej i Złotego Melona ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jakiś tam filozof uzależnia przyłączanie do respiratora od datku na WOŚP? A gdyby tak uzależnić to od datku na jakąś inną fundację na którą tenże "filozof" nic nie dał? Chciałbyś filozofie aby ktoś z twej rodziny był uzależniony od tego? Chciałbyś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło by niejaki Pięta popisał się tekstem jak Pawłowicz i służby mundurowe podkulają ogony. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspieralam cale zycie wosp ale od 2 lat nie daje, nie dam ani grosza, ludzie myslcie troche przeciez ten Owsiak to naciagacz WIELKI tak to prawda, smieje sie z ludzi, daje dla biednych i bede dawac ale nie dla OWSIAKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni pójść do Prezydenta Dudy i poprosić o pozwolenie żeby mogli pomagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech zamkną tą działalność przestępczą owsika, poczytajcie trochę na temat tego szkodnika ,a póżniej oceniajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem zawsze z Dziećmi poza pomocą dla WOŚP włąśnie zobaczyc nasze służby od kuchni , przecież to marzenie kazdego dziecka żeby na kilka chwil usiąść w wozie strażackim czy założyć hełm pilota - niestety Pan Pięta nie tylko niszczy kraj Ludzi dorosłych ale także i dzieci . Gdyby szanowny lub jego rodzina trafiła w opiekę NFZ szybko zmieniłby zdanie o WOŚP i sprzęcie w szpitalach gdzie na prawie każdym jest logo serduszka . Nadal wybierajmy głąbów do rządzenia tym Państwem to nam będzie lepiej .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćcie , płaćcie kasę Owsiakowi . Zima ciężka i mrożna , a willę (pałac)w Nałęczowie trzeba utrzymać i ogrzewać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli okaże się, że nie będziemy brać udziału w tegorocznym finale WOŚP, to po raz pierwszy będę wstydził się, że pełnię służbę w straży pożarnej – przyznaje w rozmowie z nami jeden ze strażaków". Skoro ten jeden ze strazaków taki zadeklarowany do pomagania wespół z owsiakiem to dlaczego nie podaje swego imienia ani nazwiska? Jesteś kolego pewien że to słuszna sprawa?-nie bój się podpisać w takim razie pod tą opinią. No chyba, że dziennikarzyny piszą zmyślone bzdury, że to niby jakiś tam strażak itd. itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dawałem daję i będę dawał ..... nie raz i nie dwa korzystałem z aparatury zakupionej przez WOŚP bo partacze na wiejskiej, dbający tylko o swój interes i nie byli w sanie zapewnić mi odpowiedniego sprzętu do badań. Może i bierze coś dla siebie nie mówię ze nie ale kto by w dzisiejszych czasach robił za "Bóg zapłać" ?? Prawdziwi złodzieje są bezkarni, jeszcze śmiejący ci się w twarz na wizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier... co za PIS-Owcy z was!!! Ludzie przyjdzie taki moment u was w rodzinie, że będzie potrzeba i co wtedy zrobicie powiecie,żeby wasze dziecko luib ktoś bliski umarł bo sprzet został zakupiony z pieniędzy zebranych przez WOŚP?? Nie wtedy nie będziecie patrzeć na to tylko będziecie prosić o pomoc a lekarze i zapytają a dorzyciłeś/łaś sie na ten sprzęt żebysmy teraz ratowali kogoś z twojej rodziny tylko pomogą. pomyślcie a później oceniajcie. a PIS to niech daje księżom żeby na dzi...wki i nowe samochody mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nawet bez policji i wojska dam i to nawet więcej niz w innych latach. A brak straży nie przeszkodzi znależć puszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...