Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszelkiego rodzaju akcje charytatywne dowodzą bezsilności i biedy w państwie. Druga sprawa to taka, że p. Owsiak zapomniał już chyba o tym, że żyje i to całkiem nieźle z tego co robi. Łatwo jest siebie i coś promować mając za darmo TV i pomoc służb opłacanych z budżetu państwa. Nie ma innej takiej fundacji, ani stowarzyszenia, które otrzymywałoby takie darmowe wsparcie państwa. I to jest chore. Sprzęt zakupiony dla szpitali nie zawsze był trafiony i o tym też jakoś się nic nie mówi. Poza tym skoro darczyńcy są tacy wspaniali to niech wpłacają na konkretne szpitale ze wskazaniem na jaki cel ma iść ich darowizna i bez nabijania kabzy pośrednikom dany sprzęt zostanie zakupiony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie dam caritas bo to złodzieje okradają nas a każde inne daję ! Kościelne - ŻADNE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi strasznie wstyd za lubelskie służby mundurowe - jeden oszołomowaty poseł coś durnego napisał, później psychiczna stara panna bez cienia empatii coś chlapnęła i już nasi mundurowcy ze strachu podwinęli ogonki - ŻENADA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po raz kolejny PIs pokazal jak dba o dzieci, szpitale ... wstyd mi ze na nich glosowalem
dopiero zobaczysz co dzicz potrafi jeszcze chwilkę i nigdy na nich  bym nie zagłosował bo chodze po ziemi i widzę nic więcej to mutanty dziczy z borów litewskich zew skandynawskimi ! Żubr w/g nich to pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkiego rodzaju akcje charytatywne dowodzą bezsilności i biedy w państwie. Druga sprawa to taka, że p. Owsiak zapomniał już chyba o tym, że żyje i to całkiem nieźle z tego co robi. Łatwo jest siebie i coś promować mając za darmo TV i pomoc służb opłacanych z budżetu państwa. Nie ma innej takiej fundacji, ani stowarzyszenia, które otrzymywałoby takie darmowe wsparcie państwa. I to jest chore. Sprzęt zakupiony dla szpitali nie zawsze był trafiony i o tym też jakoś się nic nie mówi. Poza tym skoro darczyńcy są tacy wspaniali to niech wpłacają na konkretne szpitale ze wskazaniem na jaki cel ma iść ich darowizna i bez nabijania kabzy pośrednikom dany sprzęt zostanie zakupiony.
po prostu jest mi wstyd, że znalazł się psior nieudaczny i kaleki a mundry ! że hoho ! Walnij się w łeb jak suka pawłowoicz i kwita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże kochany, przecież ten sprzęt może uratować każdego z nas! Nasze dzieci! Czy to państwo jest chore???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Naród ciemiężony różnymi daninami dodatkowo ma wspierać budżet datkami z WOŚP na wyposażanie szpitali. To obowiązek Państwa dbać o obywatela-podatnika. Chyba Rząd w budżecie na służbę zdrowia zawsze uwzględnia wpływy z Orkiestry i mniej daje na NFZ. Jestem przeciwny tej żebraninie Owsikowej z prostego powodu. Duża część zebranych pieniędzy trafia do organizatora a to na organizację imprez towarzyszących zbiórce co oczywiście robią najbliźsi Owsiakowi /żona,rodzina/, a to sporo przeznacza się ze zbiórki na organizowanie spędu narkomanów w Kostrzyniu. Co najbardziej mnie odraża w tej zbiórce- to fakt że Owsiak nie rozlicza się z tych pieniędzy PRZED DARCZYNCAMI i Sądem /odmówił okazania rozliczenie w sprawie którą sam wytoczył dziennikarzowi/. Ja jestem przeciwny - Ty zdecyduj sam.
A kasiora na kler dawana gdzie idzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja daję na WOŚP , daję na Kościół, daję na Caritas, wpłacam innym fundacjom jeśli mogę. Ludzie czy Wyście poszaleli??? Dając i pomagając komuś - przede wszystkim SOBIE robisz prezent; czujesz się potrzebny, ważny ,bierzesz udział w czymś doniosłym i wspólnym. SOLIDARNIE z innymi. JPII mówił: "Solidarność to zawsze Jeden Z Drugim, nidy jeden przeciwko drugiemu". W WOŚP nie tylko o pieniądze chodzi ale przede wszystkim abyśmy się wszyscy czuli odświętnie, wspólnie. Dla wolontariuszy to wspaniała lekcja odpowiedzialności. Prowadzę sztab WOŚP od kilkunastu lat. Nie zdarzyło się aby  ktoś nawalił, uszkodził puszkę czy oszukał. To doświadczenie i zaangażowanie młodzieży będzie procentowało w dorosłym życiu - ode mnie wielka szóstka dla nich. Nie niszczcie bezsensownymi wpisami i oszczerstwami tej wspaniałej idei. To NIE OWSIAK. WOŚP to miliony nas wszystkich; dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków.Tak naprawdę to jedyny dzień w roku kiedy jestem dumny, że jestem Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie g..no!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojsko nie może teraz będzie wystepowało na miesiecznicach i innych zbiegowiskach sekty pisowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech zamkną tą działalność przestępczą owsika, poczytajcie trochę na temat tego szkodnika ,a póżniej oceniajcie
Sam jesteś szkodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w SG porządki komendant trzyma stołek 4 łapami więc możesz sie kolego nie doczekać, poparcia, a jak znam życie to i talk będą zmiany, jeden w Przemyślu ufundował nawet SUKIENKĘ do obrazu MATKI BOSKIEJ?????????? i nic im to nie pomoże bo to jest POLITYKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszty własne WOŚP to 4%. Wiele fundacji tzw. dobroczynnych na swą działalność przeznacza 25-30% przychodów, więc nie plujcie już tak ... i nie kłamcie, że sprawozdania finansowe nie są publikowane: http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe
Wejdz na kontrntrowersje. net i zobacz jak Juras z rodziną kręci biznes zeznania finansowe to sciema dla naiwnych jeszcze trochę i ten biznes ujrzy światło dzienne bo jak dotąd nie wykonał polecenia sądu odnośnie dokumentacji jeszcze trochę cierpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdz na kontrntrowersje. net i zobacz jak Juras z rodziną kręci biznes zeznania finansowe to sciema dla naiwnych jeszcze trochę i ten biznes ujrzy światło dzienne bo jak dotąd nie wykonał polecenia sądu odnośnie dokumentacji jeszcze trochę cierpliwości.
Ale nie ma ochroniarzy i innych dotacji z pieniędzy podatników jak YARO i jego FERAJNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka ściema ludzie przejrzeli.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co broni czynić dobro jest fundamentalistą [mordercą własnego narodu]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście w 75 % a teraz się boicie? mój znajomy niestety Ś.P. mawiał ''Pieniądze lubi świat-Dupa lubi bat''.Wróciły czasy lat 50-tych XX w. każdy bał się każdego,a  władza używała.
Z tych 75%, 25% to mohery a pozostałe 50%? .wstyd,wstyd,wstyd==jak  śpiewa K.Daukszewicz  =ZADUPIE=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz mniej ludzi ogląda TVN i czyta organ Michnika a co za tym idzie spada poparcie dla owsika i jego hałastry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam pierwszy WOŚP. To była szał, entuzjazm, fun. Teraz od kilku lat nie daję - Owsiak za dużo na tym zarabia. Wolę wspierać inne cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co dała nam Orkiestra" - a ja myślałem, że to ludzie dali. Jak to dobrze, że mamy takiego jurka co nam daje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...