Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
długopis nic dodać nic ująć. chyba ze szczerego złota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
długopis? PR lotniska idzie do przodu ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Tobie kolego coś dolega? Głowa boli? Gdy widzę takie wpisy jak Twój, to wtedy żal mi mojego kraju. Okazuje się bowiem, że Ci mający problemy z pisaniem w języku ojczystym, są większymi patriotami niż Ci którzy mienią siebie wyedukowanymi. Zastanawiam się jak można zrobić sobie taką krzywdę i pozwolić na takie pranie mózgu, na jakie Ty pozwoliłeś.
Rzeczywiście głowa boli, gdy się czyta wypowiedzi takich "myślicieli" jak ty i tobie podobni. O mój mózg nie musisz się troszczyć, sam o niego zadbałem. Wbrew temu, co sugerujesz, nie jestem lemingiem, powiem więcej - należę do zwolenników opozycji (dodam, że prawicowej). O p. Zdrojkowskim nie będę się wypowiadał, bo, na przekór forumowym obyczajom, dbam o uszy, oczy i estetyczne wrażenia interlokutorów. Nigdy natomiast nie ulegałem i nie zamierzam ulegać owczemu pędowi do krytykanctwa, wojny dla samej wojny. Ty należysz, jak mniemam, do zwolenników "wojowania" - za wszelką cenę, nawet za cenę śmieszności i głupoty. Wierzysz zbyt łatwo łatwym hasłom, chwytliwym i ładnie brzmiącym w uszach gawiedzi, ale niemającym nic wspólnego z obiektywną prawdą, nie mówiąc o kulturze. Jeśli nawoływanie o odrobinę refleksji, umiaru i zdrowego rozsądku nazywasz efektem prania mózgu - to twój problem. Nic na to nie poradzę. Mogę tylko ubolewać i współczuć - tobie i krajowi, że ma takich "mądrych" obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP napisał:
A czy 20tysięczny otrzyma zeszyt i wieniec pogrzebowy?
DOBRE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać szefostwo lotniska musi bardzo oszczędzać, bo po zakupie kosztownego samochodu i wysokich wynagrodzeniach itd. chyba brakuje pieniędzy na niewielki upominek dla dziecka ! Swoją drogą całe szczęście, że chłopiec nie dostał balonika z prezerwatywy !!! Krótko mówiąc, wynagrodzenia wysokie a pomysłowości i wyobraźni zero !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfdf napisał:
jakie lotnisko taki prezent
nic dodać, nic ująć )))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czekać jak będą rozdawć rajstopy i gwoździki. tn. goździki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu deb***i napisze jeszcze o dlugopisie? Czy to kwa jest wazne? Nie podali waznej informacji : 'Czy lotnisko jest rentowne?'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoniusz napisał:
tylko czekać jak będą rozdawć rajstopy i gwoździki. tn. goździki
prezerwatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd chcielibyście latać Lublina? Zagłosujcie i roześlijcie poniższy link do swoich znajomych. Wyniki opublikujemy 31 marca 2013. http://kwiksurveys.com/app/showpoll.asp?qid=5279&sid=3ywgmz37qyj3jc95279&new=True
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosto_w _oczy napisał:
Rzeczywiście głowa boli, gdy się czyta wypowiedzi takich "myślicieli" jak ty i tobie podobni. O mój mózg nie musisz się troszczyć, sam o niego zadbałem. Wbrew temu, co sugerujesz, nie jestem lemingiem, powiem więcej - należę do zwolenników opozycji (dodam, że prawicowej). O p. Zdrojkowskim nie będę się wypowiadał, bo, na przekór forumowym obyczajom, dbam o uszy, oczy i estetyczne wrażenia interlokutorów. Nigdy natomiast nie ulegałem i nie zamierzam ulegać owczemu pędowi do krytykanctwa, wojny dla samej wojny. Ty należysz, jak mniemam, do zwolenników "wojowania" - za wszelką cenę, nawet za cenę śmieszności i głupoty. Wierzysz zbyt łatwo łatwym hasłom, chwytliwym i ładnie brzmiącym w uszach gawiedzi, ale niemającym nic wspólnego z obiektywną prawdą, nie mówiąc o kulturze. Jeśli nawoływanie o odrobinę refleksji, umiaru i zdrowego rozsądku nazywasz efektem prania mózgu - to twój problem. Nic na to nie poradzę. Mogę tylko ubolewać i współczuć - tobie i krajowi, że ma takich "mądrych" obywateli.
Lemingiem też nie jestem, z opozycja się nie utożsamiam, chyba że masz na myśli opozycję pozaparlamentarną. Nie myl samodzielnego myślenia z krytykanctwem. Moje zdanie na temat tego lotniska nie zmieniło się od 2007 r.. Z tym, że ja mam dwa segregatory faktów i dokumentów, a Ty masz propagandowe artykuły w gazetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialo byc 500 tys. pax w pierwszym roku a jak latwo obliczyc 10 tys. (od 16 grydnia do 10 stycznia) x 12 miesiecy dale 120 tys w skali roku. ps trzymam kciuku za PL Lublin mimo wszystko do duzy sukces i krok do przodu dla regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaka kwiaciarnia robiła ten bukiecik pozdrawiam e-kwiaciarnie.pl - kupuj kwiaty online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qz napisał:
Mogli szybko skoczyć do jednego ze sklepów (w hali lotniska) i kupić dzieciakowi chociaż czekoladę.
No może nie całkiem to się udało, ale czekam na 100tysięcznego pasażera . Na pewno drugim razem wyjdzie im lepiej. Ponadto JA uważam że to baardzo "nie pięknie" tak krytykować Nasze Wspólne Lotnisko. Rylen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...