Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sek napisał:
Moją babcię ogłupiło to radio-ostatnie pieniądze (i to zdecydowanie setki) leci i wpłaca na Rydzyka !
Moja babcia daje dużo na Tv Trwam i dużo dla mnie. I widzisz. Można się pięknie różnić. Widocznie nie zasłużyłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wolę wiochę i innych rozrywek trochę I przede wszystkim disco polo. I mam Helę co ją posuwam w każdą niedzielę. I Hela mówi, Że jestem men Bo mnie kształtuje TVN Cieszy nas bardzo że w multipleksie Nareszczie będzie coś o seksie Bo każdy rozwinięty wi, że to dla niego POLO TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
UWAGA NA NACIĄGANIE ! Dziewczyna ze strony www.maja18.pl śliczna jak mało która zachęcające fotki na stronie pisze że chce 100 za spotkanie, ale dopiero przez telefon mówi, że nie złotych tylko EURO!
Nie ma co targać szaty,100 euro to jeszcze nie taka tragedia,zakładając że by się złożyć na to w dzieśięćiu i walicie do niej, wcale tak drogo nie wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O. Rydzyk mógłby spać spokojnie gdyby "krakał" głosem : Gazety Wyborczej, TVN-u, Angory, Midrasza i innych sPOlegliwych szmatławców jak np. Lubelski Kurier. Demokracja,natomiast to jest coś takiego co pozwala mieć odmienne zdanie nawet jak ono nie jest kłamstwem a jedynie bolesną prawdą.Taką prawdę głoszą media firmowane osobą tego duchownego. Ten człowiek spychany jest na medialny margines niemalże piętami jak niewierna żona z małżeńskiego łoża. Wiadomo że prawda, zwłaszcza ta niechlubna prawda w oczy kole - a kiedy przyjdzie ją przełknąć to pozostaje smak goryczy.Poplecznicy Dworaka i Brauna najwidoczniej postawili im za cel sadzając ich na urzędy aby pozbyli się "echa" które zakłóca głos ich ideologów wybranych (ponoć) przez samego Pana Boga...... . Tylko pytam się co to jest za Bóg który godzi się z tym aby jedno z jego dzieci opływało w luksusach i niewyobrażalnym zbytku a drugie nie było stać na wykupienie leku łagodzącego skutki astmy chociaż ono całe życie przepracowało w kopalni ?. P.s. W Radio Maryja jednego czego nie lubię to mrauczących babć,które zdawałoby się są większymi cierpiętnicami od samego ukrzyżowanego Chrystusa.Czemu ?- bo w życiu prywatnym potrafią być partnerem nie do pozazdroszczenia. Radio Maryja i TV Trwam to już ostatnie relikty które nas odróżniają od Cuby ,Korei Północnej i Białorusi. Jeżeli te media znikną to pozostanie nam jedynie:Żakowski,Michnik, Najsztub,Blumsztajn i paru rosweselaczy typu Majewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu przecież ktoś tych radnych wybrał... Jeśli wybrał nieświadomie, to następnym razem nie wybierze i na to tylko można liczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko proponuję trochę wiedzy na ten temat. Żeby wypowiedzi niektórych internautów nie były w klimacie"Jak zrobił tak pomyślał" [media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iJ1DuG3d2F8[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rawicz napisał:
W końcu przecież ktoś tych radnych wybrał... Jeśli wybrał nieświadomie, to następnym razem nie wybierze i na to tylko można liczyć...
Można to zawsze podważyć gdy ci wyborcy nie do końca byli poczytalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty się nie musisz martwić. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. "my" to nie znaczy wy. Na Trwam zrzucą się 2 miliony Polaków a z czego zapłaci Disco Polo? Chyba za kasę zgarniętą za płyty od wieśniaków.
Jakoś nie sięgnęli do własnych kieszeni, za to piszą odezwę żeby dać rydzykowi cudze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te katolickie "media" robią starszym ludziom Wodę Z Mózgu i starsi ludzie wysyłają swoje ostatnie grosze na Łojca Rydzyka i Trwam -a potem brakuje im na czynsz i leki. Te media powinny być NATYCHMIAST rozwiązane lub przynajmniej solidnie kontrolowane! Znam dużo starszych ludzi zbałamuconych przez te Katolickie Media...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Te katolickie "media" robią starszym ludziom Wodę Z Mózgu i starsi ludzie wysyłają swoje ostatnie grosze na Łojca Rydzyka i Trwam -a potem brakuje im na czynsz i leki. Te media powinny być NATYCHMIAST rozwiązane lub przynajmniej solidnie kontrolowane! Znam dużo starszych ludzi zbałamuconych przez te Katolickie Media...
Beton zawsze potrzebował wrogów i Rydzyk im tych wrogów dostarcza, za to oni swemu "Bogu" regularnie wpłacają. I to cała tajemnica RM. Nikt tam nie jest antysemitą czy czymś takim tylko biznesmenami oferującymi towar na który jest popyt. To znaczy na nienawiść do bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy to kilka osób pisze w kółko to samo i czy to są posty służbowe. Bo deb***ne to pewne. A fakty są takie. RM może zajmować stanowisko w sprawie, którą uzna za ważną. Poszczególni radni także. Takie "cóś" to nazywa się demokracja. Poszczekiwania typu, że radni powinni zajmować się ulicami brzmią dziwnie znajomo. W PRL-u było odgórne hasło: pisarze do piór, studenci do nauki, a robole to do maszyn. Bo już tam władza wiedziała kto czym może się zajmować. Każdy kto ma olej we łbie i chciaż trochę myśli oraz ma jakie takie poczucie sprawiedliwości jasno widzi, że pozbawienie telewizji Trwam tzw. platformy jest draństwem, żeby łagodnie powiedzieć. Ograniczeniem wolności słowa. To oczywiste. Ale, to nie jest oczywiste dla piszącego służbowo, albo buraka. Myślę, że często jest to dwa w jednym. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elegant napisał:
Nie wiem, czy to kilka osób pisze w kółko to samo i czy to są posty służbowe. Bo deb***ne to pewne. A fakty są takie. RM może zajmować stanowisko w sprawie, którą uzna za ważną. Poszczególni radni także. Takie "cóś" to nazywa się demokracja. Poszczekiwania typu, że radni powinni zajmować się ulicami brzmią dziwnie znajomo. W PRL-u było odgórne hasło: pisarze do piór, studenci do nauki, a robole to do maszyn. Bo już tam władza wiedziała kto czym może się zajmować. Każdy kto ma olej we łbie i chciaż trochę myśli oraz ma jakie takie poczucie sprawiedliwości jasno widzi, że pozbawienie telewizji Trwam tzw. platformy jest draństwem, żeby łagodnie powiedzieć. Ograniczeniem wolności słowa. To oczywiste. Ale, to nie jest oczywiste dla piszącego służbowo, albo buraka. Myślę, że często jest to dwa w jednym. Tyle.
(...)
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2012 r. o 18:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elegant napisał:
Nie wiem, czy to kilka osób pisze w kółko to samo i czy to są posty służbowe. Bo deb***ne to pewne. A fakty są takie. RM może zajmować stanowisko w sprawie, którą uzna za ważną. Poszczególni radni także. Takie "cóś" to nazywa się demokracja. Poszczekiwania typu, że radni powinni zajmować się ulicami brzmią dziwnie znajomo. W PRL-u było odgórne hasło: pisarze do piór, studenci do nauki, a robole to do maszyn. Bo już tam władza wiedziała kto czym może się zajmować. Każdy kto ma olej we łbie i chciaż trochę myśli oraz ma jakie takie poczucie sprawiedliwości jasno widzi, że pozbawienie telewizji Trwam tzw. platformy jest draństwem, żeby łagodnie powiedzieć. Ograniczeniem wolności słowa. To oczywiste. Ale, to nie jest oczywiste dla piszącego służbowo, albo buraka. Myślę, że często jest to dwa w jednym. Tyle.
Póki co radnym płaci miasto i na rzecz miasta powinni działać. Jak działają widać: najlepiej wychodzi im uchwalanie podwyżek, celebracje religijne i pisanie odezw. Jak chcą działać na rzecz Rydzyka to niech się u niego zatrudnią, a z posady miejskiej won. Każdy kto ma olej we łbie i chciaż trochę myśli oraz ma jakie takie poczucie sprawiedliwości jasno widzi, że danie za free telewizji Trwam tzw. platformy jest draństwem, żeby łagodnie powiedzieć. Kosztownym prezentem dla biznesu Ojca Rydzyka na koszt nas wszystkich. To oczywiste. Ale to nie jest oczywiste dla piszącego służbowo, albo buraka. Myślę, że często jest to dwa w jednym. Tyle.
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2012 r. o 19:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Póki co radnym płaci miasto i na rzecz miasta powinni działać. Jak działają widać: najlepiej wychodzi im uchwalanie podwyżek, celebracje religijne i pisanie odezw. Jak chcą działać na rzecz Rydzyka to niech się u niego zatrudnią, a z posady miejskiej won. Każdy kto ma olej we łbie i chciaż trochę myśli oraz ma jakie takie poczucie sprawiedliwości jasno widzi, że danie za free telewizji Trwam tzw. platformy jest draństwem, żeby łagodnie powiedzieć. Kosztownym prezentem dla biznesu Ojca Rydzyka na koszt nas wszystkich. To oczywiste. Ale to nie jest oczywiste dla piszącego służbowo, albo buraka. Myślę, że często jest to dwa w jednym. Tyle.
Odpowiadam wyłącznie z litości nad twoim intelektem. To ostatni raz, bo nie tylko dyskutować nie potrafisz, ale i z pisaniem masz kłopoty. Jak papuga powatrzasz moje słowa, oczywiście je preparując. Jeszcze raz, bo nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć, udajesz, że nie rozumiesz (niepotrzebne skreślić) na czym polega demokracja. Otóż polega przede wszystkim na tym, że istnieje wolne słowo; każdy może wyrażać publicznie swoją opinię. Mogą to także robić radni w pojedynkę, w grupie mogą jako RM. Gdy uznają, że istnieje taka potrzeba. Chyba, że pasuje ci demokracja białoruska, albo Kimów. Dalej jest sprawą - co najmniej - niepokojącą, że jedna ze stacji telewizyjnych Trwam, nie "dostała" platformy, podczas, gdy inne, czasem dziwne i o małym oddzaiaływaniu - dostały. Proces konsesyjny powinien być jawny - i jawne powinny być kryteria przydziału. Gdy jest inaczej, czyli tak jak jest - to nic dziwnego, że wypowiadają sie i mogą wypowiadać się różne osoby i instytucje. Ale, jest i in. sprawa. Jeżeli pojawi się "coś" związanego z Kaczorem, PiS-em, o. Rydzykiem to od razu odzywają się chórem klienci, tacy jak ty i zawsze tak samo. Ponieważ ten chór zawsze jest jednakowy, to zastanawiam się nad tymi ludźmi, co nimi kieruje; czy szczekają służbowo, czy sa to buraki. Możliwości nie jest dużo. Koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elegant napisał:
Odpowiadam wyłącznie z litości nad twoim intelektem. To ostatni raz, bo nie tylko dyskutować nie potrafisz, ale i z pisaniem masz kłopoty. Jak papuga powatrzasz moje słowa, oczywiście je preparując. Jeszcze raz, bo nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć, udajesz, że nie rozumiesz (niepotrzebne skreślić) na czym polega demokracja. Otóż polega przede wszystkim na tym, że istnieje wolne słowo; każdy może wyrażać publicznie swoją opinię. Mogą to także robić radni w pojedynkę, w grupie mogą jako RM. Gdy uznają, że istnieje taka potrzeba. Chyba, że pasuje ci demokracja białoruska, albo Kimów. Dalej jest sprawą - co najmniej - niepokojącą, że jedna ze stacji telewizyjnych Trwam, nie "dostała" platformy, podczas, gdy inne, czasem dziwne i o małym oddzaiaływaniu - dostały. Proces konsesyjny powinien być jawny - i jawne powinny być kryteria przydziału. Gdy jest inaczej, czyli tak jak jest - to nic dziwnego, że wypowiadają sie i mogą wypowiadać się różne osoby i instytucje. Ale, jest i in. sprawa. Jeżeli pojawi się "coś" związanego z Kaczorem, PiS-em, o. Rydzykiem to od razu odzywają się chórem klienci, tacy jak ty i zawsze tak samo. Ponieważ ten chór zawsze jest jednakowy, to zastanawiam się nad tymi ludźmi, co nimi kieruje; czy szczekają służbowo, czy sa to buraki. Możliwości nie jest dużo. Koniec.
Może bym i z tobą podyskutował gdybyś był mniej partyjny i nie głosił tu hasła MORDY W KUBEŁ I PŁACIĆ BO MY MAMY MISJĘ I NAM SIĘ WSZYSTKO NALEŻY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...