Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak będą dobre połączenia i taki standard to wykończą busiarzy na trasie lubiln - warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez Częstochowę? Gorszej trasy do Katowic nie dało się wybrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NISKIE TEMPERATURY ?? A inne pociągi jeździły z Warszawy do Lublina przez Afrykę?? Po prostu BUBEL , ma niedoróbki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ z Lublina do Katowic to 55km/godz . WSTYD w ogóle sie tym chwalić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ z Lublina do Katowic to 55km/godz . WSTYD w ogóle sie tym chwalić .
Ty matematyk jak Ty żeś tą średnią wyliczył ?? Zdałeś chociaż maturę czy etam ?? Bo jak na mój rozum to odległość z Lbn-Wwa jest około 170km odległość z Wwa-Kta jest 290km zatem 170+290=460 km. Pociąg startuje z Lbn o godz 10 w Kta jest na 16:15 zatem podróż trwa 6 godz i 15 min co jest równe 6,25 godziny zatem dzieląc 460km/6,25h =73,60. Nie wiem co miałeś z matmy ale na moje oko więcej niż 1 na pewno nie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do0 DŻÓN : co mnie obchodzi, którędy jedzie - obliczyłem średnią na trasie Lublin- Katowice, a czy przez Gdańsk, czy prze Wawę - to tylko JESZCZE WIĘKSZY WSTYD CHWALIĆ się TAKIM POŁĄCZENIEM !! Bo BĘDĄ WOZIĆ LUDZI na PÓŁNOC prawie 180 km, a potem na POŁUDNIE do Katowic ( NIE WIEM,CZY ROZRÓŻNIASZ KIEDUNKI N-S ?) CZY TO NORMALNE jeśli NIE DZIELI LUBLINA I KATOWIC MORZE ?? Co do wykształcenia nas obu, to NIE MASZ, CHŁOPIE , SZANS ( ta sądzę, skoro nie pojąłeś prostej rzeczy, do grona członków Senatu U...też pewnie nie należysz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do DZON - : "tę średnią " ( w podstawówce uczyli)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "Dżon" - gwarę z okolic rodzinnych uznaję ( "żeś" )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dzon jak odejmiesz czas postoju na stacjach to predkosc jeszcz wieksza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy się ten polski wynalazek znowu popsuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do0 DŻÓN : co mnie obchodzi, którędy jedzie - obliczyłem średnią na trasie Lublin- Katowice, a czy przez Gdańsk, czy prze Wawę - to tylko JESZCZE WIĘKSZY WSTYD CHWALIĆ się TAKIM POŁĄCZENIEM !! Bo BĘDĄ WOZIĆ LUDZI na PÓŁNOC prawie 180 km, a potem na POŁUDNIE do Katowic ( NIE WIEM,CZY ROZRÓŻNIASZ KIEDUNKI N-S ?) CZY TO NORMALNE jeśli NIE DZIELI LUBLINA I KATOWIC MORZE ?? Co do wykształcenia nas obu, to NIE MASZ, CHŁOPIE , SZANS ( ta sądzę, skoro nie pojąłeś prostej rzeczy, do grona członków Senatu U...też pewnie nie należysz)
 zatem pochwal się co kończyłeś skoro średniej nie potrafisz na danym odcinku ogarnąć...Bedę wiedział gdzie nie posyłać dzieci jak dorosną :) A skoro obliczasz średnią na trasie Lublin-Katowice to na jakiej podstawie i przy jakich parametrach wyszło Ci te 55km/h ?? To że jedzie na wwa wynika kolego z tego że łączy po drodze większe miasta ze sobą mimo że nie jest to po trasie i wynika z czystej kalkulacji finansowej jakby leciał na rdm a potem ck i ktw to widać miałby mniejsze obłożenie niż przez wwa a przez to słabszy zarobek także odstaw chłopie na bok facebuuka i zajmij się książkami troche 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki CI Włodzimierzu K. Nareszcie po tylu latach nie będę się czuł na Centralnym jak podróżny z za Wsły. Dzięki Ci o Słońce Lublina i tobie Włodzimierzu z Polski Wschodniej ,że coś i mnie z Pańskiego stołu skapnie. A Wam dzięki ,że mając tak światłe ,błyskotliwe , przedsiębiorcze za się rzutne umysły poświęcacie takiemu robakowi jak ja. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ -WAM :::)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Katowic przez Warszawę pkp robi sobie jaja z pasażerów?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ma jechać do Warszawy? Przecież to strata czasu... A no tak bo przecież przez Warszawke trzeba przejechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Katowic powinien jeździć przez Pionki Radom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne. Przy poprzednim połączeniu do Katowic jazda trwała 4,5 h, a teraz draftem wzrośnie do 6. To może od razu niech ten pociąg do Katowic jedzie z Warszawy do Gdańska, a póxniej Poznania, Wrocławia i dopiero do Katowic. Wówczas będzie można powiedzieć o nowoczesnym połączeniu Lublina z kilkoma dużymi miastami w różnych częściach Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ma jechać do Warszawy? Przecież to strata czasu... A no tak bo przecież przez Warszawke trzeba przejechać.
Bo to pociąg dla Warszawy a to że jedzie z Lublina to tylko dlatego że połączono pociąg Lublin - Warszawa z Warszawa - Katowice. Chyba tak lepiej żeby było niż się przesiadać?? A najkrótszą trasa przez Pionki , Radom przecież tez jeżdżą pociągi. Jest wybór. I nie kazdy jedzie do Katowic. A może ktos chce do Czętochowy jechać?? To juz ludzie nie marudzcie dla zasady bo tak wypada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do DZON - : "tę średnią " ( w podstawówce uczyli)
Musze Cię zmartwić - "tą średnią" jest poprawną, zgrabniejszą formą, ale np. "tę podstawówkę". To jak, skończyłeś tę podstawówkę? :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hfgh bzdety mówisz. Po prostu takie pociągi powinny jeździć w różnych kierunkach po najkrótszych trasach. Ich rola jest skracanie podróży, bo jazda pociągiem to nie pobyt na wczasach, więc umilanie podróży jak najbardziej tak, ale nie kosztem jej czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do0 DŻÓN : co mnie obchodzi, którędy jedzie - obliczyłem średnią na trasie Lublin- Katowice, a czy przez Gdańsk, czy prze Wawę - to tylko JESZCZE WIĘKSZY WSTYD CHWALIĆ się TAKIM POŁĄCZENIEM !! Bo BĘDĄ WOZIĆ LUDZI na PÓŁNOC prawie 180 km, a potem na POŁUDNIE do Katowic ( NIE WIEM,CZY ROZRÓŻNIASZ KIEDUNKI N-S ?) CZY TO NORMALNE jeśli NIE DZIELI LUBLINA I KATOWIC MORZE ?? Co do wykształcenia nas obu, to NIE MASZ, CHŁOPIE , SZANS ( ta sądzę, skoro nie pojąłeś prostej rzeczy, do grona członków Senatu U...też pewnie nie należysz)
Za komentarz niech posłużą słowa niejakiego Giordano Bruno - "Ignorancja i arogancja to dwie nierozłączne siostrzyce." Zrozumiałbym, że jesteś ignorantem w dziedzinie logiki i matematyki, ale zaakceptować Twojej arogancji w stosunku do osoby, która zwróciła Ci uwagę nie zdołam...Precz nieuku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...