Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Funkcjonariusz służby więziennej pobił zastępcę dyrektora

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Ciekawe gdzie trafi do aresztu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mu wysłać wypowiedzenie "FAKSEM".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mojej przyjemności klawisze mogą się nawzajem pozagryzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ze stromych schodów, po czym miał zalać się krwią - pisze Gazeta Wyborcza." Mistrzowskie pióro wyborczej. Co za prymityw to pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam , że nie ma tam tylko jego winy  ! To co się dzieje obecnie w SW to sa cyrki ! Przełożeni traktują f-szy jak szmaty i jakby w kolejce stało 100 osób chętnych do służby, a w rzeczywistości chętnych brak !!!! Oczywiście, nie powinien go strzelić w papę , ale myślę,że dyrektorek się do jego stanu psychicznego solidnie przysłużył.  Będzie więcej takich sytuacji !!!! SW spada na psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak Sw traktuje ludzi i osadzonych to nalezalo sie niech naucza szanowac a nie ponizac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak spadł ze schodów? To gdzie ten dyrektor informował funkcjonariusza o zwolnieniu dyscyplinarnych - czyli decyzji - na schodach? Bi chyba nie w swoim gabinecie nie ma schodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się .Jak pracowałem to teź się we mnie gotowalo jak przychodził pseudo przełożony i udawał ze ma pojęcie o pracy w oddziele. Wszystkich tych teoretyków na pysk bym wywalił.A spadł bo jak to administracja 90 % to zyciowi nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działał w obronie własnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak następnego będzie zwalniał to najpierw niech się upewni czy nie ma schodów za plecami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na mieście mówią że Pan Dyrektor objął sobie za punkt honoru wyrzucenie Piotra ze służby przed odejściem na emeryturę . Pan Dyrektor potrafi wyprowadzić z równowagi. W innej sprawie poświadczył prawdopodobnie nieprawdę przeciwko innemu funkcjonariuszowi, Teraz ten funkcjonariusz prawdopodobnie zmuszony jest do odejścia ze służby, bo dyrektor chronił kolegę Oficera-pseudo. ( czekam na rozwój sytuacji) . Czy pani rzecznik coś wie o tej sprawie?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś się w końcu zabierze za tą bandę , tam przełożeni niszczą ludzi psychicznie.!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za darmo dostał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostał w*** i dobrze mu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm jestem bylym kolega tych panow..(male p! tak ma byc) znam dokladnie przyczyne,,Piotrek mogl to rozegrac zdecydowanie lepiej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apropos ciekawych informacji dot .AS Lublin zapraszam do mnie Marek M :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Dyrektor się przypadkiem potknął , a przy okazji chce Piotra ugotować. od dawna chcieli go wyrzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Ja mam jeszcze lepsze bo niepodważalne . Afera TUŻ TUŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Mariusz M. Proszę o kontakt. To nie jest dobre miejsce na takie rozmowy. Napisz : Tymczasowy133@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam musi być drugie dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...