Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dorzucą się do rachunków za gaz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna węglem stoi, a tu z publicznych pieniędzy finansuje się takie coś? Czy przypadkiem znowu eurokołchoz za tym nie stoi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre miasto dopłaciło 200 tyś na 100 gospodarst czyli 2 tyś na łepka. Co mam za tą kwotę kupić ? świeczki ? piec gazowy średniej klasy 4 tyś. + podłączenie i adaptacja do gazowego kolejne 4 tyś. A kto będzie płacił za rachunki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto już w latach 90 -tych dodało do opalania gazem na starych Bronowicach wtedy inwestorem była Spółdzielnia Kominiarzy przy Bronowickiej i co ? nadal niektórzy palą węglem ale to mniej szkodliwe gorzej ,że oponami i tworzywami oraz innymi odpadami .Trzeba to skontrolować strażą miejską = bo nie ma czym oddychać i tym dać znowu dopłaty z urzędu ,żeby przestali zatruwać, nie wiem czy czytają prasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniędzy jest tak mało ,że rozejdą się po znajomych Reszta tylko parę nocy w kolejce spędzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to się wysilą z tą dopłatą, nic tylko składać wniosek he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie mają pieniędzy czasem na jedzenie a co dopiero na nowa instalacje której koszt razem z robocizną to kwota około 12 tysięcy. Logiczną propozycją była by żeby miasto wykonało tą inwestycje a te 50 procent mieszkaniec mógł by spłacać w ratach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zastanawiają się nad paleniem węglem zamiast gazu nie wspomnę już o elektrycznym heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak kiedyś ktoś zakręci nam gaz to będziemy grzać łupkowym ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 tys na cały program, to pewnie pomyłka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto to nie wieś, jak kogoś nie stać na normalne ogrzewanie to nie powinien mieszkać w domu jednorodzinnym tylko w bloku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pelletem i palnikami pelletowymi ?! To spalanie porównywalne z olejem czy gazem a cenowo jak węgiel.   To mają być odnawialne źródła energii? Gaz i olej odnawialny... ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś sie zupełnie nie zna na temacie ekologicznego ogrzewania, to powinien po prostu o tym poczytać. Ja jestem za wymianą starych pieców węglowych, bo one po prostu trują powietrze i nas wszystkich. Czas wreszcie to zmienić dlatego nie rozumiem oburzenia innych...Nalezy korzystać z takich okazji, jak np. ta dotacja. Dla chcących poszerzenia wiedzy nt. ekologicznego ogrzewania polecam bloga eksperckiego marki De Dietrich blog.dedietrich.pl/pompy-ciepla-dla-nowych-i-modernizowanych-instalacji/ dużo fajnych newsów, podanych w prosty i łatwy sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest dziwne to że np. w Nałęczowie zakup i wymianę pieca będzie wykonywać firma wybrana na przetargu. Dlaczego nie można samemu kupić pieca CO u producenta który ten piec przywiezie i zamontuje i z fakturą zgłosić się do Urzędu po zwrot dofinansowania. Przecież będzie to o wiele taniej. Pośrednik doliczy sobie co najmniej 30%. Czy "dojenie" państwowej kasy dalej trwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że za mojego żywota rzeczywiście dojdzie do tego. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pelletu, ale gdybym miał z tego tytułu dodatkowy bonus to bardzo proszę. Jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dofinansowanie ok. 30 % pokryje koszta pośrednika/montera czyli bez zasranej łaski sam mogę sobie kupić piec jaki zechcę być może z montażem producenta w cenie nawet - Czyli jak zwykle ROBIENIE Z LUDZI DEBILI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...