Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Witajcie w Polsce B

Utworzony przez Gość, 3 stycznia 2011 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Witam zamiast na świątynię opaczności dajcie pieniądze na drogi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha super usmiałem sie do łez...proponuje nagrode pieniezna od Żuka dla wykonawcy tego znaku a po drugiej stronie ustawic Żegna Polska B!Super pomysł,szacunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na granicy z Ukrainą postawmy Wita UKRAINA C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mniej jednak
ja sie pytam co za analfabeta pisze "niusy" do wydania internetowego? kto w ogole czuwa na trescia newsow zamieszczanych tu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam zamiast na świątynię opaczności dajcie pieniądze na drogi!!!
Ze Swiatyni korzysc beda mieli wszyscy,ale prawdziwi Polacy nie maja samochodow, bo nie kradna i droga wystarczy im taka jaka jest. Ateisci nie potrzebuja miejsc swietych, to niech sami autostrady buduja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent miasta z PO, polska B...wszystko układa się w jedną calosc. Obecna sytuacja, to dowód na to, ze obietnice platformersów są gówno warte. Nie róbmy POlityki, budujmy drogi - ciekawe kto to powiedział, szkoda, ze ta sama osoba teraz po kampanii samorządowej mówi, ze polowa z planowanych dróg na euro nie powstanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
Ze Swiatyni korzysc beda mieli wszyscy,ale prawdziwi Polacy nie maja samochodow, bo nie kradna i droga wystarczy im taka jaka jest. Ateisci nie potrzebuja miejsc swietych, to niech sami autostrady buduja!
wez umrzyj!! http://youtube.com/watch?v=A7c9aXB7Ne4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna będzie Polską B bo wybory wygrał PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Lubelszczyzna będzie Polską B bo wybory wygrał PIS
czy w caŁej swej głupocie, wiesz że ŻUK JEST Z PLATFORMY? No to ogarnij sie typie i sie dowiedz , ze obecny prezydent miasta Lublin nie jest z PISu tylko z PEŁO. TUSKOWY MINISTER(GRABARCZYK) I TUSKOWY KANDYDAT NA PREZYDENTA MIASTA(ŻUK) OBIECALI W KAMPANII WYBORCZEJ, ZE BEDZIE S17 NA CZAS I OBIETNICY NIE SPEŁNILI. A TY OSKARŻASZ OPOZYCJĘ. z TAKIMI WYBORCAMI FAKTYCZNIE TUSK NIE MUSI SIĘ PRZEJMOWAĆ, ZE KTOLOLWIEK BĘDZIE PRÓBOWAŁ GO ROZLICZAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł całkiem ciekawy. Mam nadzieję, że zwróci uwagę pewnych ludzi na to jak postrzegają miasto jego mieszkańcy. Czasami takim happeningiem da się zdziałać więcej niż czymkolwiek innym. Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
errata !!! mialo byc "POLSKA D"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B to i tak pochwała. Dla mnie Lublina to Polska Ż!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za pomysł i realizację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe dobre czas na bloki kryte strzecha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mick napisał:
prezydent miasta z PO, polska B...wszystko układa się w jedną calosc. Obecna sytuacja, to dowód na to, ze obietnice platformersów są gówno warte. Nie róbmy POlityki, budujmy drogi - ciekawe kto to powiedział, szkoda, ze ta sama osoba teraz po kampanii samorządowej mówi, ze polowa z planowanych dróg na euro nie powstanie
Mam wrażenie, że zaplułeś sobie cały monitor. Czy na prawdę Lublin wyróżnia się negatywnie na tle województwa, w ktorym przewagę zawsze zdobywa oreślona partia? Niestety umiejętność pisania nie zawsze idzie w parze z innymi talentami. Ot, choćby z myśleniem. [mick']. To przez takich jak ty, tutaj przez wiele lat jeszcze będzie bida. A jeśli chodzi o żart, to świetny. Oby nie na stałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Wam nie pasuje życie w Lublinie to zawsze możecie się przeprowadzić na Ukrainę np. albo Białoruś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Ale proponował bym iść dalej np. "Lubelskie - Rezerwat ścisły"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A większość w radzie miasta ma PiS. Bo chyba nie wiesz.
MICK napisał:
czy w caŁej swej głupocie, wiesz że ŻUK JEST Z PLATFORMY? No to ogarnij sie typie i sie dowiedz , ze obecny prezydent miasta Lublin nie jest z PISu tylko z PEŁO. TUSKOWY MINISTER(GRABARCZYK) I TUSKOWY KANDYDAT NA PREZYDENTA MIASTA(ŻUK) OBIECALI W KAMPANII WYBORCZEJ, ZE BEDZIE S17 NA CZAS I OBIETNICY NIE SPEŁNILI. A TY OSKARŻASZ OPOZYCJĘ. z TAKIMI WYBORCAMI FAKTYCZNIE TUSK NIE MUSI SIĘ PRZEJMOWAĆ, ZE KTOLOLWIEK BĘDZIE PRÓBOWAŁ GO ROZLICZAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak Wam nie pasuje życie w Lublinie to zawsze możecie się przeprowadzić na Ukrainę np. albo Białoruś
Sam się przenieś pucybucie Łukaszenki................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Ludziom nasuwają się takie pomysły kiedy wracają do lublina po przejechaniu całej Polski . Ja tak własnie mam. Teraz tym bardziej zauważam , że to dziura nie miasto. Podoba mi sie dużo rzeczy w Lublinie ale niestety przytłaczają je wady , których moim zdaniem jest więcej. Pytanie kiedy skończy się w Lublinie walka o stołki i polityczne zagrywki w ich wewnętrznych rozgrywkach? Chociaż mam dopiero 19 lat to już od dawna zauważyłem jaka wojna jest u nas w ratuszu kiedy inne ugrupowanie nie chce dać pieniędzy na inwestycje potrzebną miastu , tylko z tego względu , że zaplanowało i realizuje ją inna grupa polityczna :/ Jest to bardzo smutne patrząc np. na świetnie rozwijający się Wrocław czy Poznań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...