Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Witajcie w Polsce B

Utworzony przez Gość, 3 stycznia 2011 r. o 15:23 Powrót do artykułu
ziuk napisał:
Ze Swiatyni korzysc beda mieli wszyscy,ale prawdziwi Polacy nie maja samochodow, bo nie kradna i droga wystarczy im taka jaka jest. Ateisci nie potrzebuja miejsc swietych, to niech sami autostrady buduja!
długo nad tym myślałeś czy takie farmazony zasuwasz "jak z rękawa"??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krokodyl napisał:
długo nad tym myślałeś czy takie farmazony zasuwasz "jak z rękawa"??
myślałem otym wtedy jak dymałem twoją starą. i po tym moge powiedzieć NIGDY WIĘCEJ TYM STARYM PRYKIEM. JAK CI SIE NIE PODOBA SPIERDZIELAJ DO TORUNIA DO RYDZYKA A NIE TUTAJ KRYTYKUJESZ WSZYSTKO, PREMIERA , PREZYDENTA. ŻUK RZĄDZI DOPIERO 2 TYGODNIE A WY JUŻ PISOJADY SZCZEKACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłoby wspaniale gdyby woj. lubelskie zaliczało się do Polski "B", lecz ono swoim zacofaniem znajduje się w "D". Kilka lat temu Rzeczpospolita to województwo tam zakwalifikowała wraz z: podlaskim, podkarpackim i świętokrzyskim. Wg tej gazety w Polsce "A" znajdują się wojew: mazowieckie. śląskie, małopolskie i wielkopolskie. W Polsce "B" : dolnośląskie, łódzkie, pomorskie i opolskie. W Polsce "C": zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie i warmińsko-mazurskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskę wydymali na arenie międzynarodowej: Amerykanie z tarczą, zyskami z wojny z Irakiem,wizami ...Ruskie ze Smoleńskiem,Katyniem i gazem (wraz z Niemcami) ... Rząd nie potrafi nikogo oszukać (nie udało się z więzieniami), więc oszukuje Polaków,że zrobi tamto siamto ... A na końcu my oszukujemy się samych siebie , głosując w wyborach na partię A czy B.. A będzie jak zwykle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
A na granicy z Ukrainą postawmy Wita UKRAINA C
A co ma piernik do wiatraka? Aż tak boli pomysł rodaka, że trzeba innych trącić? Typowe nasze zachowanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busiarze z Kraśnika rozwijają skrzydła, nadal podnoszą ceny przejazdów. PKS Kraśnik zbankrutował. Busiarze śmieją się nam w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie fotomontaż ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że Lublin to Polska F lub G. POlska B wg mnie to takie biedne i zapyziałe miasta jak Łódź, Bydgoszcz, Olsztyn, Szczecin, Tarnów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
defensive yhcjvbn napisał:
myślałem otym wtedy jak dymałem twoją starą. i po tym moge powiedzieć NIGDY WIĘCEJ TYM STARYM PRYKIEM. JAK CI SIE NIE PODOBA SPIERDZIELAJ DO TORUNIA DO RYDZYKA A NIE TUTAJ KRYTYKUJESZ WSZYSTKO, PREMIERA , PREZYDENTA. ŻUK RZĄDZI DOPIERO 2 TYGODNIE A WY JUŻ PISOJADY SZCZEKACIE
?? weź coś na uspokojenie, wyluzuj deko, nie mam starej bo za młody jestem.... robiłeś testy na wściekliznę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno być Polska Z - zadupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu się nie ma z czego śmiać, tu trzeba płakać, bo na lepsze się nie zanosi. Lublin był skansenem, a teraz to ja nie wiem jak to nazwać - zapomniana wieś ? Nikt nic na to nie poradzi, możecie poczekać do kolejnych wyborów i żyć tu gdzie żyjecie, albo podjąć życiową decyzje i wyjechać z tego regionu. Pozdrawiam "wierzących" że coś tu się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopuki władza Lublina nie znimknie to dalej nici z dotacji. Juz na drogi byly dotacje Unia odebrała po zobaczeniu jakie drogi Lubelskie buduje za unijne pieniadze i koniec Żłoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyja jest to wina, na pewno nie PIS-u, przecież nie rządzi w województwie. Jakie są wyniki wyborów i jaka jest koalicja to wiemy wszyscy. Ta koalicja nie powstała od momentu wyborów samorządowych, ona trwa znacznie dłużej. A lemingi dalej swoje, że to wina wyborców, że głosowali przeciwko Partii Obłudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:"Kto ją powiesił? – pyta nasz czytelnik," Odpowiedź: REALISTA! "Polska A Polsce B każe się całować w D"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się ludziom nie dziwię, bo większość zauważa, że posunięcia rządu niesprawiedliwością są nasiąknięte. Niesprawiedliwością polegającą na skąpym przekazywaniu środków na inwestycji po stronie wschodniej. Każdy chyba teraz ma poczucie, że rząd ma nas gdzieś, traktuje jak podrzędny zaścianek, do niczego nie potrzebny... do tego stopnia, że i w drogi zdaniem rządu inwestować tam nie trzeba, bo i po co tam jeździć?... Dziękujemy Tusku za drugą Irlandię. Teraz to widać kto łga jak obiecuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł z tą tablicą. Proponuję ustawić na wszystkich drogach wjazdowych do województwa lubelskiego i niech kłuje w oczy i dręczy sumienia polityków odpowiedzialnych za tą niezmiernie ważną dla naszego regionu inwestycję.Wstyd na całą Europę i hańba, że dalej tak się nas traktuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tablica już zniknęła... ciekawe kogo zabolało to najbardziej ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już nie jesteśmy w Polsce B. Władza jednak się o nas troszczy i problem załatwiła. I tyle w tym temacie. Plan ratunkowy jest nadal jeden. Ratuj się kto może i każdy martwi się o siebie a region tonie!!! Ani przedsiębiorcy, ani inne stowarzyszenia nie robią nic ! Są zajęci swoją robotą, szkoda, że nie widzą, ze ich robota idzie w gwizdek! Może tak zrobić dzień wolny i zająć się obroną naszego miasta?!!! Gdzie te protesty ? Siedźcie w domach i czekajcie aż lublin będzie na poziomie Koziej Wólki ,,,, z szacunkiem dla Wólki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na granicach województwa powinny stanąć napisy "Tu się kończy cywilizacja, a zaczyna zadupie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie hasło wyborcze Budujmy zamiast uprawiać politykę? A widzieliście ten znaczek * u dołu banera? * Oferta dotyczy tylko wybranyh regionów hahahahah naiwniacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...