Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek Schetyna w Lublinie: S-17 musi powstać (wideo)

Utworzony przez jan, 13 stycznia 2011 r. o 19:13 Powrót do artykułu
A S-19 ? Myślę że bardziej a nawet stanowczo ważniejsza dla Lubelszczyzny niż droga dojazdowa dla darmozjadów urzędniczych podróżujących do wawy i z powrotem za łatwym chlebem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A S-19 ? Myślę że bardziej a nawet stanowczo ważniejsza dla Lubelszczyzny niż droga dojazdowa dla darmozjadów urzędniczych podróżujących do wawy i z powrotem za łatwym chlebem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILU POLITYCZNYCH SZUBRAWCÓW JESZCZE ODWIEDZI LUBLIN??? CZY TE GNIDY PRZYJEŻDŻAJĄ NA MÓJ KOSZT????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi to na Rusi,ale kazał Pan to być musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM CZEMU ALE SCHETYNA I KONONOWICZ WYDAJĄ MI SIĘ BARDZO PODOBNI, ZARÓWNO ICH BYSTROŚĆ UMYSŁU JAK WYMOWA I DYKCJA SĄ BARDZO ZBLIŻONE, CZY TO OBY NIE RODZINA????? CHOĆ KONONOWICZ WYDAJE SIĘ BARDZIEJ WIARYGODNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko polska z małej litery "c". ja mam dość spie... z lublina tej wielkiej metropolii, skansenu zjednoczonej europy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my musimy...my planujemy.... S-17 musi się znaleźć na zał nr 1... obiecanki cacanki, nędzne gadanie, niech się wezmą do roboty i podejmą konkretną decyzję bo się zdenerwuję! A S-19 też jest w stanie bardzo złym, ba nawet gorszym, w tych koleinach jedzie się jak po szynach, strach wyprzedzać na śliskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszyłam się. Pan marszałek Schetyna tchnął był nadzieję w me skołatane serce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe PO to szmaty i oszuści !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogladajcie Panorame Lubelska. schetyna przyjechal tylko dlatego ze w sobote wybieraja lubelskiego przewodniczacego PO po odejsciu Palikota. Musial ustawic wybory . Przy okazji wystapil przed kamerami i powiedzial co mu slina na jezyk przyniesiosla o s17. Ot i caly powod zamieszania. Pieknie nas rozgrywaja oszusci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie z Lublina i troche nie kumaty; mozecie mi drodzy lubelacy powiedzieć kim jest ten wasz słynny celebryta - Marek Gąsior przebrany za kobietę? jakis lokalny lider transwestytów?, jakiś obrońca geyowych - taki lubelski Robby Beidroń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"marszałek Grzegorz Schetyna (PO). To kolejna osobistość ze stolicy" taki on osobistość, jak ze stolicy łykajcie durnie dalsze obiecanki POlityków oczywiście że s17 musi powstać i powstanie. Żaden z tych **** nie mówi jednak KIEDY powstanie. 2030? 2040? 2070? po nas choćby potop!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Ogladajcie Panorame Lubelska. schetyna przyjechal tylko dlatego ze w sobote wybieraja lubelskiego przewodniczacego PO po odejsciu Palikota. Musial ustawic wybory . Przy okazji wystapil przed kamerami i powiedzial co mu slina na jezyk przyniesiosla o s17. Ot i caly powod zamieszania. Pieknie nas rozgrywaja oszusci.
http://img13.imageshack.us/img13/6320/zukw.jpg MOŻECIE POCAŁOWAĆ NAS W DUP.E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W DNIU WCZORAJSZYM BYŁ GRABARCZYK PRAWA RĘKA TUSKA, W DNIU DZISIEJSZYM PRZYJECHAŁ SCHETYNA- WIDZĘ ŻE PLATFORMA NA WZAJEM SIĘ DYMA!!! RYJE PRZY KORYCIE SIĘ NIE MIESZCZĄ??? PÓŁGŁÓWKI SIĘ WYGRYZAJĄ JAK ŚWINIE- A WSZYSTKO PRZEZ STRAJK WETERYNARZY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shit ! Zagłosujemy na WAS dziś i za parę lat~! Jesli zrobicie nas w chu i PO obiedtnicach zostanie nam rozjeb..na droga to was Skurw,,, załatwimy jak w Tunezji!! JASNE :? Zaczelismy tu w Lublinie przed Gdańskiem i teraz zaczniemy aż się posracie i żaden Lechu nie odbierze nam tego skokami w górę czy w dal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i panowie, spokojnie! Jestem 100% przekonany, że wpiszą S17 na ich super listę. Czy wy nie widzicie że bawią się z wami, strasząc najpierw że drogi nie będzie, a potem odtrąbią sukces, że droga jednak powstanie... Każde działanie, wizyta jest przeanalizowana i wymierzona w jeden cel, czyli zwycięstwo PO w kolejnych wyborach i odwrócenie złej passy na wschodzie, Tusk i jego świta mają łeb na karku i nic nie dzieje się bez przyczyny. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak z Holandii napisał:
nie z Lublina i troche nie kumaty; mozecie mi drodzy lubelacy powiedzieć kim jest ten wasz słynny celebryta - Marek Gąsior przebrany za kobietę? jakis lokalny lider transwestytów?, jakiś obrońca geyowych - taki lubelski Robby Beidroń?
To jest chyba obojniak spłodzony gumowym fajfusem pana Janusza od kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa, słowa, słowa. I tak wam nie wierzę.Mniej słów a więcej czynów.Wasz kredyt zaufania u mnie już się wyczerpał.Wybory blisko.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łże dla niego normalne ,grunt to się nachapać i przy korycie utrzymać ,na dowód obiecanki jego koleżki tuska co to w expose wyplatał jak sie do żłobu dopchał .Te peło i psl to wyjątkowo cyniczna hołota co widać po tej szarańczy co to nas niby w tym sejmie reprezentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KORNEL napisał:
http://img13.imageshack.us/img13/6320/zukw.jpg MOŻECIE POCAŁOWAĆ NAS W DUP.E
Faktycznie Gasior-Marek wyglada jak przebrany gosciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...