Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja się spotkałem z tym, że wierzących by utopili w łyżce wody, fanatycy są po obu stronach. Obecnie się wyśmiewa ludzi chodzących do kościoła bo modne. Ja chodzę na msze i będę chodził a innym nic do tego. Wyśmiewają księży, wiernych a i tak biorą śluby kościelne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pod Krzyżem i tylko pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem
tylko pod krzyżem tylko pod tym znakiem polska będzie dziadem a polak zebrakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hdpklopnj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz prawo być nowoczesnym Ryśkiem lub platformersem i lewakiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nawoływanie do nienawiści na tle religijnym! Gdzie prokuratorzy z czerwonymi ryjami się pochowali, i kto finansuje te bilbordy? putin, merkel czy soros?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzisiejszy dzień (Święto Trzech Króli) jest naprawdę najlepszym dniem na publikowanie tego artykułu.? Dziennik nie mógł się wstrzymać z jego publikacją do jutra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie macie o czym pisać. A może kolejny artykuł wstawcie o bilboardzie WŁĄCZAMY NISKIE CENY? W oczach coraz większej części (byłych) czytelników wasz poziom dziennikarstwa to dno i dwa metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Nowi Ateiści to najzabawniejsza i najbardziej ograniczona sekta religijna od chwili powstania kościoła scjentologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wierzą że nie wierzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że nie ma już organu Sztandaru Ludu, ale nowa świecka tradycja została :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy ateiści. Wygłoszę Wam piękne kazanie. Do kościołów nie chodzicie tylko mórwy 3,14/licie, a do Nieba iść chcecie. Takiego jak Batorego komin, tam się zapewne nie znajdziecie. Jeszcze raz. Załóżmy, że nie istniała żadna mateira, którą by nazwać można ciałem lub rzeczą. Istniał więc zbiór pusty, bez żadnego elementu. W wyobraźni swej tworzę więc zbiór, którego jedynem elementem jest własnie ten zbiór pusty, o którym jest mowa na wstępie. Zatem nie mógł istnieć żaden zbiór zeroelementowy. Powiesz, nie istniało nic, co by takie brednie sobie założyło, przyjęło. A ja swoje. Nie pytaj nigdy człenieu o drzewo genealogiczne Boga, bowiem gdy o nie zapytasz na serio, to natychmiast otrzymujesz odpowiedź - była nicość, czyli nic, tylko zbiór pusty. Otóż tenże zbiór pusty, to prostu wszechświat, który był zawsze, który jest i który zawsze będzie. Ta niby nic nie znacząca nicość, to właśnie Bóg, Bóg, który zawze był, zawsze jest i zawsze będzie. Czego oczekujesz? Chcesz mieć przyrodzenie, którym cały burdel z wyższej półki przerąbiesz? Pomyśl, że z niczgego nic nie powstaje. Owa nicość to nie było nic - to był Bóg. Nie każę Ci tego ani rozumieć ani przyjmować za prawdę. na miejscu Boga na pewno byś się nie obnarzył i nie podzielił żadną tajemnicą z człowiekiem, z żadnym człowiekiem. Niektóre przebłyski tajemnicy posiadał jedynie Jezus Chrystus, a inni jedynie namiastkę jego wiedzy i mocy. Krótko mówiąc zapadnij na dłużej w zadumę. Pamiętaj, Bóg nie jeste takim durniem, aby z mniejszym od siebie dzielić się na co dzień czymkolwiek z człowiekiem. To, co odczuwają ludzie wierzący jest prawdą, której wnętrza nie znają, choć wydaje się im, że znają. Co jeszce chcesz wiedzieć? Więcej nie umiem, niż umiem. Sławą przebiję Pitagorasa i samego Alberta Einsteina, na 100%. Ty, a może to jest od Lucyfera? gdyby tak było, to jeb..łbym ponad dwie dekady i był znakomitym Bal-Peorem. Wolę wolność. LWG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie leć w kindybała lub w dzyndzla z Bogiem. Nicość to właśnie Bóg. Zbiór pusty nie ma żadnego elementu, ale nigdy nie pytaj o drzewo genealogiczne Boga. Bóg zawsze był, jest i będzie. Bóg nie ma ani początku ani końca. Tylko nie pomyl Boga ze swym małym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na kolanach bedxiecie prosić Boga o rozum
    Oto przykład wypowiedzi, która generalnie prowadzi do sporów i wojenek... typowa groźba. Pytanie - po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzisiejszy dzień (Święto Trzech Króli) jest naprawdę najlepszym dniem na publikowanie tego artykułu.? Dziennik nie mógł się wstrzymać z jego publikacją do jutra?
  Zaczyna się. Kolejna urażona katolicka dusza. Czyli jednak trza się w mediach dostosowywać do katolików i unikać "nieodpowiednich" dat, bo to jak widać daty w całości zarezerwowane na zadumę tyvhże osób.... To potwierdza, że kampania ma sens...   I niech ktoś powie, że nie żyjemy w państwie wyznaniowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Nowi Ateiści to najzabawniejsza i najbardziej ograniczona sekta religijna od chwili powstania kościoła scjentologii.
  Panie mundry....   Każdy ma prawo wierzyć w co chce, bo każdy ma swój rozum. Jeden bardziej światły a inny bardziej zabobonny, skłonny zarabiac i łożyć na księży... którzy generalnie nic nie robią w tym kraju. Wasza wola....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateizm nie może być religią, bo ludzie nie wierzą w żadnych bogów lol. No chyba, że nie załapałem jakiegoś ukrytego przekazu heh.
    Steven Hawking, największy naukowiec wszechczasów też nie wieży - i co? Spalisz go na stosie panie "święty"? Tobie podobni w dawnych czasach palili. Teraz żeśta złagodnieli w tym temacie, ale w kieszeniach dalej zapałki nosita... co widac po tych waszych wypowiedziach wyżej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niech im dobry Pan Bóg dopomoże w ich niewierze. Daj im Boże - serio bez nienawiści,   powiedziałem - amen.
  I niech pan Bóg dopomoże tobie abyś zaczął myśleć jak homo sapiens. Bóg dał wam mózg po to, abyście odkrywali prawdę a nie podtrzymywali zabobony o tym, że ciało zamartchwychwstaje albo o tym, że można zajść w ciążę samoistnie. Najbardziej mnie rozwala jak leci w TV np. film gdzie pokazują jak dusza ulatuje z człowieka, (takie Science Fiction), a oglądający go katolicy (w tym moja teściowa) mówi - teraz w TV to same durnoty pokazują, przełącz to.... Ciekawe. Katolik - a jak pokazują w TV że dusza ulatuje z człowieka (czylie wedle wiary) w filmie to zaraz, że głupota. Wy sami nie wiecie w co wierzycie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni się cieszyć pracodawcy- rozumiem że jak ateista to nie interesują go Święta Wielkanocne, Boże Narodzenie Narodzeniei inne tzw jedno dniowe. A z drugiej strony ciekawe czy ci ludzie wiedzą dlaczego nie wierzą? Jezus w Piśmie Świętym powiedział " jeśli byscie Mi nie wierzyli , wierzcie moim czynom" Pozdrawiam wszystkich ateistów i ludzi wierzących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam poczytać komentarze, ale tu chyba tylko niewykształcone gimbusy dały głos. Szkoda zachodu. Z Panem Bogiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a cóż to za święto? możesz z grubsza nakreślić sens tego święta?
  Z grubsza jest to święto epifanii, czyli objawienia. Mędrcy ze Wschodu, czyli przedstawiciele narodów nie znających Boga, ujrzeli gwiazdę zwiastującą narodzenie Króla i w swojej mądrości uwierzyli i podążyli oddać mu hołd. Z grubsza jest to święto wiary, więc faktycznie dawanie takiego tematu w dniu takiego święta zakrawa na prowokację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...