Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piszecie o szkołach prywatnych dodatkowo płatnych i to jest ukryta reklama. Pogadajmy o szkołach gdzie klasy liczą 35 uczniów a nie 10 itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskupiak (Kostka) nie jest prywatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś masakra . to niema ludzi do fizycznej pracy ja tak rozumie .Paranoja i dziwić się że młodzi uciekają z tej BANANWEJ REOUBLIKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo chce aby jak naj mniej młodych ludzi zdało maturę,tylko że jest tak że z maturą i z wyszym wyksztalceniem idą do pracy fizycznej i charują za marne grosze bo innej pracy nie ma ,a pani minister chce żeby robole byli nie wyksztalceni tylko po gimnazjum a tacy wyjeżdzają na wyspy i mają gdzieś naszą politykę i tam się dorabiają i płacą podatki na rzecz innego pństwa ,kóre jest z nich jako pracowników  zadowolne bo mają tanią siłę roboczą . Gdzie tu sens jeszcze trochę a nie będzie miał kto pracować w naszym kraju bo i tak juz wszyscy młodzi uciekają bo po zawodowce i bez matury w naszym kraju nie ma dla nich najmnieszych szans. Młodzi maturzysci mowią że jak nie zdadzą matury to wyjeżdzają z naszego kraju.Czy o to chodzi pani minister, aby młodzi bez matury i bez perspektyw uciekali z kraju?a może górnikom dać żeby nie uciekli z pod ziemi za marne 5000 pln  miesiąc+ wszystkie deputaty,Barburki 13-stki 14-stki itd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Batorym jest tylko 26 maturzystów i wszyscy płacą za korepetycje tyle samo co za czesne, to nic dziwnego, że wszyscy zdali :P Ciekawe tylko, ile dokładnie mieli procent, bo o tym jakoś milczą, pewnie poniżej 40%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kompromitacja szkół (czytaj nauczycieli)! Nikły procent nauczycieli o pedagozy z powołania. reszta traktuje ten zawód jako synekurę. oboty  mało , wymagania małe, za to same przywileje. Jestem ze starego pokolenia, (rocznik 1950). Kończyłem  7-jklasową podstawówke, ale jak chciałem się uczyć w LO to MUSIAŁEM ZDAWAĆ  egzamin wstepny. Przyjmowali tylko najlepszych. Dlatego nikt z nas póxniej nie miał kłopotów z maturą. Z 13 chłopaków w klasie maturalnej, 11 skończyło  później studia, z tego 6 Politechnikę. A było o prowincjonalne liceum. Ale byli też świetni nauczyciele, którzy potrafili nas świetnie przygotować do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie i to bez jakichkolwiek korepetycji.  Póxniej nastepowaa już systematyczna degrengolada nauczycioeli! Obserwowałem to przy nauce moich trojga dzieci! Poziom nauczania drastycznie się obniżał wraz z nowym pokoleniem nauczycieli. A wynikai takie mamy jakich mamy nauczycieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzaja mnie takie komentarze ludzi ktorzy nie wiedza jak jest naprawde a mowia, a nie pomysleliscie ze moze niektorym zalezy i naprawde sie ucza, mam brata w batorym i bez korków dobrze mu poszla probna matura i wcale nie powyzej 40%, a duzo wiecej i z tego co wiem reszta dzieciakow tez sie uczy dobrze, wiec nie gadajcie takich glupot, bo aż szkoda tego czytac czasami jak ktos zazdrosci albo robi z dzieci głupkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz więcej głębów kapuścianych!! jedyne co potrafią, to latać z owsikiem i nagabywać spokojnych ludzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym problem? Nie każdy musi mieć maturę i nie każdy powinien iść na studia. Słabizna jest przepychana w szkole, na studiach, a później płacze, że nie ma pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mówiłem ze powinni przed egzaminem brać korepetytor j polski lublin Preply http://preply.com/pl/szczecin/korepetycje-z-polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...