Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto rozda 200 tys. zł. Trzeba zmienić sposób ogrzewania

Utworzony przez GEORGE, 12 stycznia 2014 r. o 17:00 Powrót do artykułu
miasto da na poczatek ochlap ,a potem zmieniajac cene ciepla odbierze to sobie z nawiazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żałuję, że przeszłam na ogrzewanie gazowe. Ogromne rachunki za gaz przyczyniają się do tego, ze zamierzam wrócić do ogrzewania węglem i drewnem... Niestety w okolicach ul. Kunickiego, gdzie mieszkam nie można podłączyć się do co (brak sieci).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żałuję, że przeszłam na ogrzewanie gazowe. Ogromne rachunki za gaz przyczyniają się do tego, ze zamierzam wrócić do ogrzewania węglem i drewnem... Niestety w okolicach ul. Kunickiego, gdzie mieszkam nie można podłączyć się do co (brak sieci).
Masz ocieplony dom? Gaz jest droższy, ale przy dobrej izolacji nie powinno byð dużo drożej. Piec węglowy ma realną sprawność ~60%, gazowy ~90% i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej teraz skorzystać z dopłat od miasta, do 2020r. palenie węglem i drewnem będzie całkowicie zakazane. Ogrzewanie gazowe jest najbardziej wydajne i wygodne. Nie trzeba wstawać nad ranem i dorzucać do pieca, wynosić popiołu, składować węgla. Pełna wygoda, grzanie obsługujesz regulatorem który programujesz na cały tydzień i nie pamiętasz o tym nawet. A jeżeli kocioł dużo pali to warto zrobić analizę sprawności i ustawić kocioł tak, żeby pracował optymalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...