Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milion we wtorek, czwartek i sobotę

Utworzony przez Marek, 4 września 2007 r. o 09:49 Powrót do artykułu
jasne, gracze beda czesciej wygrywac... ale o tym ze wygrane w ten sposob beda nizsze, rzadziej kumulacje beda to juz nikt nie wspomina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, spóźniłem się dzisiaj na losowanie. Całkiem zapomniałem, że się zmieniłoi teraz trzy razy w tygodniu losowanko będzię. Ciekawe czy już na sobotę uzbiera się parę baniek... he, he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam o totku nie zapominam.superowo, ze teraz 3 razy w tygodniu bedzie losowanko. mam nadzieje,ze coś wygram, bo ostatnio wygraalm 400zł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie gram bo zawsze zapominam, ale mąż gra zwykle raz na tydzień. jakis czas temu 4 trafił i mnie zaprosił na kolację :P jak teraz te losowania są częściej to mozwe będzie częściej wygrywał i mi robił takie niespodzianki, hihi ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe kto wie, moze bedzie trafial czesciej:)...w kazdym razie zwiekszona ilosc losowac to zdecydowanie wieksza szansa na wygrana, niezaprzeczalnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie zwracaja pieniadze za kupon co 3 obstawienie srednio a i trafilem nie raz wieksza sumke, na szosteczke jeszcze poluje bez sukcesu ;)...ale trafie...dzieki lotto, ze zwiekszyliscie liczbe losowac. niech was bog blogoslawi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też się często zwraca. dwa razy trafiłam czwórkę (nie pamiętam już jakie to były pieniądze, poszły na ciuchy w każdym razie :) ) teraz te częstsze losowania to fajna sprawa można częściej grać i częściej wygrywać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, a jak wam sie podoba nowy prezenter studia lotto? zabawny typ:) duze zmiany widac w lotto - rozwijaja sie pelna para:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...