Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony na premie lubelskich urzędników. \"Mają motywować\"

Utworzony przez wujek staszek, 13 stycznia 2012 r. o 12:30 Powrót do artykułu
by żyło się lepiej...sobczakom, żukom, hetmanom, wasilewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają motywować do lepszej pracy
Co za bzdury.Zas.ranym obowiązkiem urzędnika (pracownika) jest należyte wykonywanie czynności.Przecież za to otrzymuje uposażenie.Jeśli taki urzędnik źle pracuje-potrącić premię i ten fakt wpisać do akt osobowych,w następnej kolejności wypieprzyć z roboty.
Gdyby tak każdemu pracownikowi wykonującemu prawidłowo zlecone zadania dawać premie,toż to poroniony pomysł.
A nie podoba się "wysokość" uposażenia?Wio do innej firmy gdzie lepiej płacą.Albo założyć własną działalność gospodarczą.
A Tusek zastrzegał o zamrożeniu uposażeń i podwyżek dla urzędników,o tanim państwie.....
A tymczasem w dupę przeciętnego człowieka.Zabrać rentę,podnieść podatki,zabrać ulgi na leki,podnieść ceny paliw....aby tylko urzędnik miał na podwyżkę,aby (p)oseł więcej zarobił,aby premier miał na prywatne podr óże samolotem do domu i aby mógł odwieźć rodzinę na wczasy zagraniczne.
Mamy to,kogo wybraliśmy.Są za to Orliki,buduje się boiska piłkarskie,premier w godzinach pracy ma z kom pograć w szmaciankę.Mamy rząd który klerowi włazi do d... bez mydła i spełnia każde życzenie "epidiaskopu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś jest urzędasem, to choćby dostał milion premii to i tak się do roboty nie weźmie. A wiedzą to tylko ci co pracują w urzędach i wiedzą jak wielkie jest nieróbstwo i marnotrawstwo państwowych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracodawca napisał:
Mają motywować do lepszej pracy
Co za bzdury.Zas.ranym obowiązkiem urzędnika (pracownika) jest należyte wykonywanie czynności.Przecież za to otrzymuje uposażenie.Jeśli taki urzędnik źle pracuje-potrącić premię i ten fakt wpisać do akt osobowych,w następnej kolejności wypieprzyć z roboty.
Gdyby tak każdemu pracownikowi wykonującemu prawidłowo zlecone zadania dawać premie,toż to poroniony pomysł.
A nie podoba się "wysokość" uposażenia?Wio do innej firmy gdzie lepiej płacą.Albo założyć własną działalność gospodarczą.
A Tusek zastrzegał o zamrożeniu uposażeń i podwyżek dla urzędników,o tanim państwie.....
A tymczasem w dupę przeciętnego człowieka.Zabrać rentę,podnieść podatki,zabrać ulgi na leki,podnieść ceny paliw....aby tylko urzędnik miał na podwyżkę,aby (p)oseł więcej zarobił,aby premier miał na prywatne podr óże samolotem do domu i aby mógł odwieźć rodzinę na wczasy zagraniczne.
Mamy to,kogo wybraliśmy.Są za to Orliki,buduje się boiska piłkarskie,premier w godzinach pracy ma z kom pograć w szmaciankę.Mamy rząd który klerowi włazi do d... bez mydła i spełnia każde życzenie "epidiaskopu"
10-kwietnia blisko,czas rozliczenia nadejdzie. Szkoda tylko że taka impreza piłkarska jak EURO, przepadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA NIEROBÓW, którzy niby pracują a w gruncie rzeczy 50 % czasu spędzają na plotkowaniu,piciu 5 kawy albo 5 herbaty dziennie i odliczaniu czasu do 15.30. I tak ciężko spracowani urzędnicy idą do domu. WYSŁAĆ TYCH (...)NIEROBÓW I OBIBOKÓW URZĘDOWYCH DO PRACY W HIPERMARKECIE PRZYNAJMNIEJ NA 2-3 MIESIĄCE. TAM DOPIERO ZOBACZYŁA BY TA BANDA CO TO JEST PRACA I CO TO ZNACZY PRACOWAĆ!!!! JESTEM PRZEKONANY ,ŻE WIĘKSZOŚĆ,GÓRA PO TYGODNIU WYLECIAŁA BY Z PRACY W HANDLU NA ZBITĄ MORDĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 r. o 14:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizjoner napisał:
10-kwietnia blisko,czas rozliczenia nadejdzie. Szkoda tylko że taka impreza piłkarska jak EURO, przepadnie.
Panie Marszałku, głosowałam na człowieka nie na partię i mam prawo się wypowiedzieć. w tym momencie czuję się po prostu OSZUKANA! Wysokość premii i "nagród" jest niemoralna, nieetyczna. Tak jak wspomniał przedmówca- OBOWIAZKIEM Urzędnika jest wypełnianie RZETLENIE swoich obowiązków. Za to nie przysługuje nagroda, za to grozi ZWOLNIENIE, DYSCYPLINARKA, NAGANA JESLI TYCH - przypomninam -OBOWIĄZKÓW nie dopełni. Myślałam, że LUW jest proeuropejski, jednak dalej koleśiostwo, układy i kombinacje biorą górę. Pomijam już etyczny wymiar kwot- 12 tysięcy ?? za to cały rok możne przeżyć 5cio osobowa rodzina, a wysokość nagrody to całoroczna pensja większości Lubelaków. Nie ma pieniedzy dla policji, dla chorych, dla emerytów - WSTYD NORMALNY WSTYD, Mam nadzieje że chociaż jednego gryzipiórka urzędaska rączki zapieką w momencie otrzymania NAGRODY. Nie oddam już głosu na Pana ani na nikogo z Pana Partii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Państwo, którzy piszecie bzdury o pracy w urzędzie, a własciwie o jej braku, nie macie pojęcia co i jak się w urzedach robi. Oczywiście zdarzają się pojedyncze przypadki, które służą takiemu stereotypowi. Niektórzy urzędnicy za darmo i w celu udogdnienia życia interesantom zostają do późnych godzin wieczornych w pracy. Poświęcając przy tym swoje dobro rodzinne i dostając na koniec miesiąca w banku wypłatę w wysokości 1300 zł. Każdy oczywiście może mieć swoją opinię i gusta, ale pracownicy choćby urzędów pracy mają takie uposażenia i jeszcze do tego nieprzyjemności i wyzwiska ze strony osób bezrobotnych. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracodawca napisał:
Mają motywować do lepszej pracy
Co za bzdury.Zas.ranym obowiązkiem urzędnika (pracownika) jest należyte wykonywanie czynności.Przecież za to otrzymuje uposażenie.Jeśli taki urzędnik źle pracuje-potrącić premię i ten fakt wpisać do akt osobowych,w następnej kolejności wypieprzyć z roboty.
Gdyby tak każdemu pracownikowi wykonującemu prawidłowo zlecone zadania dawać premie,toż to poroniony pomysł.
A nie podoba się "wysokość" uposażenia?Wio do innej firmy gdzie lepiej płacą.Albo założyć własną działalność gospodarczą.
A Tusek zastrzegał o zamrożeniu uposażeń i podwyżek dla urzędników,o tanim państwie.....
A tymczasem w dupę przeciętnego człowieka.Zabrać rentę,podnieść podatki,zabrać ulgi na leki,podnieść ceny paliw....aby tylko urzędnik miał na podwyżkę,aby (p)oseł więcej zarobił,aby premier miał na prywatne podr óże samolotem do domu i aby mógł odwieźć rodzinę na wczasy zagraniczne.
Mamy to,kogo wybraliśmy.Są za to Orliki,buduje się boiska piłkarskie,premier w godzinach pracy ma z kom pograć w szmaciankę.Mamy rząd który klerowi włazi do d... bez mydła i spełnia każde życzenie "epidiaskopu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracodawca napisał:
Mają motywować do lepszej pracy
Co za bzdury.Zas.ranym obowiązkiem urzędnika (pracownika) jest należyte wykonywanie czynności.Przecież za to otrzymuje uposażenie.Jeśli taki urzędnik źle pracuje-potrącić premię i ten fakt wpisać do akt osobowych,w następnej kolejności wypieprzyć z roboty.
Gdyby tak każdemu pracownikowi wykonującemu prawidłowo zlecone zadania dawać premie,toż to poroniony pomysł.
A nie podoba się "wysokość" uposażenia?Wio do innej firmy gdzie lepiej płacą.Albo założyć własną działalność gospodarczą.
A Tusek zastrzegał o zamrożeniu uposażeń i podwyżek dla urzędników,o tanim państwie.....
A tymczasem w dupę przeciętnego człowieka.Zabrać rentę,podnieść podatki,zabrać ulgi na leki,podnieść ceny paliw....aby tylko urzędnik miał na podwyżkę,aby (p)oseł więcej zarobił,aby premier miał na prywatne podr óże samolotem do domu i aby mógł odwieźć rodzinę na wczasy zagraniczne.
Mamy to,kogo wybraliśmy.Są za to Orliki,buduje się boiska piłkarskie,premier w godzinach pracy ma z kom pograć w szmaciankę.Mamy rząd który klerowi włazi do d... bez mydła i spełnia każde życzenie "epidiaskopu"
Witam, Państwo, którzy piszecie bzdury o pracy w urzędzie, a własciwie o jej braku, nie macie pojęcia co i jak się w urzedach robi. Oczywiście zdarzają się pojedyncze przypadki, które służą takiemu stereotypowi. Niektórzy urzędnicy za darmo i w celu udogdnienia życia interesantom zostają do późnych godzin wieczornych w pracy. Poświęcając przy tym swoje dobro rodzinne i dostając na koniec miesiąca w banku wypłatę w wysokości 1300 zł. Każdy oczywiście może mieć swoją opinię i gusta, ale pracownicy choćby urzędów pracy mają takie uposażenia i jeszcze do tego nieprzyjemności i wyzwiska ze strony osób bezrobotnych. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lllll napisał:
Witam, Państwo, którzy piszecie bzdury o pracy w urzędzie, a własciwie o jej braku, nie macie pojęcia co i jak się w urzedach robi. Oczywiście zdarzają się pojedyncze przypadki, które służą takiemu stereotypowi. Niektórzy urzędnicy za darmo i w celu udogdnienia życia interesantom zostają do późnych godzin wieczornych w pracy. Poświęcając przy tym swoje dobro rodzinne i dostając na koniec miesiąca w banku wypłatę w wysokości 1300 zł. Każdy oczywiście może mieć swoją opinię i gusta, ale pracownicy choćby urzędów pracy mają takie uposażenia i jeszcze do tego nieprzyjemności i wyzwiska ze strony osób bezrobotnych. Pozdrawiam
idź cwaniaku do roboty na lotnisko w Świdniku.. od 6 rano do 18 w błocie po kostki, deszcz śnieg wiatr mróz, porób trochę ze zbrojarzami albo murarzami ..zobaczymy czy wtedy też będziesz tak narzekał na swój cieplutki kur.. dołek
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 r. o 14:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak - pracowałam w urzędzie, i dobrze wiem, jak cięzka i niewdzięczna może byc to praca, i jakie marne pieniądze, nieadekwantne do niczego. Dlatego wkurzają mnie takie stereotypy na temat urzędników. Część z nich to prawda, ale tylko część.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Powiem tak - pracowałam w urzędzie, i dobrze wiem, jak cięzka i niewdzięczna może byc to praca, i jakie marne pieniądze, nieadekwantne do niczego. Dlatego wkurzają mnie takie stereotypy na temat urzędników. Część z nich to prawda, ale tylko część.
Ja też pracowałem w urzędzie, w sumie 4 lata, efektywnej pracy to wychodziła jakaś godzina dziennie, choć faktycznie, niektóre działy to były zawalone papierami i tam faktycznie ludzie ciężko pracowali, ale 3/4 urzędu to lenie i nieroby. Odszedłem sam, do prywatnej firmy, bo stwierdziłem, że się cofam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZ.P. Czerniak a TY co robisz czym się zajmujesz? powiedz że tak oceniasz innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna praca nie przynosi ujmy i praca przy budowie lotniska jest zapewne ciężka i wyczerpująca, ale podejrzewam też że dość dobrze płatna. Ja nie mówię, że urzędnicy narzekają, ale nie można mówić że wszyscy urzędnicy nie mają co robić, piją tylko kawę i wychodzą na papieroska. To tylko kolejny STEREOTYP, ja radziłbym zajrzeć do porfela, kompetencji i zaangażowania w pracy urzędnikom wyższego szczebla. Dyrektorom placówek, kierownikom działów a nie podzrzędnym urzędnikom pracującym dla ludzi. Nalęzy odróżnić też prace fizyczną od umysłowej, co niektórym osobom niekoniecznie wychodzi. Mówimy o redukcji etatów w urzędach - zgadzam się, ale róbmy to w urzędach wyższego szczebla! Po redukcji eteatów np. w Powiatowych Urzędach Pracy zabraknie osób, które nas obsłużą! Troszkę szacunku dla takich osób proszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którym wydaje się, że urzędnicy to nieroby, niech pokda w ramach eksperymentu posiedziec troche na BOMie. Potem porozmawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego lekarze na specjalizacji nie dostają takich dodatków? Tylko zapierniczają za 2200zł na rekę. A jak chcesz człowieku mieć więcej to zarywaj noce i zapomnij o dziecku,żonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Ci, którym wydaje się, że urzędnicy to nieroby, niech pokda w ramach eksperymentu posiedziec troche na BOMie. Potem porozmawiamy.
Ucz się w summie 7,5 roku ze stażem, dostań potem 2200zł i spędzaj noce w szpitalu żeby mieć więcej, zamiast w domku przed telewizorem to porozmawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Ci, którym wydaje się, że urzędnicy to nieroby, niech pokda w ramach eksperymentu posiedziec troche na BOMie . Potem porozmawiamy.
To prawdę napisałeś/aś. POSIEDZIEĆ.I za siedzenie (a nie pracę) otrzymali nagrody w wysokości którzy nawet za roknie zarobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli urzędnik popełni poważny błąd, to wtedy nie dostanie nagrody, a pensji nie można mu obniżyć." Nie jest to prawdą ,gdyz w kodeksie pracy niech ta PANIUSIA poczyta i dokładnie przeanalizuje (Zmiana warunków pracy i płacy (art. 42))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pracy powinna motywowac mozliwosc utraty pracy jak nie jestes wystarczajaco dobry w zawodzie i tyle, nagrody tylko rozleniwiaja i tak mozolnych i nie doje*b*an*ych urzedasów. albo pracujesz i jestes wydajny w pracy albo znajdz sobie inna robote, no ale mafia w urzedach sie trzyma razem. zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...