Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MON robi konkurencję Orkiestrze. A Caritas sama wsparła WOŚP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 11:47 Powrót do artykułu
Żenada. Nie pierwsza i nie ostatnia w wykonaniu Antoniego. Módlmy się więc za Niego do wielkiego patrona z Padwy, który czyni cuda w beznadziejnych przypadkach. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zabierajcie jurkowi słoika bo znowu wlezie na stół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dam na wosp bo pomoc polskim szpitalom i dzieciom jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także oczywiście jak co roku dam na wosp, popatrzcie ile sprzętu jest w szpitalach z tego grania. WOSP - tak trzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne. I co mam dawać jakimś syryczykom gdy ,,minister'' obcina leki polakom na raka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzad pokazuje jaki ma stosunek do Polaków gdzie ich ma! Dali po 500 i ciemnota zgadza sie na wszystko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło odciągnąć rząd PO od szpitali i ich sztuczne zadłużanie przerwano. Oczywiście dzięki "lepszej kaście" tzn. lekarzom tego dokonano. Najpierw przyznano niewiarygodne pensje za dyżury, gdzie za jeden dzień płacono lekarzowi tyle co pielęgniarce za CAŁY miesiąc?! Dzięki temu wygenerowano niebotyczne zadłużenie szpitali, by później zbyć je za symboliczną złotówkę "kolesiom" nowoczesnym PełOwiakom. Oczywiście długi przeszły na budżet. Ten mechanizm ładnie opisano na podstawie działań Grupy Nowy Szpital (GNS). I czy potrzebny jest nam Owsiak z WOŚP? Ile zebrał w zeszłym roku? Ok. 60mln? Dług jaki PO pozostawiło chełmskiemu szpitalowi... 80mln zł! Dalej wierzycie w skuteczność tej szopki, gdzie finanse są tak samo klarowne jak wolontariat Kijowskiego? Kiedyś wierzyłem w spontaniczność tego serduszka. Ale od doposażenia oddziałów szpitalnych jest PAŃSTWO, po to płacę podatki?!!! A my jako "potęga" jak nas Tusk mamił powinniśmy jak Niemcy (Ein Herz für Kinder - Serce dla dzieci), robić zbiórki na kraje trzeciego świata. No, ale Jurek już na całym świecie zaczął dziadować. W końcu robi to jako dobrze opłacany wolontariusz. ps. Joanna Scheuring-Wielgus też zalicza się do "ciemnego ludu"... wcale nie brzydzi się, że korzysta z programu 500+. A ma piątkę dzieci. Widzisz za kim kibicujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja co roku wyśle darmową siłę roboczą złożoną z dzieci i młodzieży na ulice. Mrówka i Złoty melon się zapełnią, a on będzie chodził w glorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życze MONowi powodzenia już ja widze jak mieszkańcy Lublina dają datki na terorystów z Syri.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa… a za 9 miesięcy będzie pik w przyroście naturalnym i płacz po domach: „Matulu, to nie tak, że ja z pierwszym lepszym. Ja wiem jako on się nazywał – na mundurze miał nazwisko. Nazywał się Usarmi” :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gazeta jest widzę mocno zależna od po i prezydenta szkoda ale wasz problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...