Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nietypowa chmura nad Lublinem. Zdjęcia Czytelnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2018 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Ja dziś rano zrobiłem zdjęcie mojej nietypowej kopy , normalnie jest taka podłużna a dziś jakaś taka rozciapana. Czy mogę podesłać zdjęcie do redakcji ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne... :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziś rano zrobiłem zdjęcie mojej nietypowej kopy , normalnie jest taka podłużna a dziś jakaś taka rozciapana. Czy mogę podesłać zdjęcie do redakcji ?? Super zablysles jak woda w klozecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ta chmura zapowiada koniec świata. Koniec świata lewactwa i wszelkiego zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chemtrials jak chu*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trują ludzi jak bydło, nwet nikt nie beknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haarp&nwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś może to sprawdzić ? Pobrać próbkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja dziś rano zrobiłem zdjęcie mojej nietypowej kopy , normalnie jest taka podłużna a dziś jakaś taka rozciapana. Czy mogę podesłać zdjęcie do redakcji ??
 Dołącz do albumu ze zdjęciami rodzinnymi.Gdzieś pomiędzy rodzicami a potomstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam, to nic groźnego, bardziej groźne są typowe chmury dymu pojawiające się nad dzielnicami domów jednorodzinnych regularnie ok. 16 tej, kiedy w tych domach rozpalają c.o. to trwa od lat i końca nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHEMITRALIS !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie piszecie o nietypowej chmurze dzisiaj wieczorem ? o smogu ? poziomy dopuszczalne sa wielokrotnie przekroczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Это наше новое тактическое оружие, мы его проверяем! Я также прочитал твой Дзиенник восточный Владимир П :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też zrobiłem , jeszcze ładniejsze, ale za darmo - to nie ma głupich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja dziś rano zrobiłem zdjęcie mojej nietypowej kopy , normalnie jest taka podłużna a dziś jakaś taka rozciapana. Czy mogę podesłać zdjęcie do redakcji ??
 ty jesteś autentycznie de bil , czy prowokujesz tylko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja dziś rano zrobiłem zdjęcie mojej nietypowej kopy , normalnie jest taka podłużna a dziś jakaś taka rozciapana. Czy mogę podesłać zdjęcie do redakcji ??
 Śmiało przesyłaj, moze redakcja uświadomi sobie że dziennikarstwo sztandaru wschodniego jest na poziomie twoich zdięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władimir paszoł ty won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...