Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
27 kas a 4 będa czynne
Miałam to własnie napisać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Auchan? Pierwsza litera przypomina mi stylizowane R.…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie/Pani z 18:26 A są jakieś lepsze perspektywy ? Już lepiej chyba że jest jakakolwiek praca niż żeby jej wogóle nie było
   
I będzie pewnie podobnie jak w innych tego typu sklepów , zatrudnia się ludzi przez agencje pracy , popracują pól roku i wypad , czas na następnych i tak w kółko za najgorsze grosze i z wiecznymi pretensjami przełożonych . Trzeba tez dodać ze z braku pracy trafiają tam również osoby wykształceniem i doświadczeniem . Polak w takich zachodnich wielkopowierzchniowych sklepach który tam pracuje traktowany jest prawie jak niewolnik co niedawno można było przeczytać chociażby w dzienniku.
   
Część załogi sama odeszła, za warunki panujące w tym markecie, za poniżanie pracowników, za śmieszne pieniądze.
Poczytaj jakie warunki pracy oferują i poszukaj archiwum chociażby dziennika jak pracownicy protestowali bo mieli już dosyć pracy . Jak jesteś przyjezdną ze wsi to możesz zaczynać ale normalna osoba unika takiej pracy bo nie dość że ani kasy to i na zdrowiu można podupaść i skąd później brać na leczenie ? ,Przecież od lat pisze się co taki pracodawca oferuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auchan real najgorsze bagno, ludzie po kilka miesięcy na zwolnieniach siedzą, daje się im do zrozumienia, że nic nie potrafią, jak się nie podoba to droga wolna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuzi są najgorsi jako pracodawcy, wycisnąć co się da z pracownika i do wyrzucenia... następny proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś Wam każe tam pracować? Nie ogarniam Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co 27 kas, jak czynne są zawsze 3-4 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś Wam każe tam pracować? Nie ogarniam Was
Dokładnie - nic nie umie do niczego się nie nadaje i jeszcze narzeka.. socjaliści cudzym kosztem się odzywają.. pozakladajcie zakłady pracy i pozatrudniajcie na godnych warunkach a nie narzekanie.. a jak ma być ? 2000 netto na kasie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w Leclerc Lublin na Zana na kasach pracują osoby mówiące ze wschodnim akcentem (domniemuję Ukraińcy), czyżby brakowało  chętnych Polaków do wykonywania tej pracy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryki by jakieś budowali, zakłady pracy a nie tylko galerie handlowe, markety i urzędy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czy zostawiono całą załogę bylego Reala czy tez,ot tak po prostu,wywalono tych ludzi na bruk za to,ze przepracowali wiele lat ?.Ciekawi mnie tez, jakie umowy o pracę mają pracownicy nowego Auchan: na cały etat,za jaką stawkę???. To bardzo duzo mowi o firmie...Podejrzewam, ze kokosów tam nie dają a wręcz przeciwnie...
Nikogo nie zwolnili - zostaliśmy wszyscy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jest to że w takich molochach biorą do rządzenia polaków a oni traktuja swoich jak śmiec to jest chamstwo dorwie troche władzy i szaleje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markety myślą ze sa ponad prawem! Jako klient jednego z marketów Auchan doznałem wypadku na terenie sklepu w wyniku którego doznałem urazu nerwu stopy przez co zacząłem utykac a zaznaczam ze nie jestem stary. Uprawiałem czynnie sport a teraz czekam aż market poczuje się do winy i naprawi szkody abym mógł wyleczyć uraz i wrócić do codzienności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO NIBY MA NIE BYĆ 2000 NETTO NA KASIE CO NIBY DLACZEGO JAK CHCESZ ZAPIERD.... Ć ZA CZAPKĘ GRUSZEK TO ZAPIERD..AJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...