Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ochłap rzucony (przez PO) najbiedniejszym mieszkańcom najbiedniejszego województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat : "prawie darmowego internetu" - prawie robi różnicę. A gdzie ten reklamowany " INTERNET SZEROKOPASMOWY " ??? Czyżby poszedł w las ??? A miało być tak pięknie I co wyszło ? Wyszło Szydło z worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ten reklamowany " INTERNET SZEROKOPASMOWY " ???
W Biłgoraju jest. 80mb za 39,90 miesięcznie dostepne w praktycznie całym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA BYM BARDZO PROSIŁA ŻEBY W OKOLICY GORZKOWA - K/KRASNEGOSTAWU - BYŁ LEPSZY ZASIĘG SIECI TELEFONII KOMÓRKOWEJ. PLAY, ORANGE, PLUS ...............ITD........................... HAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba odliczyć ten z mpk bo to jakaś totalna porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostowanie biedni ale ci naprawdę biedni nie mają internetu bo ich najnormalniej nie stać nawet ten z projektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hunicz, nie oszukuj czytaczy tego brukową bowiem macie zgodę na taką liczbę hotspotów a nie samych punktów dostępu a to jest zasadniczą różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowy Internet jest dużo droższy od tego płatnego, tak jak i inne "darmowe" usługi opłacane z podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam darmowy w Areo 2, jako jedyni w Polsce serwują takie rzeczy i chwała im!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aero2 jest w całej PL, a nie tylko w lubuskiem, więc nie ma sie tu czym chwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...