Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Owacje dla Kaczyńskiego

Utworzony przez Tomasz, 23 września 2007 r. o 18:03 Powrót do artykułu
jednym zdaniem: żygać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem po raz pierwszy na konwencji i z wielką satysfakcją stwierdzam, że premier Kaczyński to wielki polityk. Tylko PIS może zmienić oblicze naszego kraju. Głosujcie na PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwa,kwa,kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba za dużo wypiłeś gościu.Wytrzeżwiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak patrze w jaki sposób prowadzone sa te pseudo-konwencje, i w jaki sposób wypowiada sie Kaczor, powtarzajac w kółko te same tanie slogany to na mysl przychodzi mi inny maly człowieczek ktory chcial zawładnąć nad życiem innych i nie chodzi mi tu o tego pana z Francji a raczej tego troche bliżej nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie zrobione krzywo (czy to było takie, które najlepiej fotografowi wyszło ?), tekst miejscami niespójny, z błędami stylistycznymi, brakiem liter w wyrazach ... Ponadto mam wrażenie, że redaktorzy boją się PiSu - inaczej nie byłoby potrzeby uczuciowego angażowania się w relacjonowanie zdarzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem te matoły i złodzieje z PO w moim imieniu wstydzą sie za PiS. Ja jestem dumny z PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W iście bolszewickim stylu. Jeden mówił, a reszta naparzała łapy. Ludu mój ludu.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy jasnie nam (nie) panujacy KAczor uznaje Konstytucje RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, ale może by w końcu nauczył sie i przeczytał ze jest premierem, niestety, RZECZYPOSPOLITEJ, jak zapisano w Konstytucji a nie Rzeczpospolitej(to jest gazeta taka). Hm... a może Kaczka nie potrafi rozróżnić pojecia RZECZYPOSPOLITA i Rzeczpospolita. Cóż podobno 80% społeczeństwa to wtórni analfabeci, ale że premier sie do ich zalicza nie sądziłem w koncu to podobno profesor. Pozrdawiam mieszkańców III RZECZYPOSPOLITEJ Polskiej a oni niech sobie buduja IV Rzeczpospolitą widac do tego sie nadają Jacek i Placek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS - to zbieranina oszołomów niedoróbków i kupa oferm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale paeanoja do kogo on mówił do slepych i gluchych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykul po raz kolejny pokazuje brak profesjonalizmu,obiektywizmu,jest po prostu zenujacy.Z drugiej strony bardzo mnie to cieszy,gdyz falsz miernego lotu osmiesza przede wszystkim autora.Radze Wam proletariusze z Dziennika: UCZCIE SIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co więcej, ponieważ Konstytucja się nie zmieniła, jest premierem III Rzeczypospolitej. Ta numeracja jest zawarta w preambule i widzimisię żadnego polityka tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żygać to ci się będzie chciało przez przynajmniej cztery kolejne lata, bo PIS te wybory wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis obiecywał 3 miliony mieszkań - i Są !Pis obiecywał pracę i - JEST !Pis obiecywał dobrobyt i - JESTtyle że w LONDYNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To idz do PISuaru się odlej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...