Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Patologia w architekturze

Utworzony przez (Anonimowy), 6 września 2007 r. o 07:26 Powrót do artykułu
ten Zdunek to ma przechlapane juz na starcie budowy, obaj maja na tej samej ulicy dzialke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No też mi nowina...w każdym starostwie czy PINB chałturzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka mi sprawa, pomagał bo wiedział co i jak trzeba załatwićdla zwykłego śmiertelnika to zbyt duzo papierów jest do pozałatwianiajeli komus cena nie pasuje, to niech sam sobei złatwia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie ktos powiedzial co sie tam wyprawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK DZIEJE SIĘ WE WSZYSTKICH URZĘDACH I TO OD BARDZO DAWNA. WSZYSCY BUDOWLAŃCY Z KTÓRYMI SIĘ ZETKNĄŁEM ROBIĄ PROJEKTY I ADAPTACJE , CHOCIAŻ CZASEM PODPISUJE JE KTO INNY. JA PROWADZIŁEM KILKA BUDÓW W LATACH 90-TYCH W RÓŻNYCH MIEJSCACH NASZEGO WOJEWÓDZTWA, MYŚLAŁEM ,ŻE ZMIANY ADMINISTARACYJNE I POKOLENIOWE TEN PROCEDER WYELIMINOWAŁY , ALE WIDOCZNIE MA SIĘ ON DOBRZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy szanownych redaktorów do Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Wydział A i B swiadczy usługi w zakresie: wydawania pozwoleń na budowę ( co jest oczywiste) a ponadto projektowanie, nadzór nad inwestycjami ( najczęćiej inwestycje gminne) prowadzenie budów wszelkiego rodzaju (funkcja kierownika budowy) ceny konkurencyjne. Załatwiamy szybko (wykonanie projektu, otrzymanie pozwolenia) i solidnie, możliwośc otrzymania rachunku (ale po co on komu??).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby dlaczego mgr inż. arch. zatrudniony w Wydziale Budownictwa nie może wykonać projektu budowlanego? Ma siedzieć za 1500 zł. i nie rozwijać się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo AdamOd razu widać, ze zmiany w skarbówce miały sens i swój powód - na ludzi uczciwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W urzedach zawsze siękręci na boku ( a nadzór budowlany , geodeci , sanepid - haccap ) tas jak ulał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tanio szybko solidnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to szybko łatwo i przyjenie się doi kase ( Tomaszów , Biłgoraj, Hrubieszów , Zamość )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nawet nie może projektować na terenie który "obsługuje" jako urzędnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada, tyle lat w wydziale architekktury "przekręty szły" co było powszechną wiedzą każdego inwestora, jednak "dziennikarze" DW to super agenci śledczy i piszą o korupcji dopiero kiedy "na tacy" przygważdża łapowinika-złodzieja nagabywany szef skarbówki z Łęcznej. Ciekawe, że lubelska była dotąd ślepa, podobnie jak super lubelscy dziennikarze. Kiedy się doczekam poważnej akcji tych żałosnych przebierańców i naprawdę dobrej dziennikarskiej roboty?? kiedy SAMI przeprowadzą poważna akcję w lubelskim zagłębiu oszustów i przekupstwa?? NOOOO,,,... KIEDYYYYYYY ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech nie siedzi w urzędzie tylko pracuje.A jak mu sie nie podoba to może przecież otworzyć swoje biuro i świadczyć usługi.Niech wtedy płaci podatki i zaistnieje na rynku samodzielnie a nie tylko dlatego że tkwi w układzie.Sam zatwierdza to co zrobił.Sytuacja jak w służbie zdrowia-lekarz na państwowym obija się,natomiast na leczenie kieruje do siebie po godzinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie chce tutaj szpicla i takiego pajaca. Ciekawe ile zapłacił za ten artykuł To takich naczelników mają teraz w skarbówceTo porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jeśli nie to niezgodne ze wytycznymi Ziobry Akcję należy powtórzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt by się o sprawie nie dowiedział, a zdunek w czasie pracy, z czego słynie, załatwiłby kolejną prywatną sprawę. W czasie godzin pracy można go spotkac wszędzie, ale nigdy w urzędzie w którym (pracuje ??)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie jest to wykorzystanie stanowiska do celów prywatnych ? Dalczego przełożeni i Redakcja skoro prowadzi śledztwo nie podła tego wątku? No, cóż lepiej eziałać jedno kierunkowo.Mamy ofiarę i koniec. A Naczelnik działając bezprawnie ,prowokacyjnie czuje się jak przynajmniej bohater łamiący prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak!powinien dać w łapę i byłoby ok!Ja pierdykam! "Naszym sąsiadem" - jeśli dobrze zrozumiałem ten post to obecni mieszkańcy tej ulicy składają się z osób pokroju Mariana Cz.? Na lewo co się da, machlojki, lewe interesy - to poszukiwani sąsiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia!Rozumiem że podatki są za duże, rozumiem, że obciążenia związane z prowadzeniem firmy są duże, ale to nie znaczy żeby chwalić złodziejstwo!Jeden burak dorabiał sobie na boku, a nie powinien - i chwała Zdunkowi, że wyrwał chwasta! Ale jak widać Pan Cz. robił interesy z wieloma osobami na stanowiskach i dlatego jeszcze pracuje...Tłumaczenia że wszyscy kradną, a on tylko trochę są na poziomie Lewicy i Demokratów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...