Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie ma to jak jak szukać dziury w całym i zastanawiać się skąd studentka miała 1000zl.... chyba to jest najmniej ważne? nawet jak by to było 100 zł to chyba takie rzeczy nie powinny się dziać! ja sam wypłacałem pieniądze na krakowskim przy koziołku ( już ktoś tutaj wspominał) i po pewnym czasie zadzwonili z banku że zablokowali mi konto bo ktoś próbował wypłacić pieniadzę za granicą i proszą o potwierdzenie czy to ja! Miałem farta i skączyło się tylko wymianą karty do bankomatu...
Pól godziny temu moja żona miała podobną historię. Sms z banku Millenium o blokadzie karty i nr telefonu i prośbą o kontakt z bankiem. Zadzwoniła (do centrali) i otrzymała potwierdzenie że karta jest zablokowana,.następnie poszła do oddziału, sprawdziła wszelkie transakcje (na szczęscie nie było lewych). Poinformowano że karte zablokowano profilaktycznie w związku z możliwością wykradenia danych. Sprawdzimy to ale jest duże prawdopodobieństwo, że karta była użyta na Krakowskim koło Koziołka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Was tak ukuło, że studentka miała 1000zł? czy to jest istotne ile miała? czy istotne że ktoś kradnie? zazdrość was wszystkich zżera?może sobie dziewczyna zarobiła, albo dostała od rodziców. jej sprawa porąbańcy. a jak was to boli to weźcie się za robotę! to może i u was jakiś tysiaczek się znajdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycze wszystkim ktorzy tak sa bardzo dociekliwi w sprawie tych 1000zl , tego samego co ja spotkalo .ludzie to nie wazne skad , jak , i ile . Wescie sie wszyscy wpierdzcie bo od trzymania bąkow macie strsznie posrane myslenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poinformowano że karte zablokowano profilaktycznie w związku z możliwością wykradenia danych. Sprawdzimy to ale jest duże prawdopodobieństwo, że karta była użyta na Krakowskim koło Koziołka.
  hmm... przynajmniej jakiś normalny bank podjął w porę reakcję, oby takich reakcji było więcej zawczasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi również "zniknęło" 1400zł w Limie. 30 i 31 grudnia. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat chip to nie jest już zabezpieczenie. Ja miałem karte z chipem i..teraz mam 400 dolców mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dobie internetu i mnogości kont proponuję nie trzymać na koncie do którego jest przypisana karta dużych kwot oraz ustalić llimity. Może trochę z tym zachodu ale chyba warto się zabezpieczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze uwazac na bankomat milenium oraz credit agrikole obok zamku przy przystanku obok zamku . w ktoryms tym bankomacie poddana zostala oszustwu moja znajoma ,..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowi się, ze na 100 proc. wlasnie te  bankomaty sa trefne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie okradli 8.01.2014 również wypłacili w Limie, kwota ponad 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bankomat bzwbk przed leclerkiem na t. zana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo gadać -widocznie ludzie jednak lubią być okradani przez skomming w bankomatach! Tyle się ostatnio mówiło/pisało o trefnych bankomatach przez Novą -a dziś w południe znów widziałem osoby korzystające z tego bankomatu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...