Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany strażnik miejski spowodował wypadek

Utworzony przez ~xyz~, 3 stycznia 2010 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Witam. A może to ten o którym pisałam już na forum. Opowiem jak dostałam mandat koło uczelni. Zawracałam na miejscu na trawnik. Nagle ktoś zapukał to czerwony Strażnik Miejski. Powiedziałam, że już odjeżdżam, ale nagle usłyszałam wielkie uderzenie w dach pojazdu. Pan Strażnik Miejski, twierdzi że chciałam go przejechać. Był nerwowy, czerwony, może po prostu skacowany. Może to ten sam. Byłam sama kobieta można było powalić po samochodzie odważnie. Szybko wyrobić normy by znowu w spokoju odpłynąć. Jak mnie to cieszy. Może ktoś poda jakieś namiary czy numer Pana zwolnionego. Straszył mnie najpierw 500 zł, z łaski zszedł na 200 zł. Ja nie daję łapówek nie wiem na co liczył. Czerwony był jak nic, a kolega cichutki jak myszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.holubiczko.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...