Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS żąda obrad nad losem prezydenta Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Pewien stary psychopata uraz miał po stracie brata Bardzo był osamotniony Kot mu zdechł , a nie mial zony . więc do worka kota schował szydłem worek zacerował ciemną nocą brnął do celu by go złożyć na Wawelu , Już do krypty się zakradał gdy ktoś szeptem doń zagadał Czekaj - sprawa to nie wyjaśniona w jaki sposób kot twój skonał . Najpierw sprawdzić ktoś powinien Kto jest śmierci kota winien . Sprawę całą zbadać trzeba bo nie wpuszczą go do nieba . czy na futrze nie ma prochu czy uciekał kot w popłochu z czyjej zjadł truciznę dłoni Rację masz święty Antoni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę te pisiorskie rozmodlone mordy, to mi się na mdłości zbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące pisiory uwzięły się na Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta ulana facjata Pituchy jest odrażająca - widać, że nic nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁAPY PRECZ OD ŻUKA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak nie jestem ani za Pisem ani za PO, Żuk zrobił wiele aniżeli jego poprzednicy, wiele trafionych inwestycji, ale i nietrafionych jak np. Stadion, mase kasy za jego kandydatury zzera biurokracja, nieroby urzędasów. Pierwsze lata jego rzadów ok, ale ostatnie to tak sobie, ja wiem że miasto się zmienia, drogi itd. Druga sprawa- zadłużenie miasta...ktoś to będzie spłacał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Powiem tak nie jestem ani za Pisem ani za PO, Żuk zrobił wiele aniżeli jego poprzednicy, wiele trafionych inwestycji, ale i nietrafionych jak np. Stadion, mase kasy za jego kandydatury zzera biurokracja, nieroby urzędasów. Pierwsze lata jego rzadów ok, ale ostatnie to tak sobie, ja wiem że miasto się zmienia, drogi itd. Druga sprawa- zadłużenie miasta...ktoś to będzie spłacał
Człeku stadion w 2016 przyniósł zysk, więc jak możesz pisać, że to nietrafiona inwestycja????????????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ilość środków jakie dla Lublina Żuk pozyskał z UE, należy mu się pomnik na środku Litewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYGASIĆ TO TRZEBA MANDATY RADNYM PIS! NIE MA WIĘKSZYCH SZKODNIKÓW NIŻ ONI. NIC NIE ROBIĄ POZA CIĄGŁĄ KRYTYKĄ DZIAŁAŃ RATUSZA. JEŚLI RATUSZ MÓWI: TU BĘDZIE DROGA TO RADNI PIS KRZYCZĄ: NIE, TU MA BYĆ PARK. A JEŚLI RATUSZ MÓWI: TU BĘDZIE PARK, RADNI PIS KRZYCZĄ: NIE, TU MA BYĆ DROGA. KRYTYKA DLA SAMEJ KRYTYKI. NAJWAŻNIEJSZE JEST BYCIE W CIĄGŁEJ OPOZYCJI DO WSZYSTKIEGO. A WSZYSTKO TYLKO PO TO ŻEBY ZADOWOLIĆ KACZYŃSKIEGO, KTÓRY CHCE, ŻEBY MISIEWICZE RZĄDZIŁY W KAŻDYM MIEŚCIE, MIEJSCOWOŚCI I WSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człeku...Stadion...1 tys ludzi chodzących na Górnik Łeczna...na silę, i na silę tworzone koncerty, na które w większości przypadków, nie ma chętnych - przykład koncert sylwestrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ !!!!! NA TAKIE PISOWSKIE KOŁTUNERSTWO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Człeku...Stadion...1 tys ludzi chodzących na Górnik Łeczna...na silę, i na silę tworzone koncerty, na które w większości przypadków, nie ma chętnych - przykład koncert sylwestrowy.
Tak tak. Stadion przyniósł zysk w 2016 ale ty będziesz na siłę forsował tezę, że stoi pusty, że nikt nie przychodzi na imprezy na nim organizowane, że niepotrzebny i w ogóle. Pytanie po co??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwzięły się mendy na tego Żuka i nie odpuszczą póki nie nastąpi zamiana Żuka na Misiewicza tyle tylko że mieszkańcy tego nie chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj jakieś liczby, argument, ze niby Stadion przyniósł zysk...a nie siejesz propagandę sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pis może się odjaniepawlić od prezydenta? Czy musi wszędzie pluć jadem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To panie prezydencie PA PA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co to PIS w radzie miasta ma g*wno do powiedzenia i chcieć to oni mogą.Niech oni lepiej zrobią coś pożytecznego dla tego miasta żeby ludzie którzy na nich głosowali,nie żałowali że oddali na nich swój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pitucha aż przebiera nogami żeby na kogoś donieść! zasrany pod***acz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborców PiS: Zastanówcie się kogo wybraliście na swoich reprezentantów: -Elżbieta Kruk-pijana jak świnia zataczała się po Sejmie-miejscu jej pracy opłacanej przez nas wszystkich,bełkocząc coś do dziennikarzy i kompromitując się.Nigdy nie powiedziała :„przepraszam”. -Stanisław Piotrowicz-prokurator stanu wojennego,oskarżał ludzi Solidarności,wysługiwał się komunistycznej władzy.Ostatnio głośno o tym w mediach ale PiS broni go jak niepodległości. -Andrzej Kryże-sędzia okresu komuny,skazywał ludzi Solidarności i opozycji na więzienie.Mało się o tym pisze,ale jego ojciec-Roman Kryże,komunistyczny sędzia,był członkiem składu sędziowskiego który skazał na śmierć Witolda Pileckiego. -Stanisław Pięta-drobny złodziejaszek.W 1989 roku (miał wtedy 17lat) włamał się do samochodu i ukradł portfel z gotówką,kartki żywnościowe i paliwową.Cóż-błędy młodości można by powiedzieć ale tłumaczenie ostatecznie go kompromituje:”założyliśmy grupę, której nie podobał się ówczesny ustrój. Może to było naiwne i niemądre, ale postanowiliśmy przygotować się do jakiegoś zbrojnego powstania - mówił Pięta. Wyjaśniał, że w tym celu wraz z kolegami włamywali się do samochodów zaparkowanych przed komisariatami milicji w różnych miastach - w tym w Bielsku-Białej - po to, by wykraść z nich broń ukrytą np. pod siedzeniem.Zdarzało się, że ukradliśmy dokumenty, pieniądze - przyznał. Tłumaczył jednak, że za skradzione pieniądze kupowali piwo dla żołnierzy jednego z batalionów powietrznodesantowych, z którymi wymieniali je na amunicję.”-bez komentarza. -Joachim Brudziński-wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówi ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Brudziński okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu. W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. -A do kompletu radny Pitucha,którydonosi na mieszkańców Lublina do prokuratury. To nie są żadne pomówienia,to fakty,które bardzo łatwo sprawdzić. Czy jesteście dumni z tego,że reperezentują was tacy ludzie?To jest ta elita narodu?To są te standardy PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...