Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Mi nie przysłali żadnego linka dzięki Bogu ale i tak miałam pełne gacie,to nauczka na przyszłość by nim się gdziekolwiek zaloguję należy regulamin przeczytać!a przede wszystkim zapoznać się z opiniami innych- przed rejestracją a nie po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie dalem nabrac na pobieraczku z powodu piosenki z pamietnikow z wakacji ale olalem ich i skasowalem maila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisac rezygnacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaja przeczytaj uważnie szystkie komentarze ,tam ludzie piszą jak rozwiązać umowę z tymi patałachami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załozyłam konto przez przypadek na pilkostrada.pl ale nie aktywowałam konta. podałam fałszywe dane jedynie emial byl prawdziwy. Czy będę tak samo ponosic odpowiedzialnośc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej
===== napisał:
@mil wysyłaj na adres pomoc@plikostrada.pl Ja tak zrobiłem (jak już wcześniej pisałem) i dzisiaj dostałem maila od plikostrady z informacją o potwierdzeniu rozwiązania umowy, więc nie ma się czym przejmować, @Ewa Ja również podałem fałszywe dane, ale w porę zareagowałem i umowa została rozwiązana. Pozdrawiam.
HEJ A W WYSŁANYM OŚWIADCZENIU DO NICHPODAŁEŚ ZNOWU TE (FAŁSZYWE DANE) CZY JUŻ PRAWDZIWE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, ale co w przypadku gdy podalem jakies dane ktorych nie pamietam, jak mam napisac wypowiedzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tych danych nie idzie sprawdzic a nie pamietam co wyslalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, prawda jest taka, że czy wyślecie rezygnację, czy jej nie wyślecie, to i tak g... Wam mogą zrobić. Bazują na głupocie ludzi, których uda im sięprzestraszyć i którzy jednak zapłacą. Po doświadczeniach z Pobieraczkiem, wiem o czym mówię. Moje pytanie jest inne: ilu osobom faktycznie udało się znaleźć tam rzecz, której szukali (nawet jeżeli właściwy wynik pojawiał się w wyszukiwarce pod przykrywką konkretnego pliku) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam . Ja także dałam się nabrać i zalogowałam się na stronie "pikostrada.pl". Potrzebowałam jednego pliku którego nigdzie nie mogłam znaleźć , pokazała się ta strona na której było jak wół napisane że jest darmowa , więc pomyślałam czemu by nie spróbować , z tym że, nie podałam swoich prawdziwych danych tylko jakieś wymyślone. Przyszedł na moją pocztę e-mail w którym był link aktywujący i regulamin w który nie dość ze było napisane , że jest płatna to jeszcze , że za podanie fałszywych danych grozi kara finansowa ... Strasznie się przestraszyłam , zaczęłam czytać cały ten durny regulamin i znalazłam pismo dzięki któremu można odstąpić od umowy ; " Załącznik nr 1 "Wzór oświadczenia o odstąpieniu od Umowy o świadczenie Usługi Plikostrada" Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada. imie i nazwisko ; e-mail: " Szukając e-maila na który można by było to przesłać znalazłam tylko ten " pomoc@plikostrada.pl". wysyłałam do nich tego e-maila chyba kilka razy i po jakiś czasie ( przed końcem okresu darmowego )otrzymałam od "plikostrady.pl" coś takiego ; " Szanowni Państwo, Informujemy, iż umowa o świadczenie usługi Plikostrada zosatał rozwiązana, wskutek złożonego odstąpienia od umowy w terminie pierwszych 14 dni. Serdecznie dziękujemy za bezpłatne przetestowanie naszej usługi. Niniejsza wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać. Z pozdrowieniami Załoga Plikostrada.pl " cieszyłam się jak małe dziecko, dla mnie to będzie nauczka , od tamtej pory czytam wszystkie regulaminy ;)pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ja zrobiłem to samo , też nie podałem prawdziwych danych tylko przypadkowe litery . Napisałem do nich maila jak ktoś wyżej podał propozycje Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada. I nie podałem nazwiska , nie odpowiedzieli .
Ja podalam zmyslone dane, zmyslone nazwisko i tez nie odpowiedzieli....;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Też mam ten sam problem z tym że ja podałam prawdziwe dane.Nawet nie dostałam maila z linkiem aktywacyjnym,to uważam że moja rejestracja jest nieważna.Wysłałam im od razu rozwiązanie umowy ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.Boże co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbowałem pobrać plik wrzucony przez kogoś na plikos.net , poprosiło mnie o wykonanie quizu. Wybrałem rejestracje na PLIKOSTRADZIE . Dalej to już historia. Dziś wysłałem prośbe o zerwanie umowy. Teraz tylko czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Witam. Też mam ten sam problem z tym że ja podałam prawdziwe dane.Nawet nie dostałam maila z linkiem aktywacyjnym,to uważam że moja rejestracja jest nieważna.Wysłałam im od razu rozwiązanie umowy ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.Boże co robić.
Teraz możesz tylko czekać i modlić się... Życze powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Witam. Też mam ten sam problem z tym że ja podałam prawdziwe dane.Nawet nie dostałam maila z linkiem aktywacyjnym,to uważam że moja rejestracja jest nieważna.Wysłałam im od razu rozwiązanie umowy ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.Boże co robić.
Teraz możesz tylko czekać i modlić się... Życze powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie badzcie naiwni ! Serwisy na ktorych trzeba podawac swoje dane adresowe juz smiedza na kilometr ! ! pomijajac zaufane serwisy jak np allegro. Nie rejestrujcie sie na takich serwisach. Lepsze rozwiazanie ma np chomikuj.pl chcesz sciagac kupujesz transfer przez sms lub przelew i zero problemow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===== napisał:
Witam wszystkich! Ostatnio znalazłem serwis plikostrada.pl. Chciałem akurat pobrać plik, którego nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Postanowiłem założyć konto. Zakładając konto podałem fałszywe dane (tj. powpisywałem w imieniu, nazwisku, adresie przypadkowe znaki) jedyną prawdziwą rzeczą, którą podałem to e-mail. Chwilę później wpisując w google "plikostrada" znalazłem wiele artykułów, że serwis opiera się na tej samej zasadzie co pobieraczek.pl. Od razu wysłałem maila z prośbą o anulowanie umowy pod adres pomoc@plikostrada.pl (klikając zakładkę kontakt otwiera się pusta strona, ten adres znalazłem dopiero w zakładce "wsparcie"). Jednak boję się, że nie otrzymam odpowiedzi (jak już czytałem w innych przypadkach). Mam pytanie: Czy będę musiał tym oszustom płacić tak dużą kwotę? Przypominam, że podałem fałszywe dane, jedynie mój e-mail był prawdziwy. Wiem, że jestem kretynem nabierając się na coś takiego, ale proszę jedynie o sensowne odpowiedzi i o nie krytykowanie. Z góry wszystkim uprzejmie dziękuję.
WITAM. I CO PRZYSŁALI COŚ DO ZAPŁACENIA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
===== napisał:
Witam wszystkich! Ostatnio znalazłem serwis plikostrada.pl. Chciałem akurat pobrać plik, którego nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Postanowiłem założyć konto. Zakładając konto podałem fałszywe dane (tj. powpisywałem w imieniu, nazwisku, adresie przypadkowe znaki) jedyną prawdziwą rzeczą, którą podałem to e-mail. Chwilę później wpisując w google "plikostrada" znalazłem wiele artykułów, że serwis opiera się na tej samej zasadzie co pobieraczek.pl. Od razu wysłałem maila z prośbą o anulowanie umowy pod adres pomoc@plikostrada.pl (klikając zakładkę kontakt otwiera się pusta strona, ten adres znalazłem dopiero w zakładce "wsparcie"). Jednak boję się, że nie otrzymam odpowiedzi (jak już czytałem w innych przypadkach). Mam pytanie: Czy będę musiał tym oszustom płacić tak dużą kwotę? Przypominam, że podałem fałszywe dane, jedynie mój e-mail był prawdziwy. Wiem, że jestem kretynem nabierając się na coś takiego, ale proszę jedynie o sensowne odpowiedzi i o nie krytykowanie. Z góry wszystkim uprzejmie dziękuję. [/quote] WITAM. I CO PRZYSŁALI COŚ DO ZAPŁACENIA ??? [quote name='MM' timestamp='1357989103' post='719364'] Ja również założyłam konto na tym nieszczęsnym "portalu". I tak jak niektórzy wcześniej tutaj pisali, z zachowaniem 14 dniowego okresu wypowiedzenia zrezygnowałam z konta. Właśnie otrzymałam odpowiedź o rozwiązaniu umowy i zakończeniu współpracy. Jeśli kogoś to zainteresuj do mnie opisali z takiego oto adresu:noreply@plikostrada.pl. Myślę zatem, że zainteresowani powinni kontaktować się z nimi właśnie poprzez ten adres:)
A NA JAKI ADRES WYSŁAŁAŚ TĄ REZYGNACJĘ BO TEN PODANY ODBIJA MAILE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidia napisał:
Z własnej niewytłumaczalnej głupoty założyłam tam konto. Właściwie automatycznie po tym wysłałam im emaila zgodnie z Regulaminem - a więc wkleiłam i wysłałam na jedyny adres email_owy, jaki podali na stronie oświadczenie o odstąpieniu od Umowy o świadczenie Usługi Plikostrada. 3 próby skończyły się informacją zwrotną, że podany adres nie istnieje - dopiero następnego dnia wiadomości teoretycznie dochodziły poprawnie - szkoda tylko, że bez odzewu. Prosiłam o jakikolwiek kontakt z ich strony ( na stronie w końcu widnieje informacja, że ich "konsultanci" chętnie pomogą ) - prosiłam o potwierdzenie rozwiązania umowy. Emaile z informacją o odstąpienie wysyłam codziennie – aż w końcu dzisiaj - prawie przy końcu okresu próbnego otrzymałam wiadomość potwierdzającą z ich strony rozwiązanie oraz podziękowanie za współpracę
A NA JAKI ADRES LIDIA WYSYŁAŁAŚ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich Ja równiez dzis tj 30,03,2013 dalem sie wciagnac w to. Wszystko przez przekierowanie automatyczne z innego linku gotowego do pobrania na ich strone. Zarejestrowalem sie podajac prawdziwe dane po czym prubujac znależć plik wpisalem w google plikostrada i az mnie siódme poty oblały. Poczytałem o nich i wyslalem jeszce tego samego dnia im wiadomosc na adres mailowy pomoc@plikostrada.pl tresci: "Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada" teraz czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...