Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociąg z Lublina do Szczecina ma duże opóźnienie

Utworzony przez hmm, 12 stycznia 2011 r. o 15:49 Powrót do artykułu
Co za nius, to pociągi w ogóle się spóźniają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wujek Edek,wyjechał rowerem do sklepu po wino o 14,35,wrócił z zakupem i nie miał opóźnienia.To jest news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow od kiedy to piszecie że pociąg jest opóźniony;] hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz i nie dwa miał ponad 100 minut, jeżdżę nim co najmniej raz w miesiącu... pozdrawiam PKP ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiadomcie TVN!!! Więc może należy powołać sztab kryzysowy! Rozstawić w Szczecinie namioty. Dostarczyć koce i termosy z hierbatką... Ludzie działajcie, róbcie coś, wysyłajcie sms-y, zbierajcie do puszek czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opóźnienia pociągów to normalka, pociągi to syf, najlepsze są busy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doprawdy sensacyjna wiadomość - proponuję poinformować o tym BBC , CNN , Reutera i wszystkie światowe agencje ; a może donieść o tym do BORu , ABW i KGB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To możesz mi podać (b)aronie kiedy będę miał najbliższy bezpośredni bus z lublina do szczecina?? w tym wieku?? buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
opóźnienia pociągów to normalka, pociągi to syf, najlepsze są busy
oj nie lobbuj aron bo już nudny jesteś jak flaki z olejem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przekraczanie prędkości przez busy to normalka, busy to syf, najlepsze są pociągi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nie macie o czym pisać... Ja dzisiaj kolację zjadłam godzinę za późno... ale na szczęście żyję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to interesuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...