Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zapyta studenta czy się przestraszył

Utworzony przez stach, 11 stycznia 2008 r. o 17:08 Powrót do artykułu
wy ku*** sie od niego odpier***cie dojebaliście sie do niego a jak was by to spotkało. Aby was wszystkich h** strzelił POZDRO DLA KONRADKA I PAWŁA A TY NATALKA GŁUPIA JESTEŚ BO MYSLISZA ŻE ON CIE KOCHA A JA DO NIEGO NA WIDZENIA CAŁY CZAS CHODZE I SIE Z NIM CAŁUJE A NA INTYWNYM TO SIE DZIAŁO DUŻO ON JEST TAKI SŁODKA I TEN JEGO TYŁECZEK ON CIE KOBIETO NIE KOCHA NATALKA DARUJ SOBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEGO BYŁA napisał:
wy ku*** sie od niego odpier***cie dojebaliście sie do niego a jak was by to spotkało. Aby was wszystkich h** strzelił POZDRO DLA KONRADKA I PAWŁA A TY NATALKA GŁUPIA JESTEŚ BO MYSLISZA ŻE ON CIE KOCHA A JA DO NIEGO NA WIDZENIA CAŁY CZAS CHODZE I SIE Z NIM CAŁUJE A NA INTYWNYM TO SIE DZIAŁO DUŻO ON JEST TAKI SŁODKA I TEN JEGO TYŁECZEK ON CIE KOBIETO NIE KOCHA NATALKA DARUJ SOBIE
czy całą wasza rodzina i znajomi tych dwóch deb***i maja taki sam to myślenia zabić,pobić,okraść i nic sie nie stało .W więzieniu siedzi niewinnie wypuścić go i niech lata po mieście z nożem.O ile wyjdzie to nie chce widzieć waszych dzieci od małego zamiast grzechotki czy misia nóż i z tatą na praktyki o patrz tatuś ci pokaże jak sie kradnie telefon a potem ty patrz i sie ucz.ZALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania i Aga napisał:
Konradzik i Pawełek to spoko ziomki . Dobrze pojechał tej starej ku*wie i kudłejowi. mamy tradycje-jeba* policje .Trzymajcie się,jesteśmy z wami!!!!!!!!!!!!!!
Szmaty-stryczek i wam się należy....Mam nadzieję ,że się kiedyś doczekacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pittry napisał:
dostał15 lat.i co z tego bedzie żył tam w luksusie i wyjdzie po 5, bo kryminalisci maja lepiej niz nie jeden szary obywatel.na takich degeneratów to tylko kara śmierci i to żeby czuli że umierają.POLSKIE PRAWO JEST CHORE JAK POLSKI RZAD
Popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
ty piszesz ze my jestesmy mocni na forum to chyba ciebie dotyczy dawaj powiedz mi to wszytko w morde a od mojego chlopaka to wara... nie wiesz o co chodzi to sie nie udzielaj... zycze zeby twojego partnera spotkalo to samo i wtedy zobaczysz co czuje....
O jakim Ty wyrafinowana dziwko partnerze mówisz? O tym ,co się spuszcza w ciebie jak w klozet, bo przecież takie coś nie jest w stanie posiadać uczuć (oprócz nienawiści oczywiście) .Jesteście patologią społeczną ,zdemoralizowaną do szpiku kości. Liczę ,na to ,że w końcu traficie na kogoś ,kto się po was zdrowo przejedzie. Nie czujcie się tacy pewni siebie, bo są jeszcze mocniejsi od was.Teraz szukaj następnego samca ,bo ten twój długo jeszcze ci nie dogodzi,a takie jak ty,nie potrafią długo czekać--SPLUWACZKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA! napisał:
Żal mi was ludzie! Mówiąc takei rzeczy stajecie sie tacy sami jak ten chlopak! NAwet jeszcez gorsi bo tylko pier***icie i gdybacie! Zygać mi sie chce jak słysze takie pieprzenie! Śmierć za śmierc to nie jest rozwiazanie!!! NIe dziwie sie chlopakowi ze sie wkurzyl , rozumiem go, nie mowie ze popieram, ale rozumiem....
Czyżby jeszcze jeden chwaścik do wyrwania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwazam ze powinno sie takich odrazu izolowac sam nie jestem z dobrego srodowiska i znam troche takie otoczenie ale byc czlowiekiem przedewszystkim nie oni dali mu zycie zeby je teraz zabierac odleza 15 to beda mieli dopiero glowy sprane ale kryminal ich nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEGO BYŁA napisał:
wy ku*** sie od niego odpier***cie dojebaliście sie do niego a jak was by to spotkało. Aby was wszystkich h** strzelił POZDRO DLA KONRADKA I PAWŁA A TY NATALKA GŁUPIA JESTEŚ BO MYSLISZA ŻE ON CIE KOCHA A JA DO NIEGO NA WIDZENIA CAŁY CZAS CHODZE I SIE Z NIM CAŁUJE A NA INTYWNYM TO SIE DZIAŁO DUŻO ON JEST TAKI SŁODKA I TEN JEGO TYŁECZEK ON CIE KOBIETO NIE KOCHA NATALKA DARUJ SOBIE
ej kim ty jesteś bo ja cie nie kojarze?...ja chodze do konrada na widzenia ale ciebie nie jarze zbytnio;(pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
ty piszesz ze my jestesmy mocni na forum to chyba ciebie dotyczy dawaj powiedz mi to wszytko w morde a od mojego chlopaka to wara... nie wiesz o co chodzi to sie nie udzielaj... zycze zeby twojego partnera spotkalo to samo i wtedy zobaczysz co czuje....
Żal. Ktoś Ci powie w mordę, a Ty naślesz na niego bandę reszty kolegów Twojego chłopaka, którzy akurat nie siedzą (jeszcze), tak?? No sama się zastanów dziewczyno, co piszesz. Choć w sumie jesteś jego dziewczyną, to nie dziwne, że go bronisz, ale nie jest to na miejscu... Więcej kultury w słowach, a komunikacja będzie łatwiejsza. I co to za związek... Przez kraty i z kimś, kto Ci zapewni przyszłość, o jakiej zapewne nie marzysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy Wy jestescie wszyscy normalni??? co wy z jakas kara smierci wyskakujecie?? ciekawe gdyby wasz syn popelnil taki błąd czy tez byscie mowili KARA SMIERCI. Myslicie,ze Oni teraz nie zaluja tego? Najpierw sie zastanowcie i sie postawcie na miejscu Konrada i Pawla i na ich rodziny a potem wypowiadajcie sie na tym pier****nym forum. Bo to co wypisujecie tutaj jakies kamieniolomy czy cos takiego to przechodzi ludzkie pojecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błąd? błędem może być uderzenie kogoś w twarz ale dźganie nożem po brzuchu i klacie i zostawienie umierającego na ziemi to zwykle skur*****stwo i za to powinni dostać dożywocie a nie 15 lat. jak wy musicie mieć we łbach nasrane, żeby ich jeszcze bronić, na ciebie sie wku**i i też cię dźgnie nożem. przecież to po*eb i tyle, dla takich zero tolerancji i zero drugiej szansy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby nie wyszedł nigdy z tego wiezienia ... choc i tak tam bedzie miał za dobrze... straszne to jest :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Ludzie czy Wy jestescie wszyscy normalni??? co wy z jakas kara smierci wyskakujecie?? ciekawe gdyby wasz syn popelnil taki błąd czy tez byscie mowili KARA SMIERCI. Myslicie,ze Oni teraz nie zaluja tego? Najpierw sie zastanowcie i sie postawcie na miejscu Konrada i Pawla i na ich rodziny a potem wypowiadajcie sie na tym pier****nym forum. Bo to co wypisujecie tutaj jakies kamieniolomy czy cos takiego to przechodzi ludzkie pojecie...
Agnieszko Ty sie czujesz bezpiecznie bo to np Twoi koledzy, czy jak oni wyjda zagwarantujesz innym ludziom takie samo bezpieczeństwo albo ich rodzice ? Jeżeli np warunek by był że jak z ich rąk zostanie ktos skrzywdzony albo zabity to i ty zaplacisz za to życiem zgodziła byś sie ? Kary śmierci w polsce nie ma i nie bedzie narazie, szkoda bo zbrodnia która jest zaplanowana powinna byc w taki sam sposob oddana dla sprawcy, tzw. oko za oko ząb za ząb( zrobiłeś to i to powinnienes tak samo zapłacić za to jak osoba pokrzywdzona ) , jezeli by sie to Ciebie tyczyło tak samo byś napisała... uwież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie przestraszył się. No to już są jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie wasnie polskie społeczeństwo jest .... JP i co z tego że powie JP ...- co taki cwel udowadnia zachowaniem ..jedynie to że jest poniżej łańcucha pokarmowego ...powinni chuja na dożywocie wpier***ić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Ludzie czy Wy jestescie wszyscy normalni??? co wy z jakas kara smierci wyskakujecie?? ciekawe gdyby wasz syn popelnil taki błąd czy tez byscie mowili KARA SMIERCI. Myslicie,ze Oni teraz nie zaluja tego?
Jak bardzo żałują pokazali na sali sądowej, takiej skruchy i żałowania tego co się zrobiło dawno dawno nie widziałem. My jesteśmy normalni, i domagamy się normalnych zasad, wśród których znajduje się eliminowanie zdegenerowanych i niebezpiecznych osobników ze społeczeństwa, albo przez dożywotnie zamknięcie, albo poprzez uśmiercenie. Synowie i córki wychowane w poszanowaniu dla innych ludzi i prawa, nigdy nie zaatakują kogoś nożem. [quote]Najpierw sie zastanowcie i sie postawcie na miejscu Konrada i Pawla i na ich rodziny a potem wypowiadajcie sie na tym pier****nym forum. Bo to co wypisujecie tutaj jakies kamieniolomy czy cos takiego to przechodzi ludzkie pojecie...[quote] Kamieniołomy to bardzo dobre rozwiązanie dla takich chojraków, a nie ciepła cela papu i tv, kiedy stawka żywieniowa w więzieniu wynosi więcej niż w domach dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła szopka, tyle że sprawiedliwośc w ludzkim wydaniu sięga bardzo płytko, chłopaczek machał nożem bo swe uczucia ulokował w małolacie która nienawidzi świata, w tym dniu akurat jej nienawiść była spotęgowana - dlaczego nienawidzi? Gdyby sąd łaskawie zechciał znaleźć odpowiedź na to pytanie to zapewne znalazłby winnego całego tego zajścia. W umyśle tej małej należy szukać odpowiedzi... Uważajcie tylko - jej krzywda musi być potężna skoro jest w stanie wywoływać aż takie zdarzenia i dopóki nikt jej tej krzywdy nie wynagrodzi ona będzie w taki sposób dochodzić swoich praw, będzie budować swoje prawo do miłości na zgliszczach szczęścia innych ludzi - dlaczego? - bo kiedyś jej nadzieje na szczęście ktoś obrócił w zgliszcza. Opamiętajcie się wszyscy Ci którzy tak śmiało osądzacie ludzkie czyny bo dajecie jedynie dowód na swój brak wiary w człowieczeństwo. Nikt kto prawdziwie szanuje siebie nie byłby w stanie sięgnąć po nóż przeciwko drugiemu człowiekowi - a skoro sięga oznacza to że jego poczucie własnej godności (własnej lub osoby którą zdecydował się kochać w tym przypadku) balansuje na krawędzi i łatwo go przyprzeć do ściany - mało tego! takie osoby wręcz pragną być przyciśnięte do ściany bo to jest ich jedyna szansa na to by walczyć o swoją zniszczoną godność, to z kim walczą ma dla nich drugorzędne znaczenie - takie osoby po prostu szukają drugiej szansy na to by stanąć w obronie swojej godności - nie liczą się dla nich fakty a jedynie zrównoważenie własnego stanu emocjonalnego. - Myślę że w tym przypadku do tego właśnie doszło i ten cały student nie wykazał się tu zbytnią inteligencją. Może znajdzie się ktoś kto w tym zdarzeniu oprócz zmaterializowania się zła dojrzy również przeraźliwe wołanie o pomoc? I żeby było jasne.. ja nikogo nie usprawiedliwiam, chce tylko zamknąć wściekłe mordy zdegenerowanych deb***i którzy dopuszczają do swoich "pięknych światłych praworządnych" umysłów możliwość istnienia na świecie ludzi o jakich wydają swe cudowne osądy, brawo ludzie macie niezłe gówno w głowie trzymajcie tak dalej i chodźcie częściej do kościoła - tam wam podzielą ludzi na dobrych i złych i zwolnią od konieczności używania czegoś co kiedyś nazywano mózgiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justitias vestras judicabo napisał:
Niezła szopka, tyle że sprawiedliwośc w ludzkim wydaniu sięga bardzo płytko, chłopaczek machał nożem bo swe uczucia ulokował w małolacie która nienawidzi świata, w tym dniu akurat jej nienawiść była spotęgowana - dlaczego nienawidzi? Gdyby sąd łaskawie zechciał znaleźć odpowiedź na to pytanie to zapewne znalazłby winnego całego tego zajścia. W umyśle tej małej należy szukać odpowiedzi... Uważajcie tylko - jej krzywda musi być potężna skoro jest w stanie wywoływać aż takie zdarzenia i dopóki nikt jej tej krzywdy nie wynagrodzi ona będzie w taki sposób dochodzić swoich praw, będzie budować swoje prawo do miłości na zgliszczach szczęścia innych ludzi - dlaczego? - bo kiedyś jej nadzieje na szczęście ktoś obrócił w zgliszcza. Opamiętajcie się wszyscy Ci którzy tak śmiało osądzacie ludzkie czyny bo dajecie jedynie dowód na swój brak wiary w człowieczeństwo. Nikt kto prawdziwie szanuje siebie nie byłby w stanie sięgnąć po nóż przeciwko drugiemu człowiekowi - a skoro sięga oznacza to że jego poczucie własnej godności (własnej lub osoby którą zdecydował się kochać w tym przypadku) balansuje na krawędzi i łatwo go przyprzeć do ściany - mało tego! takie osoby wręcz pragną być przyciśnięte do ściany bo to jest ich jedyna szansa na to by walczyć o swoją zniszczoną godność, to z kim walczą ma dla nich drugorzędne znaczenie - takie osoby po prostu szukają drugiej szansy na to by stanąć w obronie swojej godności - nie liczą się dla nich fakty a jedynie zrównoważenie własnego stanu emocjonalnego. - Myślę że w tym przypadku do tego właśnie doszło i ten cały student nie wykazał się tu zbytnią inteligencją. Może znajdzie się ktoś kto w tym zdarzeniu oprócz zmaterializowania się zła dojrzy również przeraźliwe wołanie o pomoc? I żeby było jasne.. ja nikogo nie usprawiedliwiam, chce tylko zamknąć wściekłe mordy zdegenerowanych deb***i którzy dopuszczają do swoich "pięknych światłych praworządnych" umysłów możliwość istnienia na świecie ludzi o jakich wydają swe cudowne osądy, brawo ludzie macie niezłe gówno w głowie trzymajcie tak dalej i chodźcie częściej do kościoła - tam wam podzielą ludzi na dobrych i złych i zwolnią od konieczności używania czegoś co kiedyś nazywano mózgiem.
Gratuluję. Możesz już zostać typowym lewakiem. Ale rób to w ukryciu, najlepiej w zaciszu swojego domu, bo tutaj Twe chore wywody nie wzbudzają żadnego zainteresowania. Tym niemniej kariera w Socjalistycznej Unii Europejskiej stoi przed Tobą otworem, towarzyszu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
ty piszesz ze my jestesmy mocni na forum to chyba ciebie dotyczy dawaj powiedz mi to wszytko w morde a od mojego chlopaka to wara... nie wiesz o co chodzi to sie nie udzielaj... zycze zeby twojego partnera spotkalo to samo i wtedy zobaczysz co czuje....
tępa wieśniaro ja ci to mogę prosto w morde powiedziec, i jeszcze ci chu.ja do tej paskudnej mordy wsadze. a takich jak wy to sie wieszac powinno albo w piwnicach zapier.dalac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio tacy skakali do mnie to dostali wpierdziel... zapraszam kozaków do pozka... najlepsza broń?? Zrobić coś czego się nie spodziewają i co jest brutalne.. np. wyrwać krtań pierwszemu, ja tak ostatnio zrobiłem to 4 koleżków i laski zaczęły tak spierda***, że koniec... 5 lat w legii na coś się przydało. pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...